تهران ، ولیعصر
021-987654

لینکدین: ۲۵ شغل برتر که سریعترین رشد را دارند

LinkedIn گزارشی در مورد سریعترین مشاغل در سرتاسر جهان منتشر کرده است که فهرست‌های جداگانه آن بر اساس کشور تفکیک شده است.

این گزارش داده‌های داخلی لینکدین را تجزیه و تحلیل می‌کند و مشاغلی را شناسایی می‌کند که در پنج سال گذشته بیشترین رشد را در پست‌ها و فعالیت‌های استخدامی داشته‌اند.

گزارش «شغل‌های در حال افزایش» لینکدین داده‌های ۲۸ کشور را جمع‌آوری می‌کند تا موقعیت‌هایی را که از اول ژانویه ۲۰۱۸ تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲ بیشترین رشد را داشته‌اند، در مناطقی از جمله آمریکا، آسیا، اروپا و … خاورمیانه و آفریقا.

این مقاله روندهای رشد شغلی برتر در سطح جهانی را به همراه فهرست کاملی از ۲۵ شغل برتر در ایالات متحده خلاصه می کند.

روندهای رشد شغلی در سراسر جهان

طبق گزارش LinkedIn، حتی با کاهش مشاغل در صنعت فناوری، موقعیت‌های فناوری در میان سریع‌ترین رشد‌ها باقی می‌مانند و فعالیت‌های اصلی کسب‌وکار همچنان به‌شدت جستجو می‌شوند.

این گزارش نشان می‌دهد که فناوری همچنان سریع‌ترین حوزه در حال گسترش است و در هر کشوری که در این گزارش گنجانده شده است، نقش‌های فناوری در میان ۱۰ جایگاه برتر با سریع‌ترین رشد قرار دارند.

نقش برتر فناوری شناسایی شده در این گزارش، مهندس داده است که در ۲۴ کشور از ۲۸ کشور به عنوان یکی از سریع‌ترین مشاغل در حال رشد فهرست شده است. علاوه بر این، ۱۶ کشور مهندسین قابلیت اطمینان سایت را به عنوان یکی از سریع‌ترین موقعیت‌های در حال رشد فهرست کرده‌اند.

این گزارش نشان داد که مدیران بازاریابی رشد جزو مشاغلی هستند که سریع‌ترین رشد را در هفت کشور از جمله ترکیه، هلند و هند داشته‌اند.

مدیران بازاریابی رشد مسئول فعالیت‌هایی هستند که درآمد کسب و کار را افزایش می‌دهند، مانند جذب مشتریان جدید و حفظ آنها یا یافتن راه‌هایی برای ارتباط مجدد با مشتریان قبلی.

موقعیت‌های

امنیت سایبری، از جمله متخصصان امنیت سایبری، مهندسان، مدیران و تحلیل‌گران، از جمله مشاغلی بودند که سریع‌ترین رشد را در ۱۷ کشور داشتند.

اهمیت امنیت سایبری تا حدی افزایش یافته است که سه کشور، سنگاپور، برزیل و شیلی، دو موقعیت مختلف امنیت سایبری را در میان ۱۰ شغل برتر خود که سریع‌ترین رشد را دارند، فهرست کرده‌اند که ۲۰ درصد از ۱۰ شغل برتر آنها در این کشورها را تشکیل می‌دهند. /p>

در زمینه جرایم سایبری، نقش متخصص مبارزه با پولشویی نیز در حال افزایش است.

۲۵ شغل برتر در حال رشد در ایالات متحده

فهرست زیر از گزارش سال ۲۰۲۳ لینکدین “شغل در حال افزایش” استخراج شده است که از داده های داخلی برای شناسایی ۲۵ عنوان شغلی استفاده می کند که در پنج سال گذشته بیشترین رشد را تجربه کرده اند.

LinkedIn روش‌شناسی خود را شرح می‌دهد:

«محققان نمودار اقتصادی لینکدین میلیون‌ها شغل را که توسط اعضای لینکدین از اول ژانویه ۲۰۱۸ تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲ آغاز شده بود را بررسی کردند تا نرخ رشد را برای هر عنوان شغل محاسبه کنند. برای رتبه بندی، یک عنوان شغلی لازم است تا شاهد رشد مداوم در سراسر پایه عضویت ما باشیم، و همچنین تا سال ۲۰۲۲ به اندازه معنی داری افزایش یافته است.”

فهرست LinkedIn می‌تواند مفید باشد، چه در حال حاضر در جستجوی کار باشید یا نه، زیرا روندهایی را آشکار می‌کند که می‌تواند به انتخاب شغل شما کمک کند و شما را برای بازار کار آینده آماده کند.

اینها ۲۵ شغل برتر در ایالات متحده هستند که سریع‌ترین رشد را دارند:

 1. رئیس عملیات درآمد
 2. مدیر تجزیه و تحلیل منابع انسانی
 3. مدیر تنوع و شمول
 4. راننده کامیون
 5. مدیر تجربه کارمند
 6. کارشناس فعال سازی فروش
 7. ارائه دهنده تمرین پیشرفته
 8. مدیر بازاریابی رشد
 9. مدیر حاکمیت داده
 10. کارشناس مدیریت کمک هزینه
 11. تکنولوژیست مولکولی
 12. طراح محتوا
 13. تحلیلگر پایداری
 14. مدیر استراتژی و عملیات
 15. مدیر ارشد مردمی
 16. نماینده توسعه فروش
 17. مدیر کمپین آنلاین
 18. مدیر عملیات محصول
 19. مدیر جبران خسارت فروش
 20. مدیر بازاریابی مشتری
 21. رئیس پاداش
 22. مدیر معامله
 23. همکار موفقیت مشتری
 24. مدیر حساب کانال
 25. مدیر بیوانفورماتیک

به گزارش کامل LinkedIn برای اطلاعات بیشتر در مورد هر شغل، از جمله پیوندهایی به پست‌های شغلی موجود.


تصویر ویژه: mentalmind/Shutterstock

منبع: LinkedIn

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *