تهران ، ولیعصر
021-987654

رئیس اینستاگرام اعتراف کرد که طراحی مجدد “هنوز خوب نیست”

آدام موسری، رئیس اینستاگرام می‌گوید طراحی مجدد تمام صفحه این برنامه “هنوز خوب نیست” و از میزان فزاینده محتوای توصیه شده در فیدهای افراد صحبت می‌کند.

این در ویدئویی که موسری این هفته در توییتر به اشتراک گذاشت، بیان شده است، جایی که او به ناراحتی کاربران از تغییرات اخیر اینستاگرام می پردازد.

علاوه بر توصیه محتوای بیشتر از افرادی که کاربران آنها را دنبال نمی‌کنند، اینستاگرام در حال آزمایش یک بازنگری مانند TikTok در رابط کاربری خود است.

از آنجایی که برنامه از چیزی که افراد را به آن سوق داده است دور می‌شود، اعتراض کاربران به reel Instagram=”sf_combo_share_noopnkage”>reel Instagram=””> target=””>reel Instagramma “>

موسری اذعان می‌کند که در مورد طراحی مجدد تمام صفحه فضایی برای بهبود وجود دارد، بنابراین ممکن است قبل از اینکه برای همه عرضه شود، برخی اصلاحات را مشاهده کند.

از طرف دیگر، پست های توصیه شده در فید اصلی به جایی نمی رسند. این چیزی است که موسری در مورد این موضوع می گوید.

فید تمام صفحه اینستاگرام خوب نیست

موسری می گوید فید تمام صفحه اینستاگرام نیاز به بهبود دارد، به همین دلیل است که فقط در یک آزمایش محدود در دسترس است.

«این یک آزمایش برای چند درصد از مردم است، و ایده این است که یک تجربه تمام صفحه بیشتر، نه تنها برای ویدیوها، بلکه برای عکس‌ها، ممکن است یک تجربه سرگرم‌کننده‌تر و جذاب‌تر باشد. اما من همچنین می خواهم واضح بگویم، هنوز خوب نیست. و اگر بخواهیم به سایر اعضای انجمن اینستاگرام ارسال کنیم، باید آن را به مکان خوبی برسانیم.”

اگرچه به نظر می‌رسد اینستاگرام از TikTok تقلید می‌کند، موسری بر تعهد خود به حفظ تجربه اشتراک‌گذاری عکس تأکید می‌کند.

این که آیا مردم علاقه خود را به انتشار عکس‌ها حفظ می‌کنند یک سوال کاملاً دیگر است، زیرا فعالیت در اینستاگرام بیشتر به سمت اشتراک‌گذاری ویدیو پیش می‌رود.

موسری ادامه می دهد:

«می‌خواهم واضح بگویم – ما به پشتیبانی از عکس‌ها ادامه می‌دهیم. بخشی از میراث ماست من عاشق عکس هستم و می دانم که بسیاری از شما هم عاشق عکس هستند. با این حال، من باید صادق باشم، من معتقدم که بیشتر و بیشتر اینستاگرام با گذشت زمان تبدیل به ویدیو می شود. ما این را می بینیم حتی اگر چیزی را تغییر دهیم.

ما این را می‌بینیم حتی اگر فقط به فید زمانی نگاه کنید. اگر به آنچه مردم در اینستاگرام به اشتراک می گذارند نگاه کنید، با گذشت زمان بیشتر و بیشتر به ویدیوها تغییر می کند. اگر به آنچه که مردم در اینستاگرام می پسندند، مصرف می کنند و مشاهده می کنند، نگاه کنید، به مرور زمان بیشتر و بیشتر به سمت ویدیو سوق داده می شود، حتی زمانی که ما هیچ چیز را تغییر نمی دهیم. بنابراین، در حالی که به پشتیبانی از عکس‌ها ادامه می‌دهیم، باید به این تغییر متمایل شویم.”

پست های توصیه شده برای ماندن در اینجا هستند

یک تغییر دیگر در اینستاگرام که افراد استدلال می کنند “خوب نیست” همه چیز است محتوای توصیه شده در فید اصلی از افرادی که کاربران آنها را دنبال نمی کنند.

موسری توضیح می‌دهد که این تغییر بخشی از یک ابتکار بلندمدت برای بهبود کشف محتوا است.

اینستاگرام برنامه ای برای حذف محتوای توصیه شده از فیدهای افراد ندارد. با این حال، برگه «دنبال کردن» به افراد اجازه می‌دهد تا با محتوای حساب‌هایی که برای دیدن انتخاب می‌کنند آشنا شوند.

«توصیه‌ها پست‌هایی در فید شما از حساب‌هایی هستند که شما آنها را دنبال نمی‌کنید. ایده این است که به شما کمک کند چیزهای جدید و جالبی را در اینستاگرام کشف کنید که ممکن است حتی از وجود آنها ندانید. “این یک آزمایش برای چند درصد از مردم است، و ایده این است که a

اکنون، اگر مواردی را در فید خود مشاهده می‌کنید که توصیه‌هایی هستند که به آنها علاقه‌ای ندارید، به این معنی است که رتبه‌بندی کار ما بد است و باید بهبود پیدا کنیم. و می‌توانید یک توصیه را X کنید، حتی می‌توانید همه توصیه‌ها را تا یک ماه به تعویق بیندازید یا به فید «دنبال کردن» خود بروید.

اما ما به تلاش برای بهتر شدن در توصیه‌ها ادامه می‌دهیم، زیرا فکر می‌کنیم این یکی از مؤثرترین و مهم‌ترین راه‌ها برای کمک به سازندگان برای دستیابی به افراد بیشتری است. ما می‌خواهیم بهترین کار خود را توسط سازندگان، به‌ویژه سازندگان کوچک انجام دهیم، و توصیه‌ها را یکی از بهترین راه‌ها برای دستیابی به مخاطبان جدید و افزایش دنبال‌کنندگان آن‌ها می‌دانیم.”


منبع: @Mosseri در توییتر

تصویر ویژه: ۴zevar/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *