تهران ، ولیعصر
021-987654
Anthropic کلود: دستیار ایمن هوش مصنوعی را معرفی می کند

Anthropic کلود: دستیار ایمن هوش مصنوعی را معرفی می کند

Anthropic، یک شرکت تحقیقاتی و ایمنی هوش مصنوعی، ورود یک رقیب جدید ChatGPT به نام Claude را اعلام کرد. Claude یک دستیار هوش مصنوعی است که با قابلیت مکالمه و پردازش متن ساخته شده است.

چه چیزی کلود را از ChatGPT جدا می کند؟ بنیانگذاران Anthropic – معاونان سابق تحقیقات، ایمنی و سیاست در OpenAI – Claude با این فرض که هوش مصنوعی باید مفید، صادق و بی ضرر باشد.

بر خلاف سایر ربات‌های چت هوش مصنوعی، کلود قصد دارد یک هوش مصنوعی ایمن‌تر با سمیت کمتر ارائه دهد. پاسخ‌های مغرضانه و توهم‌آمیز برای تأثیر مثبت پیشرفت‌های سریع هوش مصنوعی بر جهان.

صفحه محصول نمونه‌هایی از روش‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌توان از کلود برای پرسیدن سؤالات حقوقی استفاده کرد. ، دریافت مشاوره شغلی، ترکیب نتایج جستجو، خودکار کردن وظایف اداری، پشتیبانی از فروش، و رسیدگی به درخواست های خدمات مشتری.

Claude در دو مدل موجود است:

  • یک مدل قدرتمند (Claude-v1) که می تواند گفتگوهای پیچیده، تولید محتوای خلاقانه و دستورالعمل های دقیق را مدیریت کند.
  • مدلی سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر (Claude Instant) که می‌تواند گفتگوی معمولی، تجزیه و تحلیل متن و خلاصه‌سازی، و مستندسازی پرسش و پاسخ را انجام دهد.

قیمت Claude-v1 و Claude Instant در زیر نشان داده شده است.

anthropic claude pricingعکس از Anthropic.com، مارس ۲۰۲۳

نحوه دسترسی به کلود

دسترسی زودهنگام به هر دو مدل با ثبت‌نام در وب‌سایت Anthropic در دسترس است .

علاوه بر استفاده از Claude-v1 و Claude Instant، می‌توانید کلود را از طریق شرکای مانند Quora، DuckDuckGo، و Notion در عمل مشاهده کنید.

Quora OpenAI GPT-4 و Claude-v1.2 را در برنامه جدید خود Poe قرار داده است.

مشترکین پو می‌توانند ماهیانه ۳۰۰ پیام GPT-4 و ۱۰۰۰ پیام Claude+ را قبل از اینکه با محدودیت‌های سرعت پیام، در دسترس بودن ربات و کیفیت مواجه شوند، دریافت کنند.

poe ai claude pricingعکس از پو، مارس ۲۰۲۳

DuckDuckGo از Claude در ویژگی جدید DuckAssist استفاده می کند. نتایج را با استفاده از ویکی‌پدیا به پاسخ‌های زبان طبیعی جستجو کنید. در حال حاضر از طریق مرورگر دسکتاپ و افزونه های مرورگر به صورت رایگان در دسترس است.

duckduckgo duckassist aiعکس از صفحه DuckDuckGo، مارس ۲۰۲۳

اجراهای اضافی Claude شامل موارد زیر است.

  • Notion AI محصولی است که به کاربران کمک می کند کارهای خسته کننده را خودکار کنند. وظایف کاری، نوشتن پیام های بهتر برای همکاران کار، و شکست نویسنده از طریق طوفان فکری نامحدود و درخواست های مفید برای نوشتن. Notion AI 10 دلار در ماه است که هزینه تولید و ویرایش محتوا را نسبت به Grammarly Premium، ChatGPT+ و Jasper کمتر می کند.
  • Juni Tutor Bot یک ربات معلم خصوصی است که دانشجویان می توانند به ۲۴ ربات آموزشی دسترسی داشته باشند. /۷ برای کمک به دوره های مختلف ریاضی، علوم، نگارش و زبان خارجی. همچنین به آماده سازی آزمون برای SAT، ACT و PSAT کمک می کند.
  • Rabin Review ویرایش قرارداد مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می‌کند و زمان تهیه پیش‌نویس را کاهش می‌دهد. قراردادی برای گرفتن امضای ۸۰ درصدی. آنها حتی یک چالش ارائه می دهند که به شما امکان می دهد ببینید اگر بتوانید بخشی از قرارداد را سریعتر از هوش مصنوعی ویرایش کنید.

اخبار مرتبط با هوش مصنوعی

انتشار Claude توسط Anthropic در میان انبوهی از پیشرفت‌های هوش مصنوعی انجام می‌شود.

  • مایکروسافت آلمان بنا به گزارش به انتشار GPT-4 در این هفته اشاره کرد.
  • OpenAI از انتشار GPT-4 خبر داد. ، برای API (لیست انتظار)، مشترکین برتر ChatGPT و کاربران Bing در دسترس است.
  • Google ویژگی های جدید هوش مصنوعی را برای Google معرفی کرد Workspace، Google Cloud، و MakerSuite.
  • Microsoft میزبان یک رویداد پخش زنده در ۱۶ مارس با تمرکز بر آینده کار با هوش مصنوعی حدس زده می‌شود که مایکروسافت هوش مصنوعی مولد را برای برنامه‌های مایکروسافت آفیس مانند Outlook، Word و Excel اعلام کند.

تصویر ویژه: سیکورکای طلایی/شاترستوک

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *