تهران ، ولیعصر
021-987654

گوگل راهنمای خود در مورد جلوگیری از هرزنامه و سوء استفاده را به روز می کند

در یک به‌روزرسانی خوشامدگویی برای صاحبان وب‌سایت، Google تغییرات واضحی را در مرکز منبع هرزنامه و سوء استفاده خود در مرکز جستجوی Google اعمال کرد.

بزرگترین به روز رسانی ها شامل پیشنهادهای قوی تر برای جلوگیری از سوء استفاده و شناسایی حساب های هرزنامه است، به جای تمرکز بر نحوه نظارت بر آن.

جلوگیری از هرزنامه و سوء استفاده

قبل از به‌روزرسانی این صفحه، بخش اول درباره «خدمات میزبانی وب که بدون پرداخت در دسترس هستند» بحث می‌کرد. اکنون با “جلوگیری از سوء استفاده در سایت و پلتفرم خود” جایگزین شده است.

به نظر می رسید بخش قبل بر روی وب سایت هایی تمرکز دارد که از خدمات میزبانی بدون پرداخت استفاده می کنند. با این حال، هرزنامه و سوء استفاده حتی در امن ترین سایت ها نیز اتفاق می افتد.

زبان جدید و بهبود یافته به همه صاحبان وب سایت محتوای بیشتری می دهد تا اقدامات قابل پیشگیری و قابل پیشگیری برای محافظت از وب سایت خود را انجام دهند.

Google updates content on preventing abuse in Search Central.تصویر: صفحه نمایش توسط نویسنده، سپتامبر ۲۰۲۲

گرفته شده است

پیشنهادات Google برای کمک به جلوگیری از سوء استفاده از سایت و پلت فرم عبارتند از:

  • یک خط مشی سوء استفاده واضح در طول فرآیند ثبت نام منتشر کنید
  • با بررسی الگوهای تعاملی خاص، حساب های هرزنامه را شناسایی کنید
  • از تأیید دستی برای تعاملات مشکوک کاربر استفاده کنید
  • از لیست های مسدود برای جلوگیری از تلاش های مکرر برای هرزنامه استفاده کنید
  • مسدود ساختن خودکار حساب
  • پایش سایت و پلت فرم برای سوء استفاده

بخش های جدید اضافی به صفحه شامل ترکیبی از تأییدیه های دستی و خودکار برای هرزنامه مشکوک است.

Google پیشنهاداتی را برای شناسایی و مسدود کردن آدرس‌های IP خاص، و همچنین افزونه‌های مفیدی که می‌توانند به خودکارسازی فرآیند کمک کنند، فهرست می‌کند.

چرا تغییر؟

طبق گزارش dataprot.net، تقریباً ۸۵% از همه ایمیل ها هرزنامه هستند. اکنون تعداد حساب‌هایی را که هر روز در وب‌سایت خود ایجاد می‌کنید تصور کنید.

صاحبان وب سایت باید نسبت به این نوع هرزنامه ها واکنش بیشتری نشان دهند. به محض اینکه یک نوع الگوی هرزنامه مسدود می شود، یک نوع دیگر تقریباً بلافاصله ظاهر می شود.

این نوع نظارت دستی برای شرکت ها زمان، هزینه و کارایی هزینه دارد.

Google راهنمای توسعه دهندگان خود را به روز کرده است تا به جای رویکرد واکنشی، رویکردی فعال تر داشته باشد. با شروع با نحوه جلوگیری از سوء استفاده در وهله اول، می تواند شرکت ها را در آینده بسیار نجات دهد.

علاوه بر این، گوگل به طور ماهرانه زبان خود را تغییر داد تا همه صاحبان وب سایت ها را هدف قرار دهد، نه فقط وب سایت های کم هزینه یا کم هزینه. این روشی فراگیرتر برای جلوگیری از هرزنامه و سوء استفاده برای همه است.

خلاصه

چه در وضعیت ارتجاعی مدیریت هرزنامه و سوء استفاده قرار داشته اید یا یک مالک جدید وب سایت، راهنمای به روز شده Google را بخوانید.

محتوا و منابع قابل اجرا را برای کمک به جلوگیری از سوء استفاده بیشتر و هرزنامه از همان ابتدا فراهم می کند و از همان ابتدا امنیت بیشتری به شما می دهد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *