تهران ، ولیعصر
021-987654

مایکروسافت در حال بررسی استفاده از ChatGPT در Word، PowerPoint، Outlook است

مایکروسافت ظاهراً در حال بررسی افزودن فناوری ChatGPT OpenAI به نرم‌افزار اداری محبوب خود از جمله Word، PowerPoint و Outlook است.

یک منبع ناشناس به اطلاعات.

این حرکت پتانسیل بهبود کارایی و بهره‌وری را دارد و به کاربران امکان می‌دهد وظایف را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهند.

یکی از ویژگی های اصلی فناوری چت بات OpenAI، توانایی آن در کمک به کاربران در پردازش زبان است.

به عنوان مثال، در مایکروسافت ورد، ChatGPT می‌تواند با پیشنهاد کلمات و عبارات جایگزین در حین تایپ، به کاربران کمک کند تا با دقت بیشتر و با خطاهای کمتر بنویسند.

همچنین می‌تواند اسناد طولانی را خلاصه کند و نکات کلیدی را برجسته کند و درک و تجزیه و تحلیل اطلاعات را برای کاربران آسان‌تر کند.

مایکروسافت می‌تواند از ChatGPT در Outlook برای نوشتن پاسخ به ایمیل‌ها یا خلاصه کردن رشته‌های ایمیل استفاده کند.

به‌نظر می‌رسد یک موهبت برای بهره‌وری است. با این حال، ترکیب ChatGPT در نرم افزار مایکروسافت چالش ها و نگرانی های متعددی را به همراه دارد.

بر اساس این گزارش، مهندسان و محققان مایکروسافت بیش از یک سال است که روی توسعه ابزارهای هوش مصنوعی مناسب برای نوشتن ایمیل‌ها و اسناد کار می‌کنند. آنها با استفاده از مدل‌های یادگیری ماشینی OpenAI بر روی داده‌های خصوصی مشتریان به این امر دست می‌یابند.

گفته می‌شود که مهندسان در حال یافتن راه‌هایی برای آموزش مدل‌ها با استفاده از داده‌های مشتری هستند، بدون اینکه هیچ یک از آن‌ها در معرض مشتریان دیگر قرار گیرند یا برای اهداف پلید استفاده شوند.

آنها همچنین قصد دارند خطاها را کاهش دهند و به طور بالقوه مشتریان را از نرم افزار محبوب مایکروسافت دور کنند.

کارمندان مایکروسافت به اطلاعات می گویند که این شرکت برنامه های جسورانه ای برای استفاده از هوش مصنوعی برای ارتقاء برنامه های کاربردی بهره وری قوی خود دارد.

منابع می‌گویند که مایکروسافت در حال کار بر روی استفاده از مدل درک زبان OpenAI، GPT، است تا زمانی که مشتریان Outlook اطلاعاتی را در صندوق‌های ورودی خود جستجو می‌کنند، نتایج جستجوی مؤثرتری ارائه دهد.

به عنوان مثال، ممکن است به مشتریان اجازه دهد ایمیل‌ها را با استفاده از اعلان‌ها به جای تایپ کردن کلمات دقیق ایمیل جستجو کنند.

استفاده از ChatGPT برای بازگرداندن نتایج جستجو در Outlook می‌تواند نگاهی اولیه به نحوه استفاده مایکروسافت از فناوری در Bing باشد.

هفته گذشته، The Information گزارش داد که مایکروسافت قصد دارد بینگ خود را بهبود بخشد. موتور جستجو با هوش مصنوعی از ChatGPT در به روز رسانی که در اوایل ماه مارس راه اندازی می شود.

هیچ جدول زمانی برای زمانی که مایکروسافت ممکن است نرم افزار بهره وری خود را با فناوری chatbot OpenAI به روز کند، وجود ندارد.


تصویر ویژه: T. Schneider/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *