تهران ، ولیعصر
021-987654

متا، Adobe Partner در برنامه آموزشی رایگان برای مشاغل کوچک

Facebook-parent Meta با Adobe همکاری کرده است تا Express Your Brand را ایجاد کند، یک برنامه آموزشی آنلاین رایگان با هدف کمک به صاحبان مشاغل کوچک به رشد آنلاین. این ابتکار یکساله آموزش مهارت را با الهام بخشیدن و ایجاد جامعه ترکیب می کند.

بیش از نیمی از صاحبان مشاغل کوچک می گویند که بهبود مهارت های رسانه های اجتماعی تفاوت معنی داری در کسب و کار آنها ایجاد می کند، فقط اگر زمان و منابع لازم برای انجام آن را داشته باشند.

هدف متا و ادوبی این است که آن را به واقعیت تبدیل کنند، همانطور که در اعلامیه شرکت بیان شده است:

«جای تعجب نیست که امروزه رسانه های اجتماعی یک ابزار بازاریابی ضروری برای مشاغل کوچک هستند. طبق نظرسنجی اخیر Adobe، ما متوجه شدیم که ۵۹٪ از صاحبان مشاغل کوچک (SBO) می گویند بهبود مهارت های رسانه های اجتماعی تأثیرگذارترین کاری است که می توانند برای تجارت خود انجام دهند.۱ اما با زمان، منابع و فناوری محدود، می‌تواند یک کار دلهره آور برای کارآفرینان باشد…

توانمندسازی افراد برای ایجاد و برقراری ارتباط همیشه هسته اصلی ماموریت Adobe برای تغییر جهان از طریق تجربیات دیجیتال بوده است، و Adobe Express این امکان را برای همه، مستقل از سطح مهارت، ایجاد چیزی عالی و سریع فراهم می‌کند.”

این برنامه که از ۱۷ مه راه اندازی می شود، موضوعات مختلف بازاریابی دیجیتال، از جمله ایجاد یک نام تجاری، ایجاد تعامل در اینستاگرام، و توسعه تبلیغات شخصی شده با Ad Manager را برجسته می کند.

برنامه بر مهارت ها و اجتماع تمرکز خواهد کرد

Express Your Brand از جلسات آموزش مجازی ماهانه برای ارائه نکاتی به صاحبان مشاغل کوچک برای به حداکثر رساندن تأثیر آنها بر بسترهای رسانه های اجتماعی استفاده می کند. هر جلسه شامل یادگیری عملی با Adobe Express خواهد بود.

با استفاده از این برنامه تلفن همراه و طراحی آنلاین که قبلاً Adobe Spark نام داشت، شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که چگونه یک کتابخانه از دارایی‌های خلاق بسازند. کارشناسان متا به آنها نشان خواهند داد که چگونه می توان از این موارد جدید برای بازاریابی کسب و کار خود در اینستاگرام و فیس بوک استفاده کرد.

این برنامه همچنین تلاش خواهد کرد تا الهام بخش شرکت کنندگان خلاقانه باشد. کارشناسان صنعت Adobe و Meta با مهمانانی از جمله مشاور املاک کریشل استاوس، سرآشپز ملیسا کینگ و طراح داخلی جاستینا بلیکنی همراه خواهند شد که تجربیات خود را در زمینه رشد برندهای خود به اشتراک خواهند گذاشت.

علاوه بر آموزش مهارت، این برنامه همچنین جامعه ای ایجاد می کند که در آن صاحبان مشاغل کوچک می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا نکاتی را به اشتراک بگذارند و تجربه یادگیری را شخصی کنند. جلسات آموزشی در هاب متمرکز برگزار می شود و یک انجمن امکان تعامل شخصی را فراهم می کند.

برخی از اعضای Meta Elevete Adobe Premium دریافت خواهند کرد

این مشارکت همچنین به ۱۰۰۰۰ عضو Meta Elevate یک اشتراک یکساله حق بیمه در Adobe Express ارائه می دهد.

Meta Elevate یک جامعه و پلتفرم آموزشی است که به صاحبان مشاغل سیاه پوست، لاتین تبار و اسپانیایی منابعی برای کمک به موفقیت آنها ارائه می دهد. این انجمن برای کارآفرینان رنگین پوست که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد، دسترسی به مربیگری مجازی، مربیگری فردی و انواع ابزارهای بازاریابی دیجیتال را فراهم می کند.


منبع: متا

تصویر ویژه: Jadid Omit/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *