تهران ، ولیعصر
021-987654

NeevaAI: اکنون در سراسر جهان در دسترس است

موتور جستجوی بدون آگهی و بدون ردیاب، Neeva، ابزار NeevaAI خود را در سطح بین المللی گسترش داده است.

NeevaAI قابلیت‌های مدل‌های زبان بزرگ مانند ChatGPT را با دقت و اطلاعات به‌روز موتور جستجوی Neeva ترکیب می‌کند.

سیستم هوش مصنوعی صدها میلیون صفحه را بررسی می‌کند و یک پاسخ جامع و واحد را همراه با پیوندهایی به منابع برمی‌گرداند.

NeevaAI بر کمک به ناشران برای رسیدگی به مشکل کاهش ترافیک ارجاع و درآمد تبلیغات ناشی از ارائه پاسخ‌های موتورهای جستجو بدون ذکر منبع یا پیوندهای مناسب تمرکز دارد.

این ابزار ابتدا در نسخه بتا در دسامبر ۲۰۲۲ در ایالات متحده راه اندازی شد و اکنون برای کاربران رایگان Basic و Premium در سراسر جهان قابل دسترسی است.

چه چیزی Neeva AI را از ChatGPT متفاوت می کند؟

هوش مصنوعی Neeva متفاوت است زیرا برای غلبه بر محدودیت‌های مدل‌های زبان بزرگ مانند ChatGPT، مانند ناتوانی آنها در ارائه حقایق فعلی از منابع معتبر، طراحی شده است.

NeevaAI هر دو را با ارزیابی ارتباط و قابلیت اطمینان منبع بر اساس محتوا و پیوندهای صفحه انجام می دهد.

علاوه بر ارائه یک پاسخ ترکیبی به درخواست کاربر، NeevaAI کارت‌های استنادی ارائه می‌دهد که خلاصه‌ای از یادگیری ماشینی از نتایج برتر جستجو را نشان می‌دهد.

NeevaAI: Now Available Worldwideneevaintropan.text”>neevaintropan2s.vs.

Sridhar Ramaswamy بنیانگذار و مدیر عامل Neeva در اطلاعیه ای می گوید:

«هوش مصنوعی در حال حاضر شروع به تبدیل کردن جستجو به یکی از اولین و آشکارترین صنایع مختل کرده است. NeevaAI از LLM‌های داخلی و مدل‌های آموزشی اصلاح‌شده با پشته جستجوی کامل سیستم خود استفاده می‌کند تا جستجوی واقعی هوش مصنوعی را برای همه به ارمغان بیاورد. هدف ما ادغام مسئولانه هوش مصنوعی و ارائه پاسخ‌های معتبری است که می‌توانید به آنها اعتماد کنید.»

چگونه NeevaAI از ناشران و سازندگان محتوا پشتیبانی می کند

در یک هدف نسخه مطبوعاتی، نیوا بر تعهد خود به حمایت از ناشران و سازندگان محتوا تأکید می‌کند، کسانی که در خطر تأثیر قابل توجهی از مدل‌های جستجوی هوش مصنوعی هستند.

Neeva متعهد شده است که ۲۰٪ از درآمد اصلی خود را به سازندگان محتوا و شرکای ناشر اختصاص دهد زمانی که محتوای آنها برای پاسخ به درخواست کاربر Neeva استفاده می شود.

علاوه بر این، Neeva در حال کار بر روی یکپارچه سازی جستجوی هوش مصنوعی به طور مستقیم در وب سایت های ناشر است.

نسخه انگلیسی NeevaAI اکنون در ایالات متحده، بریتانیا و کانادا در دسترس است. نسخه‌های زبان محلی در آلمان، فرانسه و اسپانیا موجود است.

از زمان راه‌اندازی خود در ایالات متحده در سال ۲۰۲۱، Neeva نزدیک به ۲ میلیون کاربر جذب کرده است و یکی از گسترده‌ترین فهرست‌های جستجوی مستقل را دارد.


تصویر ویژه: Poetra.RH/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *