تهران ، ولیعصر
021-987654

متا گروه محصولات سطح بالای جدیدی را برای هوش مصنوعی مولد معرفی کرد

مارک زاکربرگ، مدیر عامل Meta Platforms، از ایجاد یک گروه محصول سطح بالا خبر داد که بر روی توربوشارژ کردن محصولات متا با هوش مصنوعی مولد تمرکز خواهد کرد.

تیم‌های هوش مصنوعی از سراسر شرکت گرد هم می‌آیند تا روی راه‌هایی برای پیاده‌سازی هوش مصنوعی مولد برای تجربه لذت‌بخش‌تر تمرکز کنند.

گروه محصولات سطح بالای هوش مصنوعی مولد

هوش مصنوعی جدید متا

  • تجربه های چت هوش مصنوعی در واتس اپ و مسنجر.
  • فیلترهای تصویر هوش مصنوعی و قالب های تبلیغاتی در اینستاگرام.
  • تجارب ویدئویی و چند وجهی با هوش مصنوعی.

در سال ۲۰۲۲، Meta AI معرفی شد Make-A-Video. این سیستم هوش مصنوعی به کاربران این امکان را می دهد که از طریق یک پیام متنی فیلم تولید کنند. می‌توانید مقاله تحقیقاتی را برای اطلاعات بیشتر بخوانید و برای دریافت اعلان‌های مربوط به نسخه‌های بعدی ابزار ثبت‌نام کنید.

این ویژگی‌های جدید تجربه شخصی‌تر و روش‌های جدیدی را برای بیان خود به کاربران می‌دهد. این به سازندگان اجازه می‌دهد تا سریع‌تر محتوای بهتری تولید کنند تا درآمد بیشتری از طریق فیس‌بوکبه دست آورند. > و برنامه های کسب درآمد اینستاگرام.

آنها همچنین به Meta اجازه می‌دهند با پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی که قبلاً هوش مصنوعی را در خود جای داده‌اند، رقابت کند.

مسابقه ویژگی های هوش مصنوعی رسانه های اجتماعی

Snapchat شخصیت هوش مصنوعی خود را با نام My AI منتشر کرد که به کاربران امکان می‌دهد پیشنهادات دستور پخت، ایده‌های هدیه و الهام از محتوا را از آن بخواهند. از ChatGPT OpenAI استفاده می‌کند.

اگرچه این ویژگی محدود به مشترکین Snapchat+ است، در حال حاضر، پس از آزمایش اولیه برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

TikTok قبلاً فیلترهای هوش مصنوعی را ارائه می دهد که کاربران را در مورد خطرناکی واقعی و اثرات احساسی این نوع بیشرئالیسم.

کاربران می‌توانند به‌جای تبدیل ساده صورت خود به حیوان یا اضافه کردن لایه‌های درخشان، خود را همانطور که در دوران نوجوانی بودند ببینند یا پیش‌نمایشی از شکل ظاهری خود با یک تغییر ظاهری جذاب دریافت کنند.

نیل موهان، مدیر عامل جدید YouTube، نامه‌ای درباره اولویت‌های سال ۲۰۲۳ منتشر کرد. علاوه بر فرصت های کسب درآمد، او خاطرنشان می کند که با قابلیت های هوش مصنوعی مولد، سازندگان می توانند ارزش داستان و تولید خود را ارتقا دهند.

LLaMA برای محققان متا AI

زاکربرگ در فیس بوک خود خیلی = “کار”> target=”text_noopeneral”>یافته است”>که بسیار کارآمد است” اشاره کرد. قبل از اینکه متا بتواند بدون تجربه‌های آینده‌نگر را به Metaverse بیاورد، لازم است. عواقب ناخواسته.

در اخبار مرتبط، متا از انتشار LLaMA – هوش مصنوعی متا مدل زبان بزرگ در تلاش برای دموکراتیک کردن دسترسی برای محققان. برای مجوزهای غیرتجاری، به ویژه برای موارد استفاده تحقیقاتی، در دسترس خواهد بود.

مهمتر از همه، LLaMA محققین را ملزم به داشتن تعداد زیادی منابعی که معمولاً برای آموزش و اجرای مدل‌های زبانی بزرگ مورد نیاز است، نخواهد داشت. محققان می‌توانند مدل‌های پارامتری ۷B، ۱۳B، ۳۳B و ۶۵B را انتخاب کنند که کوچک‌ترین آنها بر روی یک تریلیون توکن آموزش داده شده است.

این به محققان اجازه می‌دهد تا روش‌های جدیدی را برای محدود کردن یا حذف خطر سوگیری، توهم و پاسخ‌های سمی که کاربران هنگام تعامل با هوش مصنوعی در معرض آن قرار گرفته‌اند، آزمایش کنند.

آنها همچنین از همه افراد جامعه هوش مصنوعی – محققان دانشگاهی، جامعه مدنی، سیاست گذاران و صنعت – دعوت کردند تا دستورالعمل هایی را برای هوش مصنوعی مسئول و مدل های زبانی بزرگ برای اطمینان از آینده ای بهتر تهیه کنند.


تصویر ویژه: سرگئی الاگین/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *