تهران ، ولیعصر
021-987654

به‌روزرسانی‌های Google Discover دستورالعمل‌های فید را دنبال کنید

Google دستورالعمل‌های فید Google Discover خود را به‌روزرسانی کرد تا بر مهم‌ترین عناصری که باید در فید گنجانده شود تا به درستی بهینه شود، تأکید کند.

فید Google Discover

ویژگی فید دنبال کردن Google Discover محتوای مرتبط را به کاربران Chrome Android ارائه می دهد و منبع مهمی از ترافیک است که با علایق کاربر مطابقت دارد.

ویژگی Google Discover Follow بخشی از Google Discover است، راهی برای ثبت جریان ثابتی از ترافیک جدا از Google News و جستجوی Google.

ویژگی Google’s Discover Follow با این امکان کار می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد به‌روزرسانی‌هایی را درباره آخرین محتوای سایتی که به آن علاقه دارند دریافت کنند.

روش شرکت در Discover Follow از طریق فید RSS یا Atom بهینه شده است.

اگر فید به‌درستی در یک وب‌سایت بهینه‌سازی شده باشد، کاربران می‌توانند بسته به نحوه پیکربندی ناشر فیدهای RSS/Atom خود، یک وب‌سایت یا دسته خاصی از وب‌سایت را دنبال کنند.

مخاطبانی که یک وب‌سایت را دنبال می‌کنند، محتوای جدید را می‌بینند که فید Discover Follow آنها را پر می‌کند که به نوبه خود موج‌های جدیدی از ترافیک را به وب‌سایت‌های شرکت‌کننده می‌آورد که به درستی بهینه‌سازی شده‌اند.

طبق گفته Google:

«ویژگی دنبال کردن به افراد امکان می‌دهد یک وب‌سایت را دنبال کنند و آخرین به‌روزرسانی‌ها را از آن وب‌سایت در برگه «دنبال‌کردن» در Discover در Chrome دریافت کنند.

در حال حاضر، دکمه دنبال کردن قابلیتی است که در ایالات متحده، نیوزلند، آفریقای جنوبی، انگلستان، کانادا و استرالیا که از Chrome Android استفاده می‌کنند، برای کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند به زبان انگلیسی در دسترس است.»

دریافت ترافیک از ویژگی Discover Follow فقط برای سایت‌هایی با فیدهای بهینه‌سازی مناسبی که از دستورالعمل‌های ویژگی Discover Follow پیروی می‌کنند، اتفاق می‌افتد.

راهنمای به روز شده برای ویژگی دنبال کردن Google Discover

Google دستورالعمل‌های خود را برای ویژگی Discover Feed به‌روزرسانی کرد تا بر اهمیت عناصر

و<link> فید تأکید کند و تأکید کرد که فید حاوی این عناصر است.</p><div data-total=4 id=SEJ_300x250_UnderPost_2_i-parent class="content-unit sss2_sllo_o mmh-90-wrap"><div class=mmh-90-inner><div class="mmh-90 flex-aligner"><div data-adnumber=2 data-middle=yes data-slot=SEJ_300x250_UnderPost id=SEJ_300x250_UnderPost_2_i class=sadslots></div></p></div></p></div></p></div><p><strong>راهنمای جدید بیان می‌کند:</strong></p><blockquote><p>«مهمترین محتوا برای ویژگی دنبال کردن، عنصر</p><p><title> فید و عناصر<link> برای هر مورد است. مطمئن شوید فید شما شامل این عناصر است.»

احتمالاً عدم وجود این دو عنصر ممکن است باعث شود Google نتواند فید را درک کند و آن را برای کاربران نمایش دهد و در نتیجه ترافیک را از دست بدهد.

ناشران سایتی که در ویژگی Google Discover Follow مشارکت دارند باید بررسی کنند که فیدهای RSS یا Atom آنها به درستی عناصر

و<link> را نمایش می‌دهند.</p><h2>بهینه سازی Google Discover</h2><p>ناشران و سئوکاران با بهینه سازی برای جستجوی Google آشنا هستند.</p><p>اما بسیاری از ناشران محتوا ممکن است از آگاهی نداشته باشند بهینه سازی برای Google Discover به منظور لذت بردن از بارهای ترافیکی حاصل از بهینه سازی مناسب برای Google Discover و ویژگی Google Discover Follow.</p><div data-total=4 id="SEJ_300x250_UnderPost_3_i-parent. " class="content-unit sss2_sllo_o mmh-90-wrap"><div class=mmh-90-inner><div class="mmh-90 flex-aligner"><div data-adnumber=3 data-middle=no data-slot=SEJ_300x250_UnderPost id=SEJ_300x250_UnderPost_3_i class=sadslots></div></p></div></p></div></p></div><p>ویژگی Follow Feed، یکی از اجزای Google Discover، راهی است برای اطمینان از اینکه وب‌سایت جریان ثابتی از ترافیک مرتبط را فراتر از جستجوی ارگانیک دریافت می‌کند.</p><p>به همین دلیل مهم است که مطمئن شوید فیدهای RSS/Atom شما به درستی بهینه شده اند.</p><p>اعلان راهنمای به‌روزرسانی شده Google را بخوانید و بخوانید دستورالعمل‌های فید ویژگی را در اینجا دنبال کنید.</p><p><em>تصویر ویژه توسط Shutterstock/fizkes</em></p><p>

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *