تهران ، ولیعصر
021-987654

اینستاگرام قابلیت پرداخت درون چت را اضافه می کند

اینستاگرام امروز از طریق اتاق خبر متا از قابلیت جدید «پرداخت در چت» خبر داد. این به مشتریان امکان می‌دهد مستقیماً از پیام‌های مستقیم مشاغل کوچک واجد شرایط در رسانه‌های اجتماعی خرید کنند.

این افزوده به خریداران و فروشندگان اجازه می‌دهد به‌طور هم‌زمان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، پرداخت‌ها را درخواست یا جمع‌آوری کنند و سفارش‌ها را مستقیماً از چت اینستاگرام دنبال کنند.

متا در اطلاعیه ای می گوید:

“ما می‌خواهیم به مردم کمک کنیم با کسب‌وکارهایی که برایشان مهم است گفتگو کنند و به آنها کمک کنیم محصولاتی را که دوست دارند در یک تجربه آسان و بدون درز پیدا کنند و بخرند، درست از موضوع چت.”

طبق گزارش Meta، یک میلیارد کاربر به طور هفتگی در سراسر پلتفرم های شرکت رسانه های اجتماعی به مشاغل پیام می دهند. این شامل چت با مارک‌ها، مرور محصولات، درخواست پشتیبانی و تعامل با داستان‌ها می‌شود.

عملکرد جدید فرآیند خرید را ساده می کند

پرداخت‌ها در گپ از Meta Pay برای ساده‌سازی خرید در برنامه رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. . به جای فرآیند پرداخت سنتی کلیک کردن بین صفحات و وب‌سایت‌ها، متا پی به مشتریان اجازه می‌دهد تنها با چند ضربه پرداخت کنند. همچنین پردازش ایمن را تضمین می کند و از خرید محافظت می کند.

کاربران می‌توانند از طریق پیام مستقیم با بازرگانان گفتگو کنند، درباره محصولات سؤال بپرسند و سپس خریدهای خود را در همان رشته انجام دهند.

خرید بدون درز می تواند به معنای فروش بیشتر برای مشاغل کوچک باشد

با ساده سازی فرآیند تراکنش، شرکت هایی که از اینستاگرام به عنوان پلتفرم فروش استفاده می کنند، می توانند شاهد افزایش حجم فروش باشند. کسب‌وکارها می‌توانند از این قابلیت جدید با Shops استفاده کنند، که ایجاد یک فروشگاه را تسهیل می‌کند. فروشگاه آنلاین بدون درز برای فیس بوک و اینستاگرام.

همچنین برای کسب‌وکارهایی که در حال حاضر از فروشگاه‌ها استفاده نمی‌کنند، در دسترس خواهد بود و به آن‌ها اجازه می‌دهد بدون خروج از پلتفرم اینستاگرام، چت، پشتیبانی و خرید را تکمیل کنند.

با این حال، مانند سایر خریدهای آنلاین، همیشه پتانسیل برای بازیگران بد، از جمله هکرها و فروشگاه های کلاهبردار وجود دارد که به دنبال گمراه کردن و سرقت پول از مشتریان بی احتیاط هستند.


منبع: متا

تصویر ویژه: عکس از صفحه about.fb.com/news، ژوئیه ۲۰۲۲. 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *