تهران ، ولیعصر
021-987654

Google به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر ۲۰۲۲ را منتشر می‌کند

Google تأیید می کند که به روز رسانی محتوای مفید دیگری در حال انتشار در نتایج جستجو است. در ۵ دسامبر آغاز شد و تکمیل آن تا دو هفته طول خواهد کشید.

در یک اعلان در Google، Google بیان می کند:

“به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر ۲۰۲۲ در ۵ دسامبر منتشر شد، امروز بیشتر قابل مشاهده است و حدود دو هفته طول می‌کشد تا به طور کامل عرضه شود. طبقه‌بندی‌کننده ما را بهبود می‌بخشد و در سراسر محتوا در همه زبان‌ها کار می‌کند. صفحه راهنمای ما بیشتر توضیح می‌دهد.”

به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر ۲۰۲۲ در سیستم محتوای مفید Google در ماه اوت معرفی شد.

طبق اصطلاحات جدید Google، یک رتبه بندی “سیستم” به تقویت الگوریتم گوگل اشاره دارد که به طور مداوم در پس زمینه در حال اجرا است. یک الگوریتم “به روز رسانی” به بهبود سیستم های رتبه بندی مربوط می شود.

سیستم محتوای مفید Google برای پاداش دادن به صفحات وب ایجاد شده برای افراد به جای موتورهای جستجو طراحی شده است. هدف آن ارتقای محتوایی است که ارزش منحصربه‌فردی به وب می‌افزاید، بالاتر و فراتر از آنچه که به‌طور گسترده توسط ناشران دیگر در دسترس است.

علاوه بر گسترش به همه زبان‌ها، این به‌روزرسانی برای سیستم محتوای مفید به طور بالقوه می‌تواند شامل سیگنال‌های جدید یا تنظیمات سیگنال‌های قبلی باشد. Google جزئیات خاصی در مورد به‌روزرسانی‌های سیستم‌های رتبه‌بندی ارائه نمی‌کند.

با هر به‌روزرسانی الگوریتم، فرصتی برای بازیابی از آخرین الگوریتم وجود دارد. اگر سیستم محتوای مفید Google در ماه آگوست به وب‌سایت شما راه پیدا کرد و تلاشی برای بهبود سایت خود انجام داده‌اید، ممکن است با به‌روزرسانی دسامبر شاهد افزایش رتبه‌بندی باشید.

از سوی دیگر، اثرات نامطلوب مرتبط با به روز رسانی الگوریتم نیز وجود دارد. اگر تأثیر مثبت یا بدون تأثیری را از عرضه اوت تجربه کردید، ممکن است با به‌روزرسانی دسامبر تغییر کند.

سیستم محتوای مفید Google انتقادات زیادی دریافت کرد تابستان به دلیل “بی صدا” بودن، به این معنی است که این به روز رسانی بیشتر قابل توجه خواهد بود؟

باید منتظر باشیم و طی روزها و هفته‌های آینده ببینیم.


تصویر ویژه: sdx15/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *