تهران ، ولیعصر
021-987654

Google ژانرهای موسیقی را به عنوان گزینه قرارگیری برای تبلیغات ویدیویی اضافه می کند

Google در حال ارائه یک گزینه قرارگیری جدید برای تبلیغات ویدیویی است که به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد انواع خاصی از موسیقی را در YouTube هدف قرار دهند.

جایگاه جدید “Music Mood Lineups” به گونه ای طراحی شده است که به تبلیغ کنندگان کمک می کند تا در هنگام خلق و خوی مثبت به کاربران دسترسی پیدا کنند، زیرا تعداد قابل توجهی از مردم گزارش می دهند که موسیقی آنها را خوشحال می کند.

در یک اعلامیه، Google بیان می‌کند:

«موسیقی یک رسانه عمیقاً شخصی است و اغلب حالت ذهنی شنوندگان را منعکس می کند. در واقع، یک نظرسنجی جدید Ipsos که به سفارش گوگل انجام شده است نشان می دهد که ۴۸٪ از مردم در ایالات متحده می گویند که موسیقی را برای بهبود خلق و خوی خود مصرف می کنند و ۸۴٪ می گویند که موسیقی آنها را بسیار خوشحال می کند.

Google در حال راه‌اندازی پنج نوع مجموعه‌های خلق موسیقی زیر در ۲۰ کشور است:

  • عاشقانه
  • شاد و نشاط آور
  • سرد شدن
  • افتضاح
  • حالات بد بو

هنگام قرار دادن تبلیغات توسط Music Mood Lineup، تبلیغات در کنار ویدیوهایی ارائه می‌شوند که از همان سیگنال‌های خلقی که YouTube به‌عنوان بخشی از فهرست‌های پخش YouTube Music استفاده می‌کند، ارائه می‌شود.

مجموعه خلق و خوی شاد و نشاط‌آور، برای مثال، حاوی ویدیوهایی از شادترین آهنگ‌های پاپ و لیست‌های پخش شاد و بسیاری از فهرست‌های پخش دیگر است که مردم برای احساس خوب به آن گوش می‌دهند.

در دسترس بودن

هدف‌گیری توسط گروه‌های خلق و خوی موسیقی برای تبلیغ‌کنندگان Google Ads در ۲۰ کشور در دسترس است.

همه انواع هدف‌یابی محتوا را اکنون می‌توانید در قسمت «محتوا» در پیمایش کناری حساب Google Ads خود پیدا کنید.

«موضوعات»، «محل‌ها»، «کلمات کلیدی نمایشی/ویدیویی» و «استثناها» برای همه انواع هدف‌یابی محتوا اکنون در برگه «محتوا» در منوی پیمایش کناری دسته‌بندی می‌شوند.

برای «مستثنی‌ها»، روی پیکان کشویی در سمت راست عبارت «Exclusions» کلیک کنید تا استثناها را برای موضوعات، مکان‌ها یا کلمات کلیدی نمایشی/ویدیویی انتخاب کنید.


منبع: Google

تصویر ویژه: Merla/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *