تهران ، ولیعصر
021-987654

گوگل کنفرانس زنده مرکزی جستجو را اعلام کرد

Google اعلام کرد که کنفرانس‌های جستجوی زنده آن‌ها بازگشته است و اولین رویداد از قبل برای نوامبر ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است.

همایش‌های بیشتری در سرتاسر جهان برگزار می‌شوند و در صفحه Google Central Live و در حساب رسمی توییتر Search Central اعلام خواهند شد.

Google وعده داده است:

“قبل از اینکه بلیط هواپیمای بین قاره ای خود را بخرید، به خاطر داشته باشید که ما قصد داریم در آینده از این رویدادها بیشتر داشته باشیم و برخی ممکن است به پایگاه شما نزدیکتر باشند.

منتظر این به‌روزرسانی‌ها در جستجوی رویداد زنده مرکزی باشید صفحه یا در تویتر.”

جستجوی Central Live

مجموعه کنفرانس‌های زنده Google Search Central Live نامیده می‌شود، نام تجاری جدیدی از نام کنفرانس Webmaster که اکنون بازنشسته شده است.

اولین رویداد قرار است ماه آینده، ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲ در سنگاپور برگزار شود.

ثبت‌نام برای تعداد محدودی از صندلی‌ها در حال حاضر تا ۱۵ نوامبر باز است و تأیید بلیت از ۱۷ نوامبر آغاز می‌شود.

ورود به این رویداد رایگان است.

از Search Central Live چه انتظاری باید داشت

انتظار می‌رود Search Central Live از قالبی مشابه رویدادهای کنفرانس زنده قبلی که Google قبل از تعطیلی رویدادهای زنده توسط همه‌گیری میزبانی می‌کرد، پیروی کند.

رویدادهای گذشته هیجان‌انگیز بودند زیرا مردم با کارمندان Google مانند گری ایلیز آشنا می‌شدند و به اعلان‌ها و بحث‌های مربوط به جستجوی Google گوش می‌دادند.

موارد برجسته رویدادهای جدید فرصت هایی برای یادگیری نحوه بهبود عملکرد جستجو خواهد بود و اگر رویدادهای گذشته نشان دهنده این رویدادهای جدید باشد، ممکن است بتوان مستقیماً با کارمندان Google صحبت کرد و سؤال پرسید.

طبق صفحه رسمی درباره رویدادها:

«از کارمندان Google و کارشناسان صنعت، چهره به چهره بیاموزید

ما از کارمندان و کارشناسان Google از سراسر جهان دعوت کردیم تا در مورد موضوعاتی صحبت کنند که می‌توانید از آنها برای بهبود وب‌سایت و عملکرد آن در نتایج جستجوی Google استفاده کنید. بسته به موضوعاتی که پوشش داده می شود، ردیف سخنرانان برای هر رویداد متفاوت است.

صفحه سخنرانان را برای هر رویداد در سایت رویداد جداگانه بررسی کنید.”

به گفته Google:

“از این رویداد چه انتظاری می توانید داشته باشید؟

اساساً همان چیزهایی که از رویدادهای گذشته ما دریافت کردید: صحبت‌های زیاد از طرف Google و سایر سخنرانان، اختلاط زیاد با صاحبان سایر سایت‌ها و SEO، شاید برخی فعالیت‌های سرگرم‌کننده.»

اولین رویداد به نام “جستجوی مرکزی زنده سنگاپور ۲۰۲۲” است

گوگل قول داده است که رویدادهای جدید به زودی اعلام خواهد شد. با توجه به اینکه کنفرانس قبلی وب مستر میزبان رویدادهایی در بیش از ۱۵ کشور بود، کاملاً منطقی است که انتظار داشت Search Central Live نیز به سراسر جهان سفر کند.


نقل‌ها

اعلامیه رسمی را بخوانید:

بازگشت به تجارت: جستجوی رویدادهای زنده مرکزی

درباره رویدادهای زنده مرکزی جستجو بخوانید

درباره جستجوی Central Live

برای رویداد Search Central Live Singapore 2022 ثبت نام کنید

تصویر ویژه توسط Shutterstock/Wpadington

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *