تهران ، ولیعصر
021-987654

Shopify بیش از ۱۰۰ به روز رسانی و ویژگی جدید را معرفی می کند

Shopify نسخه تابستانی ۲۲ خود را منتشر کرده است و بیش از ۱۰۰ ویژگی جدید را اضافه کرده است – از جمله NFT، خرید توییتر، و ضربه به پرداخت در iPhone.

این سایت تجارت الکترونیک که Connect-to-Consumer (C2C) نامیده می شود، به فروشندگان کمک می کند تا مشتریان خود را پیدا کنند و کسب و کار خود را با جدیدترین نسخه نمایشگاه نیمه سالانه محصولات جدید خود افزایش دهند.

توبی لوتکه، بنیانگذار و مدیر عامل Shopify، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

«ما سخت کار می‌کنیم تا چالش‌های پیچیده‌ای را که امروزه تجار با آن مواجه هستند حل کنیم، در حالی که راه‌های کاملاً جدیدی را برای رشد کسب‌وکارشان تصور می‌کنیم. با نسخه‌های Shopify، شرط‌بندی‌های بزرگ و آخرین نوآوری‌های خود را در تجارت به اشتراک می‌گذاریم تا کسانی که به اندازه کافی جاه‌طلب هستند تا در کارآفرینی تلاش کنند، بتوانند سریع‌تر از همیشه شروع کنند و مقیاس خود را افزایش دهند.»

Marks Shopify’s Foray Into B2B

را منتشر کنید

علاوه بر افزودن عملکرد مستقیم به مصرف کننده، C2C همچنین شامل اولین حمله Shopify به بازار تجارت به تجارت است. این ویژگی که “B2B” نام دارد، بازرگانان را با عمده فروشان مرتبط می کند.

B2B برای ایجاد یک تجربه یکپارچه برای بازرگانان Shopify Plus طراحی شده است که می‌خواهند در همان پلتفرمی که به مشتریان می‌فروشند به سایر مشاغل بفروشند.

این به طور خودکار داده های ضروری را از طریق ادغام با شرکای مانند NetSuite، Brightpearl، و Acumatica در راه حل ادغام می کند.

سایر ویژگی های کلیدی با هدف باز کردن کانال های تجاری جدید

C2C وسعت و عمق ابتکارات غول تجارت الکترونیک را به نمایش می گذارد. برخی از ویژگی های کلیدی جدید عبارتند از:

  • تجارت Tokengated: معرفی Shopify در بازار NFT، کیف پول‌های رمزنگاری را به فروشگاه‌های آنلاین پیوند می‌دهد و به بازرگانان اجازه می‌دهد تا تجربیات تجاری محدود شده توسط توکن‌ها را ایجاد کنند.
  • کانال فروش توییتر: خرده‌فروشان اکنون می‌توانند محصولات خود را مستقیماً در نمایه توییتر خود برجسته کنند و به صدها میلیون کاربر شرکت رسانه اجتماعی دسترسی داشته باشند.
  • Tap-to-Pay در iPhone: به عنوان بخشی از ابتکار عمل خود برای تسهیل تراکنش های نقطه فروش، تاجران می توانند به صورت آفلاین بدون سخت افزار یا سرمایه گذاری اضافی بفروشند.
  • همگام‌سازی موجودی محلی: مربوط به تمرکز Google بر محلی جستجو، این به‌روزرسانی به بازرگانان اجازه می‌دهد تا به مشتریان اطلاع دهند که محصولی در فروشگاه موجود است.
  • توابع Shopify: این به‌روزرسانی به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا کد پشتیبان خود را ایجاد کنند و انعطاف‌پذیری یک پلتفرم منبع باز را بدون نیاز به مدیریت میزبانی و امنیت خود فراهم کنند.
  • Dovetail: این امر یافتن و ارتباط با اینفلوئنسرها و بازاریاب‌های وابسته را برای بازرگانان Shopify آسان‌تر می‌کند.

با به‌روزرسانی‌های بسیار زیادی که به‌طور هم‌زمان منتشر شده‌اند، ممکن است برخی از فروشندگان Shopify زمان ببرد تا بفهمند چه چیزی برای آنها مفید است. اما بسیاری از این ابزارها عملکرد مشابهی دارند: افزایش نوردهی و ایجاد فروش جدید.

فروشگاه‌های تجارت الکترونیک بیشتری که دارای سئوی سنتی و وب‌سایت‌های خود برای جذب مشتریان هستند، اکنون ممکن است با رقابت جدیدی در قالب فروشندگان Shopify روبرو شوند.

به همین ترتیب، فروشندگان Shopify ممکن است بهینه سازی سایت های خود را برای کلیک های بیشتر مفید بدانند.


منبع: Shopify

تصویر ویژه: rafapress/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *