تهران ، ولیعصر
021-987654

آیا باید روی تأییدیه پولی از توییتر آبی سرمایه گذاری کنید یا متا تأیید شده؟

تویتر برنامه دارد برنامه تایید شده قدیمی خود را در پایان این ماه پایان دهد. برای ادامه داشتن علامت تأیید شده آبی، باید مشترک توییتر آبی شوید که اکنون در سطح جهانیدر دسترس است..

می‌توانید با کلیک کردن روی آن یا ضربه زدن روی آن، علامت آبی توییتر را بررسی کنید تا ببینید آیا یک تیک آبی توییتر است یا تأیید شده قدیمی.

twitter legacy verified blue checkmarkعکس از توییتر، مارس ۲۰۲۳

مزایای آبی توییتر و واجد شرایط بودن

واجد شرایط بودن شرایط مورد نیاز برای علامت آبی تأیید شده شامل داشتن یک شماره تلفن تأیید شده، یک حساب قدیمی‌تر از ۹۰ روز و عدم تغییر نام، نام کاربری یا تصویر نمایه شما در ۳۰ روز باشد. حساب‌های دارای علامت آبی تأیید شده نمی‌توانند در اقدامات گمراه کننده یا فریبنده، مانند جعل هویت شخص دیگری یا استفاده از هویت جعلی.

طرح اشتراک ممتاز چندین ویژگی انحصاری را به کاربران توییتر ارائه می‌دهد، از جمله موارد زیر.

 • یک علامت آبی تأیید شده.
 • امکان ارسال توییت‌های طولانی‌تر و ویدیوهای طولانی‌تر.
 • فرصت واگرد یک توییت قبل از ارسال.
 • فرصت ویرایش تعدادی توییت در ۳۰ دقیقه اول.
 • فید از مقالات برتر به اشتراک گذاشته شده توسط افرادی که دنبال می کنید و افرادی که آنها را دنبال می کنید.
 • امنیت حساب با احراز هویت دو مرحله‌ای از طریق پیامک یا برنامه‌های احراز هویت.
 • وقتی به توییت‌های کاربران دیگر پاسخ می‌دهید، قابلیت مشاهده افزایش یافته است.

قیمت بر اساس کشور و دستگاه. در ایالات متحده، ماهانه ۸ تا ۱۱ دلار است.

تویتر همچنین برچسب‌های نمایهرا ارائه می‌کند. > برای سازمان ها (یک علامت چک طلایی)، مقامات دولتی (یک علامت تیک خاکستری)، و سایر انواع حساب.

مزایای تایید شده متا و واجد شرایط بودن

Meta همچنین در حال ارائه یک بسته اشتراک پولی است، Meta Verified، که شامل تأیید نمایه‌های Facebook و Instagram می‌شود.

شرایط واجد شرایط بودن در فیس بوک و اینستاگرام شامل داشتن یک نمایه فعال با نام واقعی و عکس نمایه شما مطابق با شناسه صادر شده توسط دولت است.

برای ایمن کردن حساب شما باید از احراز هویت دو مرحله ای استفاده شود و حساب شما همیشه باید از شرایط خدمات و دستورالعمل های انجمن برای هر شبکه پیروی کند.

اشتراک پولی چندین ویژگی انحصاری را به کاربران فیس بوک و اینستاگرام ارائه می دهد، از جمله موارد زیر.

 • یک علامت تأیید شده که به مخاطبان شما اجازه می‌دهد بدانند شما همان کسی هستید که می‌گویید.
 • استیکرهای انحصاری برای استفاده در فیس بوک و اینستاگرام.
 • ۱۰۰ ستاره در ماه برای حمایت از سازندگان فیسبوک مورد علاقه خود.
 • کمک یک شخص واقعی هنگامی که با حساب خود مشکل دارید.

قیمت بر اساس دستگاهی که در آن ثبت‌نام می‌کنید متفاوت است و محدود به کاربران منتخب بالای ۱۸ سال در ایالات متحده، نیوزلند و استرالیا است. ماهیانه ۱۱.۹۹ تا ۱۴.۹۹ دلار است.

معایب تأیید صحت پولی

در حالی که به افرادی که در گذشته هرگز شانس تایید شدن را نداشتند، گزینه پرداخت برای علامت تیک آبی را ارائه می‌کند، تأیید پولی به دلایل مختلفی بحث‌برانگیز است.

برای شروع، بسیاری از کاربران آبی توییتر شکایت دارند که از زمان پرداخت هزینه اشتراک متوجه افزایش تعامل نشده‌اند و احساس می‌کنند اکنون برای نادیده گرفته شدن هزینه پرداخت می‌کنند.

یکی دیگر از نگرانی‌های اصلی عدم تمایز بین شخصیت‌های عمومی برجسته و افرادی است که برای چک مارک پول پرداخت کرده‌اند. پیش از این، حساب‌ها باید به افراد یا برندهای شناخته شده بر اساس پوشش خبری، مراجع صنعتی و اندازه مخاطب تعلق داشته باشند. اکنون، حساب‌های قابل توجه باید برای تأیید با دیگران هزینه بپردازند.

این «قابل توجه بودن» نادرست جدید می‌تواند به بازیگران بد اجازه دهد بر اساس وضعیت حساب به‌عنوان نمایه تأیید شده، اطلاعات نادرست منتشر کنند و از افراد کلاهبرداری کنند. برخی از آژانس ها هشدارهای مصرف کننده در پاسخ به گزارش های فزاینده کلاهبرداری های انجام شده توسط حساب های تأیید شده آبی توییتر.

در حالی که این اقدامات شرایط خدمات پلتفرم‌های اجتماعی و دستورالعمل‌های انجمن را نقض می‌کنند، این حساب‌های تأیید شده می‌توانند به انتشار اطلاعات نادرست و کلاهبرداری از دیگران ادامه دهند تا زمانی که شخصی مشکلی را گزارش کند. در مدت زمانی که برای بررسی کاربران گزارش شده توسط شخصی از شبکه اجتماعی طول می کشد، آسیب های زیادی ممکن است وارد شود.

برخی از کاربران توییتر شدیداً با تأیید صحت پولی مخالفند. برخی از حساب‌ها کمپین‌هایی راه‌اندازی کرده‌اند که دیگران را تشویق می‌کنند تا کاربران آبی توییتر را مسدود کنند تا دسترسی به حساب‌ها را با علامت چک آبی پولی کاهش دهند.

Should You Invest In Paid Verification From Twitter Blue Or Meta Verified?عکس از توییتر، مارس ۲۰۲۳

دیگران نظرات به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را صرفاً به این دلیل رد می کنند که حساب دارای تأییدیه آبی Twitter است.

Should You Invest In Paid Verification From Twitter Blue Or Meta Verified?عکس از توییتر، مارس ۲۰۲۳

آیا تأیید صحت پرداختی برای شما مناسب است؟

این مهم است که مزایای تأیید از طریق Twitter Blue یا Meta Verified و پیامدهای بالقوه پرداخت برای شهرت در رسانه های اجتماعی را بسنجید.

به عنوان یک کاربر شبکه اجتماعی، یادآوری برخی از قوانین ایمنی اولیه نیز مهم است.

 • صرف نظر از وضعیت تأیید، هرگز اطلاعات شخصی یا جزئیات حساب را در اختیار سایر کاربران رسانه های اجتماعی قرار ندهید.
 • اگر به دلیل یا دلیل خاصی از شما خواسته شد که پول بفرستید، در خارج از رسانه های اجتماعی درباره آن تحقیق کنید تا مطمئن شوید که درخواست قانونی است، نه کلاهبرداری.
 • برای جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست به مخاطبان بزرگتر و حساس، اطلاعات را قبل از به اشتراک گذاشتن با دیگران بررسی کنید. به لطف تولید محتوای هوش مصنوعی، این امر به ویژه در مورد تصاویر و ویدیوها صدق می کند.
 • از احراز هویت دو مرحله ای برای ایمن سازی حساب های خود استفاده کنید و کد پشتیبان/بازیابی خود را برای تویتر، فیس بوک، و اینستاگرام، برای هر موردی.

تصویر ویژه: Fantastic Studio/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *