تهران ، ولیعصر
021-987654

گوگل بحث ها و انجمن های آنلاین را در نتایج جستجو برجسته می کند

Google در حال ارائه افزودنی جدیدی به نتایج جستجو است که آنچه را که مردم درباره یک موضوع در بحث‌ها و انجمن‌های آنلاین می‌گویند برجسته می‌کند.

امروز در رویداد مجازی «جستجو در» Google اعلام شد، ویژگی بحث‌ها و انجمن‌ها تلاش‌های شرکت جستجو برای ارائه پیوندها به پست‌های انجمن مرتبط را گسترش می‌دهد.

همچنین در Search On اعلام شد، Google با آسان‌تر کردن یافتن داستان‌های ترجمه‌شده، موانع زبانی را در اخبار برطرف می‌کند.

در اینجا اطلاعات بیشتری درباره ویژگی‌هایی که امروز در «جستجوی Google روشن» اعلام شده است.

است

بحث‌ها و انجمن‌ها

Google درخواست اصلی جستجوگران را برای ارائه نتایج بیشتر از بحث‌ها و انجمن‌های آنلاین ارائه می‌کند.

در حال حاضر، کاربران انگلیسی تلفن همراه در ایالات متحده یک ویژگی جستجوی جدید را با پیوندهایی از مجموعه گسترده ای از پست های انجمن مشاهده خواهند کرد.

در یک پست وبلاگ، Google بیان می‌کند:

«از شما شنیده‌ایم که می‌خواهید بیشتر از این محتوا را در «جستجو» ببینید، بنابراین راه‌های جدیدی را برای آسان‌تر کردن یافتن آن بررسی کرده‌ایم. از امروز، وقتی چیزی را جستجو می‌کنید که ممکن است از تجربیات شخصی متنوعی که در بحث‌های آنلاین یافت می‌شود، بهره‌مند شود، یک ویژگی جدید ظاهر می‌شود.»

Google مثالی از وارد کردن عبارتی مانند “بهترین خودروها برای یک خانواده در حال رشد” ارائه می‌کند.

اکنون، علاوه بر نتایج عادی وب، پیوندهایی به پست‌های انجمن مختلف با افرادی که تجربیات شخصی خود را به اشتراک می‌گذارند، خواهید دید.

در مثال زیر می توانید ببینید که این ویژگی چگونه است:

Google Highlights Online Discussions & Forums In Search Resultsنمایش از blog.google /products/search/google-search-discussions-forums-news/، سپتامبر ۲۰۲۲.

Google می‌گوید که ممکن است در آینده ویژگی بحث‌ها و انجمن‌ها را به‌روزرسانی کند، زیرا متوجه می‌شود کدام نتایج برای افراد مفیدتر است.

داستان های خبری ترجمه شده

Google در حال کار بر روی توانایی ارائه پوشش خبری ترجمه شده با استفاده از ترجمه ماشینی است.

در یک پست وبلاگ، Google می گوید:

«مثلاً می‌خواهید بدانید که چگونه مردم مکزیک تحت تأثیر زلزله بیش از ۷ ریشتری در اوایل این ماه قرار گرفتند. با استفاده از این ویژگی، می‌توانید سرفصل‌های ترجمه‌شده نتایج اخبار ناشران مکزیکی را، علاوه بر آن‌هایی که به زبان دلخواه شما نوشته شده‌اند، جستجو و مشاهده کنید. می‌توانید گزارش‌های معتبر روزنامه‌نگاران در کشور را بخوانید و دیدگاه منحصربه‌فردی از آنچه در آنجا اتفاق می‌افتد به شما می‌دهد.»

پوشش خبری ترجمه‌شده ماشینی قرار است در سال ۲۰۲۳ روی موبایل و دسک‌تاپ منتشر شود. این ویژگی فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی را به انگلیسی ترجمه می‌کند.

Google Highlights Online Discussions & Forums In Search Results span class=”wp-caption-text”>نمایش از blog.goog le/products/search/google-search-discussions-forums-news/، سپتامبر ۲۰۲۲.

منبع: Google
تصویر ویژه: JHVEPhoto/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *