تهران ، ولیعصر
021-987654

ویژگی‌های جدید جستجوی محلی Google بالاخره آمدند

Google سرانجام ویژگی‌های جستجوی محلی را که در اوایل سال جاری پیش‌نمایش شده بود، ارائه می‌کند، از جمله امکان جستجوی محیط اطراف با دوربین تلفن شما.

در کنفرانس مجازی Google Search On در ماه سپتامبر، این شرکت افراد زیادی را در مورد به روز رسانی های جستجوی محلی.

Google پیش‌نمایش گزینه‌ای برای جستجوی رستوران‌ها بر اساس غذا و یک قابلیت جستجوی جدید در نمای زنده Google Maps تعبیه شده است.

این به‌روزرسانی‌ها و موارد دیگر اکنون در دسترس هستند. در اینجا یک نمای کلی از به‌روزرسانی‌های جستجوی محلی است که امروز راه‌اندازی می‌شوند.

به‌روزرسانی‌های جستجوی محلی Google

جستجو با نمای زنده

از هفته آینده، جستجو با Google Maps Live View در لندن، لس آنجلس، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو و توکیو در Android و iOS منتشر می‌شود.

Google’s New Local Search Features Are Finally Hereعکس از صفحه: blog.google/ محصولات/نقشه‌ها/به‌روزرسانی‌های-نقشه-های-جدید-برای-کمک-به-به-روزسازی-بیشترین-از-تعطیلات/، نوامبر ۲۰۲۲.

جستجو با نمای زنده به شما امکان می دهد از دوربین تلفن خود برای یافتن اطلاعات مکان های اطراف خود استفاده کنید. از باز بودن کسب و کار، میزان شلوغی آن، محدوده قیمت و رتبه بندی ستاره آن مطلع شوید.

جستجوی رستوران ها بر اساس غذا

دو راه جدید برای یافتن رستوران در منطقه محلی شما وجود دارد.

رستوران‌هایی را که غذای خاصی سرو می‌کنند، با تایپ دستی یا جستجوی تصویری با لنز Google جستجو کنید.

Google’s New Local Search Features Are Finally Hereعکس از صفحه: blog.google/products/search/searching-for-holiday-meals/, نوامبر ۲۰۲۲.
Google’s New Local Search Features Are Finally Hereعکس از صفحه: blog.google/ محصولات/جستجو/جستجو-برای-غذاهای-تعطیلات/، نوامبر ۲۰۲۲.

«چندجستجوی نزدیک من» Google امروز به زبان انگلیسی در ایالات متحده راه اندازی می شود. اکنون، می توانید از لنز در برنامه Google برای گرفتن یک عکس یا گرفتن اسکرین شات از یک غذا، اضافه کردن کلمات «نزدیک به من» استفاده کنید و بلافاصله پیدا کنید. مکانی که آن را در نزدیکی می فروشد.

ایستگاه های شارژ سریع برای وسایل نقلیه الکتریکی را پیدا کنید

Google در حال افزودن فیلتری به جستجوی ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی است که یافتن شارژرهای سریع را آسان‌تر می‌کند.

Google’s New Local Search Features Are Finally Hereعکس از صفحه: blog.google /products/maps/new-maps-updates-to-live-re-re-best-of-the-holidays/, نوامبر ۲۰۲۲.

“ایستگاه های شارژ EV” را جستجو کنید و فیلتر “شارژ سریع” را انتخاب کنید. ایستگاه‌هایی با شارژرهای ۵۰ کیلووات یا بالاتر خواهید دید.

همچنین می‌توانید ایستگاه‌هایی را فیلتر کنید که نوع دوشاخه خودروی الکتریکی شما را در کشورهای بیشتری ارائه می‌دهند.

این ویژگی‌ها اکنون در Android و iOS در کشورهایی که ایستگاه‌های شارژ EV در دسترس هستند، فعال هستند.

مکان های قابل دسترسی ویلچر را در کشورهای بیشتری پیدا کنید

امکان جستجوی Google برای مکان‌های بدون پله و قابل دسترسی با صندلی چرخدار اکنون در سراسر جهان در دسترس است.

پس از روشن کردن تنظیمات «مکان‌های قابل دسترس» در برنامه Google Maps، اگر یک ورودی قابل دسترسی داشته باشد، نماد صندلی چرخدار را در نمایه‌های کسب‌وکار می‌بینید.

اگر مکانی برای ویلچر قابل دسترسی نباشد، همان نماد را با خط خطی خواهید دید.


منبع: Google

تصویر ویژه: BestForBest/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *