تهران ، ولیعصر
021-987654

لینک سازی: ریسک را کاهش دهید، پاداش را به حداکثر برسانید

استفاده از پیوند بیلدینگ به عنوان بخشی از استراتژی سئوی شما می تواند یک تاس باشد.

لینک‌ها برای دستیابی به رتبه‌بندی بالاتر و دیده شدن جستجو، غیرقابل انکار ارزشمند هستند. با این حال، از آنجایی که Google بیشتر و بیشتر در مورد اقداماتی که به عنوان هرزنامه تلقی می شوند، سرکوب می کند، خطرات ایجاد پیوند به همان اندازه زیاد است.

اگرچه برای اکثر موتورهای جستجو عامل مهمی برای رتبه‌بندی باقی می‌ماند، لینک‌سازی مملو از تاکتیک‌های کلاه سیاه و بازیگران بد است – یک حرکت اشتباه، و ممکن است در نهایت در سمت تاریک قدم بزنید.

بنابراین، چگونه می‌توانید از دام‌های رایج ایجاد پیوند دوری کنید؟

چگونه از خطرات ناشی از تاکتیک‌های پیوند قدیمی و ارائه‌دهندگان مخفی اجتناب می‌کنید؟

در کتاب الکترونیکی جدید ما، The Dark Side Of Link Building، نویسنده لورن بیکر شما را با هشت تاکتیک کلاه سیاه و خاکستری آشنا می کند، همچنین به چه چیزی و چگونه توجه کنید. این تاکتیک ها می توانند مشکل ساز باشند.

سمت تاریک ساختمان لینک

بنابراین، “سمت تاریک” لینک بیلدینگ دقیقاً چیست؟ برای سایت هایی که از تاکتیک های سئوی اسپم در استراتژی های توسعه لینک خود استفاده می کنند چه اتفاقی می افتد؟

بیکر می‌نویسد: «نکته در مورد تاکتیک‌های کلاه سیاه این است که گاهی اوقات واقعاً خوب کار می‌کنند – یعنی تا زمانی که نمی‌دهند. “وقتی آنها از کار دست می کشند، تمایل به انفجار دارند. و وقتی این اتفاق می‌افتد، می‌توانید کارهای زیادی را برای رفع آسیب انجام دهید.”

و اگر مراقب نباشید، وب‌سایت شما ممکن است برای همیشه به مناطق بیرونی Google تبعید شود (یا حداقل تا زمانی که نمایه بک لینک خود را تمیز کنید و موقعیت خوب خود را به دست آورید).

ممکن است جریمه‌های دستی Google نادر باشد، اما تنها خطر تاکتیک‌های ضعیف ایجاد پیوند نیستند.

در نهایت، آنها می توانند بسیار پرهزینه باشند، زیرا در نهایت پول خود را برای پیوندهایی هدر خواهید داد که یا اکنون کار نمی کنند یا در آینده دیگر کار نمی کنند.

بنابراین، آیا راهی برای استفاده اخلاقی از این تاکتیک‌ها در راه‌هایی وجود دارد که جستجو را بهبود بخشد؟

در این راهنما، بیکر به جنبه مثبت نیز نگاه می‌کند و بررسی می‌کند که آیا این تاکتیک‌ها می‌توانند به طور موثر برای بهبود دید جستجو، آگاهی از نام تجاری، یا شهرت استفاده شوند.

سمت روشن ساختمان پیوند

پیوند سازی وقتی با دقت استفاده می شود بد نیست.

خبر خوب این است که مراحلی وجود دارد که می‌توانید برای ایجاد پیوندهای ایمن بدون به خطر انداختن نمایان بودن جستجو و رتبه‌بندی سایت خود انجام دهید.

اگر می‌خواهید درباره نحوه ایجاد موفقیت‌آمیز پیوندها در محیط جستجوی امروزی بیشتر بدانید، این کتاب الکترونیکی تمام آنچه را که باید بدانید را دارد.

در داخل، خواهید دید:

  • راهنماهای مرجع مفید برای هر تاکتیک پیوندسازی.
  • بهترین شیوه های ایجاد پیوند.
  • نحوه بررسی ارائه دهندگان خدمات پیوندسازی.
  • نحوه توقف و اجتناب از تاکتیک های پیوند بد.

این راهنمای جیبی مملو از منابع مفید، تحقیقات پشتیبان و نکاتی برای بهبود استراتژی ایجاد پیوند است.

کپی خود را اکنون دانلود کنید و شروع کنید!

The Dark Side Of Link Building ebook

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *