تهران ، ولیعصر
021-987654

متا کمپینی را برای حمایت از خرید مشاغل کوچک راه اندازی می کند

متا کمپینی را راه اندازی می کند تا کاربران را تشویق کند تا در طول فصل خرید تعطیلات از کسب و کارهای کوچک تا متوسط ​​(SMB) حمایت کنند.

امروز، متا اعلام می کند:

  • ادامه طرح #BuyBlack Friday.
  • راهنمای هدیه تعطیلات ۲۰۲۲ که شامل کسب و کار از شبکه رهبران کسب و کار متا است.
  • راهنمای بازاریابی تعطیلات SMB 2022.

ابتکار #BuyBlack Friday

متا کمپین #BuyBlack Friday خود را برای سومین سال ادامه می دهد، شامل منابع رایگان، آموزش، و آموزش برای SMB های سیاهپوست.

امروز، صاحبان مشاغل سیاه‌پوست می‌توانند از وب‌سایت تازه‌شده #BuyBlack Friday بازدید کنند تا برنامه‌ریزی کنند و پشتیبانی بازاریابی یک به یک را دریافت کنند.

به‌علاوه، این وب‌سایت چندین SMB متعلق به سیاه‌پوستان و نکات/راهنمایی‌های شخصی در مورد چگونگی موفقیت آنها با استفاده از ابزارهای تجاری متا را برجسته می‌کند.

متا بر اهمیت فصل خرید تعطیلات برای مشاغل متعلق به اقلیت تاکید می کند:

“برای مشاغل متعلق به اقلیت‌ها که قبلاً به طور نامتناسبی تحت تأثیر همه‌گیری قرار گرفته‌اند، اهمیت فصل تعطیلات حادتر است – ۲۵٪ از مشاغل متعلق به اقلیت‌های ایالات متحده انتظار دارند بیش از نیمی از درآمد سالانه خود را از اکتبر به دست آورند. نوامبر، و این بالاترین میزان برای مشاغل سیاهپوست با ۳۴٪ است.”

راهنمای هدیه تعطیلات

راهنمای هدایای تعطیلات سالانه متا با عنوان «نمایش کوچک ۲۰۲۲»، مجموعه‌ای از کسب‌وکارها را از شبکه رهبران کسب‌وکار متا (MLBN) برجسته می‌کند.

مصرف‌کنندگان می‌توانند مستقیماً از راهنما خرید کنند تا تبلیغات و تخفیف‌های انحصاری دریافت کنند.

راهنمای هدیه تعطیلات متا در ۲۱ نوامبر راه اندازی می شود.

راهنمای بازاریابی تعطیلات SMB

متا در حال راه‌اندازی راهنمای بازاریابی تعطیلات به‌روزرسانی شده برای SMB‌ها با توصیه‌ها و نکاتی در مورد استفاده از ابزارهای رایگان شرکت برای به حداکثر رساندن فروش در فصل تعطیلات است.

بخش های کلیدی در راهنما عبارتند از:

  • نحوه تقویت تبلیغات با عملکرد ۵: بیاموزید که چگونه تبلیغات را تأثیرگذارتر کنید، فروش بیشتری را افزایش دهید، و پایگاه مشتریان خود را گسترش دهید.
  • محتوا و اطلاعات کسب و کار خود را به روز کنید: با نحوه ایجاد ظاهری متمایز برای کمپین بازاریابی تعطیلات خود آشنا شوید و آن را در تمام فصل ثابت نگه دارید.
  • نکات کلی بازاریابی در تعطیلات: با استفاده از شخصیت‌های مختلف در پست‌ها و تبلیغات، نحوه قرار دادن محصولات یا خدمات را به عنوان هدیه بیاموزید.

راهنمای بازاریابی تعطیلات متا و وب سایت BuyBlack Friday اکنون در دسترس هستند. راهنمای هدیه تعطیلات هفته آینده در دسترس خواهد بود.


منبع: هدف متا

تصویر ویژه: Wirestock Creators/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *