تهران ، ولیعصر
021-987654

ChatGPT Pro: کاربران دسترسی اولیه افکار خود را به اشتراک می گذارند

جزئیات جدیدی در مورد نسخه حرفه‌ای ChatGPT OpenAI ظاهر می‌شود زیرا منتخبی از کاربران به ربات چت سریع‌تر دسترسی دارند.

در حالی که هیچ اطلاعیه رسمی از OpenAI وجود ندارد، کاربرانی که در لیست انتظار ChatGPT Pro ثبت نام کرده اند با یک پنجره بازشو مواجه می شوند که از آنها دعوت می کند تا در سرویس ممتاز مشترک شوند.

در توییت زیر نشان داده شده است، پاپ آپ قیمت ChatGPT Pro را ۴۲ دلار در ماه فهرست می کند. زمانی که در کشورهای بیشتری عرضه شود، گزینه‌های قیمت‌گذاری متفاوتی در دسترس نیست یا نه.

OpenAI به طور رسمی اعلام نکرده است که این یک آزمایش است یا اطلاعاتی فراتر از آنچه کاربران در پیام بازشو می بینند ارائه کرده است.

بر اساس آنچه که توسط کاربران با دسترسی زودهنگام به اشتراک گذاشته شده است، با ۴۲ دلار در ماه، می توان انتظار سرعت پاسخگویی سریع تر، دسترسی مطمئن تر و دسترسی اولویت دار به ویژگی های جدید را داشت.

یک برنامه‌نویس به نام زاهد خواجه که روی پروژه‌های هوش مصنوعی کار می‌کند، ویدیویی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد نسخه حرفه‌ای آن هم روی دسک‌تاپ و هم روی موبایل کار می‌کند.

همانطور که در ویدیوی خواجه نشان داده شد، ChatGPT Professional به طور قابل توجهی سریعتر از نسخه رایگان است:

آیا دسترسی نامحدود به نسخه سریع‌تر ChatGPT، با وعده ویژگی‌های جدید در راه است، به ارزش ۴۲ دلار در ماه؟

این به هر کاربر بستگی دارد که بر اساس مورد استفاده خود تصمیم بگیرد.

از طرف دیگر، افرادی که از سهمیه استفاده خود برای نسخه رایگان ChatGPT فراتر می روند، می توانند هزینه بسیار کمتری برای ارسال درخواست های اضافی بپردازند.

اگرچه تعدادی از کاربران می‌توانند در ChatGPT Pro مشترک شوند و از آن استفاده کنند، مهم است که به خاطر داشته باشید این یک آزمایش اولیه است که ممکن است در معرض تغییر باشد. دسترسی به ChatGPT Professional به طور گسترده برای همه کاربران در دسترس نیست.


تصویر ویژه: Legendary4/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *