تهران ، ولیعصر
021-987654

به‌روزرسانی الگوریتم هرزنامه Google در حال انتشار است

Google تأیید می‌کند که به‌روزرسانی الگوریتم با هدف مبارزه با هرزنامه‌ها در حال انتشار در نتایج جستجو در سراسر جهان و به همه زبان‌ها است.

Google تخمین می‌زند که به‌روزرسانی هرزنامه اکتبر ۲۰۲۲ چند روز طول می‌کشد تا عرضه شود.

جزئیات دقیق درباره به‌روزرسانی‌های هرزنامه به ندرت ارائه می‌شود، مگر در مواردی که انواع خاصی از هرزنامه‌ها را هدف قرار می‌دهند، مانند به روز رسانی هرزنامه پیوند.

Google مرتباً به‌روزرسانی‌های هرزنامه را برای حفظ کیفیت نتایج جستجوی خود منتشر می‌کند. به‌روزرسانی‌های هرزنامه برای بهبود سیستم‌های خودکار Google طراحی شده‌اند که دائماً در پس‌زمینه در حال اجرا هستند تا هرزنامه را در نتایج جستجو شناسایی کنند.

اگر از Google Search Essentials پیروی می‌کنید، که قبلاً به عنوان دستورالعمل‌های Google Webmaster شناخته می‌شد، احتمالاً در مورد به‌روزرسانی هرزنامه اکتبر ۲۰۲۲ چندان نگران نباشید.

بر اساس تعریف Google، بدون اطلاع از هرزنامه، مقصر بودن در مورد هرزنامه دشوار است. Google تعریف دقیقی از آنچه که هرزنامه می‌داند دارد، و در درجه اول شامل سایت‌هایی با کیفیت پایین می‌شود که کاربران را برای ارائه اطلاعات شخصی یا نصب بدافزار فریب می‌دهند.

به‌روزرسانی‌های هرزنامه همچنین کلاهبرداری‌های فیشینگ و سایر عوامل بد در وب را هدف قرار می‌دهند که سعی می‌کنند با نشان دادن صفحات بسیار مرتبط در نتایج جستجو رتبه‌بندی کنند.

در حالی که صفحات وب با محتوای نازک که ارزش کمی می‌افزاید ممکن است هرزنامه در نظر گرفته شوند، با تعریف Google از هرزنامه مطابقت ندارند. محتوای نازک احتمالاً تحت تأثیر مفید Google است. الگوریتم محتوا.

اگر مطمئن نیستید که Google چه چیزی را به‌عنوان هرزنامه تعریف می‌کند، بهتر است موارد ضروری جستجوی Googleرا مرور کنید. >.

با این اوصاف، حتی سایت‌هایی که از جستجوی ضروری گوگل پیروی می‌کنند، در برابر هرزنامه‌های هک شده آسیب‌پذیر هستند. اگر سایتی به اندازه کافی ایمن نباشد، ممکن است بدون اطلاع از آن، هرزنامه را به کاربران ارائه دهد.

اگر سایت شما به‌دنبال به‌روزرسانی هرزنامه اکتبر ۲۰۲۲ ناگهان رتبه‌بندی خود را کاهش داد، عاقلانه است که امنیت سایت خود را بررسی کنید و به دنبال نشانه‌هایی از حمله احتمالی باشید.

وقتی سایتی با به‌روزرسانی هرزنامه مواجه می‌شود، محتوای آن یا در نتایج جستجو کاهش می‌یابد یا از فهرست Google حذف می‌شود.

Google می‌گوید ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا از تأثیر منفی به‌روزرسانی هرزنامه بازیابی شود، مشروط بر اینکه وب‌سایت تغییرات لازم را برای مطابقت با خط‌مشی‌های هرزنامه Google انجام دهد.


منبع: Google

تصویر ویژه: TarikVision/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *