تهران ، ولیعصر
021-987654

۲۰ دوره محبوب لینکدین رایگان هستند – در حال حاضر

جای تعجب نیست که دنیای حرفه ای یکی از بزرگترین تغییرات تاریخ را دیده است.

مردم نه تنها شرکت را تغییر می دهند، بلکه مسیرهای شغلی خود را تغییر می دهند.

از آنجایی که این تغییرات در چند سال گذشته تشدید شده است، مهارت‌ها و معیارهای لازم برای مشاغل نیز تغییر کرده است – و لینکدین مورد توجه قرار گرفته است.<.>

جامعه یادگیری LinkedIn اشاره کرد که بیش از ۷.۳ میلیون کاربر تا کنون در سال ۲۰۲۲ محبوب ترین دوره های آموزشی خود را گذرانده اند – تقریباً از سال ۲۰۲۱ دو برابر شده است.

بیایید نگاهی بیندازیم که کاربران در مورد چه چیزهایی کنجکاو هستند و چگونه می توانید به یکی از ۲۰ دوره برتر به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

محبوب‌ترین دوره‌ها مهارت‌های سختی نیستند

باور کنید یا نه، محبوب‌ترین دوره‌ها بر دسته‌های هدف، به جای مهارت‌های فنی.

تنظیم هدف: اهداف و نتایج کلیدی (OKR) به بالای فهرست رسیدند. این تعجب آور نیست زیرا بسیاری از شرکت ها و مردم مجبور شدند تمرکز خود را در طول همه گیری تغییر دهند.

دوره‌های پرطرفدار دیگر که بر مهارت‌های “نرم” تمرکز داشتند عبارتند از:

  • ارتباط با اعتماد
  • مطمئن و موثر صحبت کنید

مهارت های فنی هنوز کلیدی هستند

در حالی که برخی از افراد در چند سال گذشته سرگرمی تازه ای را انتخاب کردند، برخی دیگر به کاوش در مجموعه مهارت های مختلف پرداختند. این دوره های مهارتی سخت برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ در لیست ۲۰ برتر لینکدین ظاهر شدند و به این نتیجه رسیدند که مردم در حال جستجوی عمیق تر در حرفه خود هستند.

  • آموزش ۱۰ برتر OWASP
  • آموزش ضروری Power BI

برترین های دیگر سخت دوره های مهارت در این لیست عبارتند از:

  • Excel Essential Training (Office 365/Microsoft 365)
  • یادگیری پایتون
  • آموزش ضروری SQL

چرا باید توجه کرد

مهم نیست هدف حرفه ای شما چیست، LinkedIn Learning احتمالا یک دوره آموزشی برای شما دارد.

شما ممکن است به دنبال کار جدید در حال حاضر. شاید احساس می کنید در مسیر شغلی خود گیر افتاده اید و مطمئن نیستید که در آینده چه کاری انجام دهید.

چه به دنبال رشد شخصی بیشتر، ارتباط موثر یا مهارت های فنی/سخت هستید، مهم است که از فرصت ها برای آماده سازی خود برای موفقیت استفاده کنید. .

در حالی که ممکن است زمان برای برخی نگران کننده نباشد، ممکن است پول نگران کننده باشد. به همین دلیل است که لینکدین دوره های برتر خود را تا ۳۱ آگوست ۲۰۲۲ به صورت رایگان ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید که شما می توانید یکی از این دوره ها را به صورت رایگان بگذرانید، نه همه آنها. می‌توانید ۲۰ دوره رایگان برتر اینجا.


تصویر ویژه: استودیو پست مدرن/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *