تهران ، ولیعصر
021-987654

Google دسامبر ۲۰۲۲ پیوند به‌روزرسانی هرزنامه در حال انتشار است

Google تأیید می‌کند که به‌روزرسانی سیستم تشخیص هرزنامه خود، به نام به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر ۲۰۲۲، اکنون در حال ارائه است و تکمیل آن تا دو هفته طول می‌کشد.

در آپدیت هرزنامه پیوند دسامبر ۲۰۲۲ چیست؟

Google در حال ارتقای سیستم تشخیص هرزنامه خود با قابلیت یافتن پیوندهای خریداری شده و شناسایی دامنه‌هایی است که عمدتاً برای ارسال پیوند به سایت‌های دیگر استفاده می‌شوند.

به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر ۲۰۲۲ از سیستم پیشگیری از هرزنامه مبتنی بر هوش مصنوعی Google، SpamBrain، برای لغو پیوندهای غیرطبیعی استفاده می‌کند.

علاوه بر تشخیص مستقیم هرزنامه، Google می‌گوید SpamBrain اکنون می‌تواند سایت‌هایی را که لینک‌ها را خریداری می‌کنند و سایت‌هایی را که برای ساخت لینک‌های خروجی استفاده می‌شوند، شناسایی کند.

آیا به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر ۲۰۲۲ بر سایت من تأثیر می‌گذارد؟

Google توصیه می‌کند که رتبه‌بندی ممکن است تغییر کند زیرا به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر ۲۰۲۲، پیوندهای غیرطبیعی را خنثی می‌کند و هرگونه سیگنال ارسال شده به دامنه پیوند را حذف می‌کند.

این به‌روزرسانی بر نتایج جستجو در همه زبان‌ها تأثیر می‌گذارد و به طور بالقوه تأثیری گسترده ایجاد می‌کند.

این که سایت شما تحت تأثیر این به‌روزرسانی قرار گرفته باشد به نحوه دریافت پیوندها و نحوه پیوند دادن به صفحات دیگر بستگی دارد.

Google دستورالعمل‌های سختگیرانه‌ای در برابر به دست آوردن پیوندها در درجه اول برای افزایش رتبه جستجو دارد. علاوه بر این، Google دستورالعمل‌هایی درباره پیوندهای واجد شرایط ارسال شده به وب‌سایت‌های دیگر دارد.

اگر یک پیوند وابسته را در متنی جاسازی می‌کنید، برای مثال، باید آن پیوند را با یک برچسب rel=sponsored واجد شرایط کنید.

نداشتن برچسب گذاری مناسب پیوندهای وابسته می تواند منجر به آسیب دیدن سایت شما توسط به روز رسانی هرزنامه پیوند شود.

علاوه بر این، باید پیوندها را در پست‌های مهمان با rel=nofollow برچسب‌گذاری کنید، در غیر این صورت ممکن است با Google نیز دچار مشکل شوید.

اگر بهترین روش‌های Google را در مورد پیوندهای ورودی و خروجی دنبال می‌کنید، بعید است که به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر ۲۰۲۲ تأثیر منفی بر شما بگذارد.


تصویر ویژه: smx12/Shutterstock

منبع: Google

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *