تهران ، ولیعصر
021-987654

از رقبا تا شرکا: Conductor معیارهای جستجو را به دست می آورد

Conductor، یک پلت فرم بازاریابی ارگانیک سازمانی پیشرو، رقیب مستقر در اروپا، Searchmetrics را خریداری کرده است تا گسترش خود را در بازار اروپا تسریع بخشد.

پس از خرید ContentKing در سال ۲۰۲۲، خرید Searchmetrics همچنان به تقویت موقعیت Conductor در صنعت ادامه می‌دهد.

ست بسمرتنیک، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Conductor، گفت که این خرید بهترین کاری را که Searchmetrics برای Conductor و مشتریان مشترک آن انجام می دهد به ارمغان می آورد:

«Searchmetrics تقریباً از زمانی که Conductor را راه اندازی کردیم، با یک پایه داده قوی و حضور قدرتمند در بازار اروپا یک رقیب بوده است. ما هیجان زده هستیم که بهترین کارهایی که Searchmetrics انجام می دهد را برای Conductor و به مشتریان مشترک خود ارائه دهیم. هدف ما این است که مشتریان از طریق ارائه ارزش محصول بیشتر در مقیاس جهانی، از این خرید سود زیادی ببرند.»

مت کولبورن، مدیر عامل Searchmetrics، از پیوستن این شرکت به Conductor ابراز هیجان کرد و آن را “رهبر قطعی جهانی” نامید:

” Conductor بدون شک رهبر بازار فضای SEO است. برای سال‌ها، ما تعهد آن‌ها به نوآوری برای مشتریان و تلاش‌های آن‌ها برای پرورش فرهنگ محیط کاری پویا و پر ارزش برای کارکنان را تحسین کرده‌ایم. با پیوستن به Conductor، ما بهترین کاری را که انجام می‌دهیم همراه با یک پایگاه بزرگ مشتریان اروپایی به ارمغان می‌آوریم – Conductor را به عنوان رهبر قطعی جهانی تثبیت می‌کنیم. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا در آینده بیشتر برای مشتریان بسازیم.”

Ken Ogenbratt، مدیر ارشد مالی Searchmetrics، گفت که این خرید یک “گام اساسی” برای صنعت SEO است زیرا این دو شرکت به عنوان شریک با فرصتی برای ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان پیش می روند.

با این خرید، Conductor به تعهد خود برای ایجاد یک پلتفرم واحد و جهانی که تمام بخش‌های گردش کار SEO را یکپارچه می‌کند، ادامه می‌دهد.

با حضور قدرتمند Searchmetrics در اروپا و پایگاه مشتری مستحکم، این اکتساب به طور قابل توجهی رشد Conductor در اروپا را تسریع خواهد کرد.

Conductor دومین خرید خود را در یک سال با خرید Searchmetrics تکمیل کرد، که پس از دور مالی قابل توجه این شرکت از Bregal Sagemount در سال ۲۰۲۱ انجام شد.

این خرید به عنوان نشانه ای از رشد اخیر Conductor در نظر گرفته می شود. انتظار می رود با ترکیب نقاط قوت هر دو شرکت برای مشتریان مشترکشان، جایگاه خود را به عنوان یک بازیگر پیشرو در فضای سئو مستحکم کند.


تصویر ویژه: dotshock/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *