تهران ، ولیعصر
021-987654

AdSense کسب درآمد را در برخی از موضوعات مرتبط با اوکراین متوقف می کند

AdSense ایمیلی را برای ناشران ارسال کرد و خط مشی جدیدی را در رابطه با جنگ روسیه علیه اوکراین به آنها یادآوری کرد که می تواند باعث کاهش درآمد شود. هدف این به‌روزرسانی، گسترش و شفاف‌سازی خط‌مشی موجود درباره مکان‌هایی است که نمایش تبلیغات قابل قبول نیست.

Google در حال توقف کسب درآمد از محتوای خاص

ایمیل ارسال شده به ناشران یادآور یک خط مشی جدید در مورد محتوا در مورد جنگ با اوکراین و گسترش سیاست فعلی علیه کسب درآمد از محتوا بود

Google به‌روزرسانی را در عنوان ایمیل به‌عنوان «اخطار مهم: به‌روزرسانی در مورد اوکراین» قاب‌بندی کرد.

در اطلاعیه آمده است:

“به دلیل جنگ در اوکراین، ما کسب درآمد از محتوایی را که از جنگ سوء استفاده می کند، رد می کند، یا از آن چشم پوشی می کند، متوقف می کنیم.

…این مکث شامل، اما محدود به، ادعاهایی است که به این معنی است که قربانیان مسئول تراژدی خود یا موارد مشابهی از مقصر دانستن قربانی هستند، مانند ادعاهایی که اوکراین در حال ارتکاب نسل کشی یا حمله عمدی به شهروندان خود است.”

اعلامیه فوق که از طریق ایمیل ارسال می‌شود، خط‌مشی‌های رسمی Google Publisher را که اخیراً به‌روزرسانی شده است، گسترش می‌دهد.

به‌روزرسانی فعلی خط‌مشی که به صورت آنلاین منتشر شده است، به سادگی بیان می‌کند:

“به دلیل جنگ در اوکراین، ما کسب درآمد از محتوایی را که از جنگ سوء استفاده می کند، رد می کند، یا از آن چشم پوشی می کند، متوقف می کنیم.”

خط‌مشی AdSense یک توافقنامه است

شرکت در برنامه AdSense به این معنی است که ناشر موافقت می کند که از خط مشی های تعیین شده توسط برنامه تبعیت کند.

ناشرینی که محتوای تولید شده توسط کاربر را نشان می‌دهند، مانند نظرات یا انجمن‌های آنلاین، باید به‌ویژه از این خط‌مشی جدید آگاه باشند.

ناشرانی که اصرار دارند محتوایی را میزبانی کنند که خط‌مشی Google را نقض می‌کند، باید Google AdSense را از صفحاتی که محتوایی را که خط‌مشی AdSense را نقض می‌کند، حذف کنند.

این خط‌مشی تعیین نمی‌کند که ناشران چه نوع محتوایی را منتشر کنند.

این فقط به ناشران اطلاع می‌دهد که AdSense در چه نوع محتوایی مجاز است نمایش داده شود.

خود خط‌مشی اشاره می‌کند:

«Google با کمک به ناشران در کسب درآمد از محتوای خود و دسترسی به مشتریان بالقوه با محصولات و خدمات مفید و مرتبط، به ایجاد یک وب آزاد و باز کمک می کند. حفظ اعتماد به اکوسیستم تبلیغات مستلزم تعیین محدودیت هایی برای کسب درآمد است.”

بنابراین، اگر محتوای شما با قوانین مربوط به نوع محتوای قابل کسب درآمد سازگار نیست، ناشران ممکن است بخواهند تبلیغات را از آن صفحات حذف کنند زیرا اگرچه Google ممکن است کسب درآمد از تبلیغات را متوقف کند، Google ممکن است حساب AdSense را نیز به طور کامل خاتمه دهد.

این خط‌مشی بیان می‌کند:

“عدم پیروی از این خط‌مشی‌ها ممکن است منجر به مسدود کردن Google برای نمایش تبلیغات در محتوای شما، یا تعلیق یا خاتمه حساب شما شود.”

نقل قول

خط‌مشی‌های Google Publisher

اعتبار تصویر: Shutterstock.com

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *