تهران ، ولیعصر
021-987654
لینکدین ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای بهینه سازی پروفایل و لیست مشاغل راه اندازی می کند

لینکدین ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای بهینه سازی پروفایل و لیست مشاغل راه اندازی می کند

LinkedIn از عرضه ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی برای کمک به کاربران برای بهبود نمایه‌های حرفه‌ای و شرکت‌ها در نوشتن شرح شغل بهتر خبر داد.

عناوین و خلاصه های مبتنی بر هوش مصنوعی

پیشنهادهای نوشتن شخصی تجهیز شده توسط هوش مصنوعی به کاربران LinkedIn کمک می کند تا بهتر کار کنند سرفصل ها و خلاصه های مربوط به بخش بر اساس تجربه آنها.

هوش مصنوعی اطلاعاتی را که در مورد تجربیات و مهارت‌های شغلی خود ارائه کرده‌اید تجزیه و تحلیل می‌کند، مشخص می‌کند که چه اطلاعاتی تاثیرگذارتر است، و آن اطلاعات را برای سرفصل و خلاصه بخش خلاصه می‌کند.

از لحن ارائه شده در بقیه نمایه لینکدین شما استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که سرفصل ها و خلاصه های تولید شده توسط هوش مصنوعی شخصی سازی شده است.

این می تواند به کاربران لینکدین کمک کند تا در نتایج جستجو تاثیر اولیه بهتری داشته باشند زیرا زمانی که نمایه شما با جستجوی کلمه کلیدی کاربر دیگر مطابقت دارد نام و عنوان شما نشان داده می شود.

برای کسب بهترین نتایج، باید بخش مهارت ها و تجربه نمایه لینکدین خود را تکمیل کنید.

به جای فهرستی از مسئولیت‌های خود، روی برجسته‌ترین دستاوردهای خود در هر نقش شغلی تمرکز کنید. این به کارفرمایان آینده پیش نمایشی از نتایجی می دهد که می توانید برای آنها به دست آورید.

این ویژگی از امروز برای منتخب مشترکین Premium در دسترس خواهد بود و در چند ماه آینده برای بقیه مشترکین Premium نیز عرضه خواهد شد.

LinkedIn بر اساس شما، چندین طرح‌های اشتراک برتر ارائه می‌کند اهداف شغلی.

این فقط یک هفته پس از راه‌اندازی لینکدین مقالات مشارکتی انجام می‌شود. ، یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کاربران امکان می دهد محتوای بیشتری بر اساس شروع مکالمه و نمودار مهارت های LinkedIn ایجاد کنند.

استفاده از ChatGPT به عنوان یک جایگزین

اگر نمی خواهید منتظر بمانید تا از هوش مصنوعی برای بهبود نمایه LinkedIn خود استفاده کنید، ممکن است بخواهید از ChatGPT+ به عنوان جایگزین استفاده کنید.

می توانید نقاط گلوله را از رزومه/نمایه LinkedIn خود کپی و جایگذاری کنید و از آن بخواهید که در کمتر از ۲۲۰ کاراکتر برای عنوان شما یا چند جمله برای خلاصه شما خلاصه شود.

همچنین می‌توانید از ChatGPT+ برای بهبود صفحه شرکت خود استفاده کنید و از آن بخواهید متن بیانیه مأموریت، ارزش‌ها و اهداف شرکت شما را در یک یا دو جمله خلاصه کند.

توضیحات شغلی مبتنی بر هوش مصنوعی

کارفرمایانی که می خواهند زمان کمتری را صرف نوشتن شرح شغل و زمان بیشتری برای یافتن نامزدهای واجد شرایط کنند، می توانند از هوش مصنوعی برای دستیابی به اهداف استخدام استفاده کنند.

هوش مصنوعی LinkedIn مولد شرح شغل به کارفرمایان کمک می کند تا بر اساس عنوان شغل، نام شرکت، نوع محل کار، نوع شغل و مکان، شرح وظایف بهتری ارائه دهند. ویژگی هوش مصنوعی همچنین به شما این امکان را می دهد که بر اساس افرادی در شبکه خود که مهارت ها و تجربه آنها با نامزد ایده آل شما مطابقت دارد، شرح شغل ایجاد کنید.

این برای پوسترهای شغلی منتخب در ایالات متحده، هند، بریتانیا، کانادا و استرالیا در دسترس خواهد بود و در اواخر سال جاری برای کارفرمایان بیشتری عرضه خواهد شد.

دوره های رایگان هوش مصنوعی تا ۱۵ ژوئن ۲۰۲۳

با ورود هوش مصنوعی به محصولات بسیار زیادی – جستجو، رسانه‌های اجتماعی، و برنامه‌های بهره‌وری، برای نام بردن از چند مورد – ضروری است که بدانید هوش مصنوعی چگونه می‌تواند به شما کمک کند در کارتان کارآمدتر شوید.

LinkedIn Learning بیش از ۱۰۰ دوره تا ۱۵ ژوئن، به صورت رایگان در دسترس هستند. دوره‌هایی که به چندین زبان در دسترس هستند، شامل هوش مصنوعی مولد، پایه‌های یادگیری ماشین، هوش مصنوعی مسئول، هوش مصنوعی پیشرفته و هوش مصنوعی قابل اجرا هستند.


تصویر ویژه: wichayada suwanachun/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *