تهران ، ولیعصر
021-987654

گزارش نمایه سازی ویدیوی کنسول جستجوی Google Updates

Google در حال ارائه به‌روزرسانی برای گزارش نمایه‌سازی ویدیوی کنسول جستجو است، با هدف ارائه اطلاعات جامع‌تر به ناشران و سازندگان محتوا در مورد نحوه عملکرد ویدیوهایشان در نتایج جستجو.

گزارش به‌روزرسانی‌شده شامل اطلاعات دقیق‌تری درباره نمایش‌های ویدیویی و امکان فیلتر کردن داده‌ها بر اساس نقشه سایت خواهد بود.

نمایش های ویدئو

Google Updates Search Console Video Indexing Reportعکس از صفحه: توسعه دهندگان. google.com/search/blog/2023/02/video-indexing-report-update، ژانویه ۲۰۲۳.

Google با افزودن نمایش‌های روزانه ویدیو به گزارش نمایه‌سازی ویدیو، درک عملکرد ویدیو را آسان‌تر می‌کند.

این نمایش‌ها بر اساس صفحه گروه‌بندی می‌شوند، به این معنی که هر نمایش یک صفحه در یک صفحه نتیجه جستجو یا جلسه Discover به عنوان یک نمایش حساب می‌شود.

با این حال، گزارش عملکرد جستجو، ظاهر جستجوی ویدیو را بر اساس ویژگی، نه URL، گروه بندی می کند. اگر چندین صفحه در یک نتیجه جستجو ظاهر شوند، فقط یک نمایش شمارش می‌شود.

این بدان معناست که گزارش عملکرد جستجو ممکن است تعداد کمتری را نسبت به گزارش نمایه سازی ویدیو نشان دهد.

فیلتر نقشه سایت

Google Updates Search Console Video Indexing Reportعکس از صفحه: developers.google.com/search/blog/2023/02/video-indexing-report-update، ژانویه ۲۰۲۳.

Google در حال افزودن یک ویژگی جدید به گزارش نمایه‌سازی ویدیو است تا به مالکان وب‌سایت و سازندگان محتوا کمک کند روی صفحات ویدیویی که برایشان مهم‌ترین هستند تمرکز کنند.

این ویژگی اجازه می‌دهد تا گزارش فیلتر شود تا فقط صفحات ویدیویی را نشان دهد که در نقشه سایت انتخابی گنجانده شده‌اند، و بر همه جنبه‌های گزارش، از جمله نمودار، مجموع نمودارها، فهرست مشکلات و صادرات تأثیر می‌گذارد.

به طور خلاصه

این به‌روزرسانی‌های گزارش نمایه‌سازی ویدیوی کنسول جستجو، بخشی از تلاش‌های مداوم Google برای آسان‌تر کردن درک مالکان وب‌سایت و سازندگان محتوا و بهبود دید ویدیوهایشان در نتایج جستجو است.

اطلاعات آماری جدید ارائه شده توسط گزارش به روز شده می تواند به صاحبان وب سایت کمک کند تا تصمیمات آگاهانه تری در مورد محتوای ویدیوی خود بگیرند و نتایج بهتری کسب کنند.


منبع: Google

تصویر ویژه: IB Photography/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *