تهران ، ولیعصر
021-987654
گوگل ویژگی های مجهز به هوش مصنوعی را به Docs و Gmail می آورد

گوگل ویژگی های مجهز به هوش مصنوعی را به Docs و Gmail می آورد

Google اعلام کرده است که از طریق Google Cloud و MakerSuite خود قدرت هوش مصنوعی مولد را به توسعه دهندگان و مشاغل می بخشد و ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را در Google Workspace معرفی می کند.

در یک پست وبلاگ، گوگل به سرمایه گذاری های خود در زمینه هوش مصنوعی در طول چندین سال اشاره می کند. این شرکت متعهد است که هوش مصنوعی را برای همه در دسترس قرار دهد، چه از طریق انتشار تحقیقات یا ساخت محصولات مفید.

ویژگی های جدید هوش مصنوعی در فضای کاری

Google با معرفی ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی در Google Workspace، نوشتن را برای کاربران آسان‌تر می‌کند.

اگر می خواهید در مورد موضوعی در Gmail یا Google Docs بنویسید، می توانید آن را تایپ کنید و پیش نویس به سرعت ایجاد می شود.

سپس می‌توانید با ایجاد تغییرات، کوتاه کردن آن، یا تنظیم لحن برای حرفه‌ای‌تر شدن، آن را ویرایش کنید.

Google Brings AI-Powered Features To Docs & Gmail

PALM API & MakerSuite

Google در حال معرفی PalM API به‌عنوان راهی امن و آسان برای توسعه‌دهندگان است تا از بهترین مدل‌های زبان خود استفاده کنند.

API شامل ابزار MakerSuite است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد ایده های خود را به سرعت نمونه سازی کنند.

به مرور زمان، MakerSuite تولید داده مصنوعی، تنظیم مدل سفارشی، و ویژگی‌های مهندسی سریع را ارائه می‌کند که توسط ابزارهای ایمنی قوی پشتیبانی می‌شوند.

آوردن قابلیت‌های هوش مصنوعی به Google Cloud

توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند مدل‌ها و برنامه‌های خود را با استفاده از هوش مصنوعی مولد بسازند و سفارشی کنند، می‌توانند به مدل‌های هوش مصنوعی Google، از جمله PalM، در Google Cloud دسترسی داشته باشند.

Google قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد را در مجموعه هوش مصنوعی Cloud خود معرفی می‌کند تا به توسعه‌دهندگان و سازمان‌ها کمک کند تا به ایمنی، امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی دسترسی داشته باشند.

مشارکت‌ها و برنامه‌های هوش مصنوعی جدید

Google در حال گسترش اکوسیستم هوش مصنوعی و برنامه های تخصصی خود برای شرکای فناوری، ارائه دهندگان نرم افزار متمرکز بر هوش مصنوعی و استارت آپ ها است.

تست‌کنندگان معتمد می‌توانند از امروز به هوش مصنوعی Vertex با پشتیبانی Generative AI و Generative AI App Builder دسترسی پیدا کنند.

به طور خلاصه

قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی Google در Google Cloud، PaLM API و MakerSuite، و ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی در Google Workspace، راه جدیدی را برای کاوش و نمونه‌سازی اولیه برنامه‌های هوش مصنوعی مولد ارائه می‌دهند.

این ویژگی‌ها در زمان و تلاش صرفه‌جویی می‌کنند، فرآیند نوشتن را ساده می‌کنند و هوش مصنوعی را برای همه قابل دسترس می‌سازند.

گسترش اکوسیستم هوش مصنوعی Google و برنامه‌های تخصصی، تعهد Google را برای دسترسی بیشتر به هوش مصنوعی نشان می‌دهد.


تصویر ویژه: JRdes/Shutterstock

منبع: Google

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *