تهران ، ولیعصر
021-987654

گوگل گواهی دیجیتال مارکتینگ جدید را معرفی کرد

Google راه‌اندازی گواهینامه شغلی جدید در بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک را در تلاشی برای کمک به جویندگان کار و کارفرمایان برای کسب مهارت‌های لازم برای موفقیت در تجارت آنلاین اعلام می‌کند.

گواهینامه جدید توسط انجمن آژانس های تبلیغاتی آمریکا (۴A) و فدراسیون تبلیغات آمریکا (AAF) تأیید شده است.

علاوه بر این، Google قول داده است که به هر کسب و کار ایالات متحده تا ۵۰۰ بورس تحصیلی گواهی شغلی Google برای کمک به ارتقای مهارت کارمندان خود بدهد.

در بخش بعدی درباره اعلامیه‌های امروز در مورد گواهی‌های شغلی Google بیشتر بخوانید.

گواهی شغلی Google در بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک

برنامه گواهینامه جدید Google به جویندگان کار آموزش می دهد که چگونه مشتریان آنلاین پیدا کنند، محصولات یا خدمات را بفروشند، و تجزیه و تحلیل و اندازه گیری بازاریابی انجام دهند.

گواهی بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک از Google تجربه عملی را با ابزارها و پلتفرم‌های بازاریابی دیجیتال از جمله:

  • کانوا
  • تماس دائم
  • hootsuite
  • HubSpot
  • MailChimp
  • Shopify
  • تویتر
  • Google Ads
  • Google Analytics

همانند تمام گواهی‌های شغلی Google، به افرادی که این گواهینامه را دریافت می‌کنند، از طریق کنسرسیوم کارفرمایی متشکل از بیش از ۱۵۰ شرکت، در یافتن شغل کمک می‌شود. همه شرکت‌ها دارندگان گواهی را برای مشاغل سطح ورودی مرتبط در نظر می‌گیرند.

گواهینامه های شغلی Google چیست؟

Google گواهینامه های شغلی را در سال ۲۰۱۸ برای پشتیبانی از مهارت در زمینه های پرتقاضا توسعه داد.

>

در Coursera موجود است، Google گزارش می دهد که بیش از ۷۰۰۰۰ نفر از این برنامه در ایالات متحده فارغ التحصیل شده اند.

علاوه بر این، ۷۵ درصد از کسانی که فارغ التحصیل شده‌اند می‌گویند که این گواهینامه تأثیر مثبتی در شغل خود داشته است، مانند شغل جدید، دستمزد بالاتر یا ترفیع، ظرف شش ماه پس از تکمیل.

گواهی‌های شغلی Google در زمینه‌هایی مانند تجزیه و تحلیل داده‌ها، پشتیبانی فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه، طراحی تجربه کاربر (UX) و اکنون تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال در دسترس هستند.

ثبت نام در یک برنامه گواهینامه نیازی به مدرک یا تجربه ندارد و می تواند در عرض سه تا شش ماه پس از تحصیل پاره وقت تکمیل شود.

لیزا گولبر، بنیانگذار Grow with Google، در یک بیانیه مطبوعاتی می گوید:

«تکنولوژی همچنان به رشد اقتصادی و فرصت‌های شغلی ادامه می‌دهد. ضروری است که هم جویندگان کار و هم شرکت ها به مهارت های مورد نیاز برای رشد حضور آنلاین و باز کردن زمینه های جدید پتانسیل اقتصادی دسترسی داشته باشند.

Google برای کمک به گواهی بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک و تعهد ما برای کمک به هر کسب‌وکار آمریکایی برای ارتقاء مهارت کارکنان خود بدون هیچ هزینه‌ای بسیار خوشحال است.»

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گواهی‌های شغلی Google و نحوه دسترسی کسب‌وکارها به بورس‌های تحصیلی، از grow.google/certificatesforbusiness دیدن کنید.


تصویر ویژه: Anel Alijagic/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *