تهران ، ولیعصر
021-987654

توجه به جس – مدیر ارشد اجتماعی پولی

برگزاری تمرکز تیم دیجیتال

جس به مدت ۳ سال در تگ دیجیتال بوده است، او در نقش خود به عنوان مدیر ارشد اجتماعی پولی پیشرفت کرده است. ببینید جس در مورد سفر شغلی خود در تگ دیجیتال تاکنون چه می گوید…

قبل از کار در تگ دیجیتال چه کار می کردید؟

من از دانشگاه رابرت گوردون فارغ التحصیل شدم و در یک شرکت خودروسازی شغلی پیدا کردم، جایی که یک سال کارم را انجام دادم (بخشی از مدرکم). من یک متخصص بازاریابی دیجیتال بودم و سپس در بهینه سازی موتورهای جستجو تخصص داشتم قبل از اینکه به گلاسکو نقل مکان کنم تا کارم را در Tag Digital شروع کنم.

چه چیزی شما را جذب کار در تگ دیجیتال کرد؟

یکی از دوستانم فیونا شرکت خودروسازی را که با هم کار می‌کردیم ترک کرد تا به تگ دیجیتال بپیوندد – ما در تماس بودیم و او به من گفت که دوست دارد اینجا کار کند و فرهنگ عالی است! او لورا، مدیر عامل تگ دیجیتال، رزومه من را فرستاد و بقیه تاریخ است.

بعد از کار داخلی در انجام بازاریابی دیجیتال، هیجان‌زده و مشتاق بودم که وارد کار آژانس شوم و فرصت شگفت‌انگیزی برای تخصص در رسانه‌های اجتماعی – که اشتیاق من است، به من داده شد.

چه مدت در Tag Digital کار می کنید؟

۳ سال در اکتبر – زمانی که شما سرگرم می شوید زمان می گذرد!

jess, tag digital headshot and group photo at confex

نقش شما در تگ دیجیتال چیست؟ این در طول سال ها چگونه تغییر کرده است؟

من یک مدیر ارشد اجتماعی پولی هستم، با این حال، در یک نقش ابتدایی در تیم اجتماعی پولی شروع کردم. در طول ۳ سال گذشته، من دانش، مجموعه مهارت و اعتماد به نفس خود را توسعه داده ام. این منجر به ارتقاء به یک کارمند ارشد شد.

نقش شما به عنوان مدیر ارشد اجتماعی با حقوق شامل چه مواردی است؟

مدیریت تمام کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی پولی در فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین، تیک‌تاک، اسنپ‌چت، توییتر و پینترست – به نام چند مورد (!!).

به طور خاص برای یکی از مشتریان قدیمی ما، Informa، کار کنید، کمپین‌های اجتماعی پولی را بهینه کنید و توصیه‌هایی ارائه کنید تا مطمئن شوید کمپین‌ها موفق هستند و به اهداف مشتری می‌رسند.

من همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال یا سؤال از تیم اجتماعی پولی پشتیبانی می‌کنم و اغلب جلسات آموزشی و مجموعه‌های آموزشی را میزبانی می‌کنم و به قسمت پادکست Tag Digital گاه به گاه می‌پیوندم!

tag digital podcast - the squadcast - with special guest, Jess

چیزی مورد علاقه شما در مورد شغلتان چیست؟

من عاشق این هستم که رسانه های اجتماعی همیشه در حال تغییر و انطباق با آخرین روندها هستند. همچنین، من واقعاً از آزمایش نوآوری‌های جدید و توسعه استراتژی‌های جدید بر اساس نحوه تکامل پلتفرم‌ها لذت می‌برم. همیشه چیز جدیدی برای آزمایش وجود دارد.

از کار در Tag Digital از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟

تگ دیجیتال بهترین جایی است که تا به حال کار کرده ام. فرهنگ عالی است و شما بیش از یک عدد هستید – که بسیار بسیار نادر است. من متوجه شده ام که این برای من در یک محل کار بسیار مهم است.

تیم مدیریت مربیان شگفت انگیزی هستند و ما تیمی باورنکردنی داریم. من با تعدادی از بهترین دوستانم در تگ دیجیتال آشنا شده ام.

بهترین چیزی که از زمان کار در تگ دیجیتال آموخته اید چیست؟

باید یاد بگیرم که چگونه به خودم و توانایی‌هایم ایمان داشته باشم. اعتماد به نفس من از روز اول به لطف کمک لورا، الکس و تیمی که در طول زندگی حرفه ای من بازخورد سازنده ای ارائه کردند، به شدت افزایش یافته است. آنها همیشه مرا تحت فشار قرار می دهند تا بهترین نسخه خودم باشم.

همچنین، فرصت های شگفت انگیزی برای رشد و توسعه شخصی به من داده شده است. من نماینده شرکت در رویدادهای مختلفی بوده‌ام که من را به خارج از منطقه آسایشم سوق داد و به من فرصت پیشرفت داد و به من اجازه داد در شرکت رشد کنم.

tag digital team photo

اگر مایلید به ما بپیوندید، ما همچنان به دنبال نقش های فهرست شده در زیر هستیم. لطفا رزومه خود را به آدرس craig@tagdigital.co.uk ارسال کنید.

مدیر اجتماعی پولی

رئیس بخش اجتماعی

۲۸ فوریه ۲۰۲۳

منبع : tagdigital.co.uk
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *