تهران ، ولیعصر
021-987654

Cloudflare فایروال رایگان برنامه وب را اعلام کرد

Cloudflare اعلام کرد که فایروال برنامه وب (WAF) را به صورت رایگان به مشترکین این طرح رایگان ارائه می دهد. WAF دسترسی به رابط کاربری WAF را فراهم می کند که با یک مجموعه قوانین همراه است که می تواند برای مسدود کردن خودکار تهدیدات شناخته شده استفاده شود.

مجموعه قوانین رایگان مدیریت شده در برابر شبکه Cloudflare آزمایش شده است و به کاربران رایگان اجازه می دهد تا فایروال خود را فعال کرده و فوراً از مزایای فایروال بهره مند شوند.

از آنجایی که مجموعه قوانین یک مجموعه قوانین مدیریت شده است، کاربران رایگان از به‌روزرسانی‌هایی بهره می‌برند که از سایت‌های آنها در برابر تهدیدات امنیتی جدید محافظت می‌کند.

سطح رایگان فایروال مخصوصاً برای محافظت از وب سایت های وردپرس تنظیم شده است زیرا در برابر سوء استفاده های رایج وردپرس محافظت می کند.

Cloudflare WAF

Cloudflare WAF یک فایروال برنامه‌ای است که ترافیک وب ورودی از اینترنت به وب‌سایت را کنترل می‌کند و به‌طور خودکار هر ترافیکی را که به عنوان مخرب شناسایی می‌کند مسدود می‌کند.

دیوار آتش از مجموعه قوانینی استفاده می‌کند که مجموعه‌ای از الگوها و سیگنال‌هایی است که برای شناسایی ترافیک مخرب و فیلتر کردن آن جستجو می‌کند.

قوانین مدیریت شده رایگان Cloudflare

Free Cloudflare WAF دارای یک مجموعه قوانین مدیریت شده است که برای جلوگیری از حملات آسیب پذیری متعدد طراحی شده است.

یک مجموعه قوانین مدیریت شده شامل قوانین از پیش پیکربندی شده ای است که به کاربر اجازه می دهد فایروال را مستقر کند و آن را آماده بازرسی و مسدود کردن ترافیک وب مخرب کند.

مزایای مجموعه قوانین مدیریت شده این است که فایروال آماده استقرار و با حداقل پیکربندی از طرف کاربر است.

Cloudflare این مجموعه قوانین رایگان مدیریت شده را توضیح می‌دهد:

«طراحی شده برای کاهش آسیب‌پذیری‌های تأثیرگذار زیاد و گسترده. قوانین برای استقرار در اکثر برنامه ها ایمن هستند. اگر مجموعه قوانین مدیریت شده Cloudflare را برای سایت خود مستقر کرده اید، نیازی به استقرار این قوانین مدیریت شده ندارید.”

مجموعه قوانین مدیریت شده رایگان هر زمان که تهدیدی با دامنه وسیع ظاهر شود که می تواند بسیاری از وب سایت ها را تحت تأثیر قرار دهد به روز می شود. این یک معامله بزرگ است که می تواند به کاهش اثرات حملات هکری جدید کمک کند.

نسخه رایگان مجموعه قوانین از باگ امنیتی سرور Shellshock محافظت می‌کند، آسیب‌پذیری‌های Log4J را مسدود می‌کند، و از وب‌سایت‌های وردپرس در برابر آسیب‌پذیری‌هایی که در وردپرس رایج است محافظت می‌کند.

دسترسی به رابط کاربری فایروال Cloudflare

Cloudflare سطح رایگان دسترسی کاربران به رابط کاربری فایروال (UI) را فراهم می کند، داشبوردی که ناشران می توانند فایروال خود را مدیریت کنند.

داشبورد به کاربران اجازه می‌دهد دیوار آتش خود را تغییر دهند و همچنین اقدامات انجام شده توسط فایروال را از طریق برگه مرور کلی امنیت نظارت کنند.

کاربران رایگان می توانند کارهای زیر را در داشبورد انجام دهند:

“نسخ همه قوانین در LOG یا سایر اقدامات.

نسخ قوانین خاص فقط برای LOG یا اقدامات دیگر.

غیرفعال کردن کامل مجموعه قوانین یا هر قاعده خاصی”

نقل قول ها

اعلامیه رسمی Cloudflare را بخوانید

WAF برای همه: محافظت از وب در برابر آسیب‌پذیری‌های شدید

درباره قوانین مدیریت شده Cloudflare WAF بیاموزید

قوانین مدیریت شده

درباره رابط کاربری بازطراحی شده Cloudflare WAF

بخوانید

یک تجربه جدید WAF

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *