تهران ، ولیعصر
021-987654

لینکدین زیرنویس‌های خودکار را به ویدیوها اضافه می‌کند

LinkedIn در حال ارتقای محتوای ویدیویی با شرح‌های تولید خودکار و افزودن چندین ویژگی جدید برای کمک به افراد دارای نیازهای دسترسی است.

لینکدین قصد دارد با زیرنویس‌های خودکار، ویدیوها را برای افرادی که ناشنوا، کم شنوا هستند یا ترجیح می‌دهند ویدیوها را با صدای خاموش تماشا کنند، در دسترس قرار دهد.

LinkedIn به‌طور خودکار در طول فرآیند آپلود، زیرنویس‌هایی را به ویدیوها اضافه می‌کند، که می‌توانید آن‌ها را فوراً اجرا کنید یا برای دقت بررسی و ویرایش کنید.

علاوه بر این، LinkedIn یک حالت کنتراست بالا را برای برنامه تلفن همراه ارائه می‌کند که رنگ‌ها را برای بهبود دسترسی افراد دارای ناتوانی بینایی تنظیم می‌کند.

LinkedIn Adds Automatic Captions To Videosعکس از صفحه: www.linkedin.com/pulse/ رانندگی-برابر-عادلانه-نیروی کار-افزایش-ابزار-منابع-برگر/، اکتبر ۲۰۲۲.

ویژگی های جدید برای پست های شغلی و نمایه های کاربر

به افتخار ماه ملی آگاهی از اشتغال معلولین، LinkedIn چندین پیشرفت مبتنی بر دسترسی را در پست‌های شغلی و نمایه‌های کاربران معرفی می‌کند.

عناوین شغلی قابلیت دسترسی

LinkedIn گزارش می دهد که افزایش قابل توجهی در تعداد کل پست های شغلی سالانه ایالات متحده با کلمه “دسترسی” در عنوان شغل وجود دارد که نشان دهنده تقاضای رو به رشد برای متخصصان دسترسی است:

«… داده‌های ما نشان می‌دهد که این آگهی‌های شغلی از سپتامبر ۲۰۱۹ تا کنون ۱۷۱ درصد افزایش یافته است، که نشان می‌دهد شرکت‌ها نه تنها در مورد این موضوع صحبت می‌کنند، بلکه اقداماتی را برای استخدام متخصصان دسترسی انجام می‌دهند که می‌توانند به آنها در ایجاد محصولات و خدمات کمک کنند. برای همه کار کنید.”

اکنون، کاربران LinkedIn که در صنعت دسترس‌پذیری کار می‌کنند، می‌توانند عنوان استانداردی مانند «طراح دسترسی»، «مدیر ارشد دسترسی» یا «مهندس دسترسی» را انتخاب کنند.

LinkedIn می‌گوید استفاده از عناوین شغلی استاندارد می‌تواند به کارگران کمک کند تا در موقعیت‌هایی که با مهارت‌هایشان مطابقت دارد، شناسایی و استخدام شوند.

مهارت جدید “تفکر نارساخوان” برای نمایه ها

LinkedIn با ریچارد برانسون و Made By Dyslexia برای راه‌اندازی Dyslexic Thinking همکاری می‌کند، مهارتی که کاربران می‌توانند به نمایه‌های خود اضافه کنند.

«از طریق تحقیقات خود، متوجه شدیم که متفکران نارساخوان اغلب می توانند محصولات یا وظایف پیچیده را ساده کنند و ارتباطاتی را ببینند که ممکن است دیگران از دست بدهند. این مثال نشان می‌دهد که ناتوانی را می‌توان به‌عنوان یک تمایز قوی و معنادار نیز در نظر گرفت.»

متن جایگزین برای تبلیغات

تبلیغ‌کنندگان اکنون می‌توانند با افزودن متن جایگزین (متن جایگزین) در Campaign Manager، توضیحات متنی را به تبلیغات تصویری اضافه کنند.

متن جایگزین به افراد نابینا یا کم بینا امکان می دهد تصاویر ارائه شده در یک آگهی را درک کنند.

دوره آموزشی جدید لینکدین

یک دوره آموزشی جدید در کتابخانه یادگیری لینکدین می‌تواند به افراد کمک کند تا مهارت‌های خود را در زمینه دسترسی ایجاد کنند.

دوره آموزشی دسترس‌پذیری عملی برای طراحان توسط مربی چیمی کالو به شما می‌آموزد که چگونه تجارب قابل دسترسی را در وب طراحی و ایجاد کنید.

در دسترس بودن

زیرنویس‌های خودکار روی ویدیوها در هفته‌های آینده منتشر می‌شوند و متن جایگزین برای تبلیغات «به‌زودی» ارائه می‌شود. همه ویژگی های دیگر فهرست شده در این مقاله اکنون در دسترس هستند.


منبع: LinkedIn
تصویر ویژه: Tada Images/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *