تهران ، ولیعصر
021-987654

Similarweb رتبه Ranger شرکت ردیابی سئو و رتبه را بدست می آورد

در ۱۶ مه، Similarweb اعلام کرد که Rank Ranger، یک شرکت SEO و ردیابی رتبه را خریداری کرده است.

این به ارائه‌دهنده اطلاعات دیجیتال مستقر در تل‌آویو اجازه می‌دهد تا ردیابی رتبه مدت را در کنار ابزارهای تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی خود ارائه دهد.

با قابلیت‌های موتورهای جستجوی متقابل، قدرت ترکیبی این شرکت‌ها به دنبال ارائه بینش بهتری به متخصصان جستجو در مورد کلمات کلیدی محرک ترافیک است.

خرید قابلیت های سئو سایت مشابه را افزایش می دهد

این خرید، که شرایط آن فاش نشده است، به این معنی است که کاربران Similarweb اکنون می‌توانند رتبه‌بندی کلمات کلیدی را در طول زمان نظارت، پیگیری و گزارش دهند.

عملکرد ترکیبی این ادغام باید به متخصصان جستجو اجازه دهد تا به سرعت راه‌های افزایش ترافیک را شناسایی کرده و بازدهی بهتری را در سرمایه‌گذاری‌های جستجوی خود ایجاد کنند.

یا Offer، مدیر اجرایی Similarweb، در یک پست وبلاگ گفت:

«با ترکیب ویژگی‌های تحلیل ترافیک کلمات کلیدی پیشرو در صنعت و مجموعه داده‌های منحصربه‌فرد با ردیابی رتبه و ابزارهای SEO برجسته Rank Ranger، به طور قابل توجهی مجموعه محصولات SEO خود را برای شرکت‌ها گسترش می‌دهیم، که مطمئنیم این کار را انجام خواهیم داد. یک مزیت رقابتی قدرتمند برای مشتریان ما.»

Rank Ranger ابزارهای بهینه سازی را برای جستجوی حرفه ای فراهم می کند

Rank Ranger مستقر در دورهام، کارولینای شمالی که در سال ۲۰۰۹ تأسیس شد، دارای ابزارهای نرم افزاری است که برای کمک به کسب و کارها در استفاده از فرصت های ترافیک رایگان و پولی طراحی شده است.

این شامل عملکردی برای نظارت بر پیشرفت و اندازه‌گیری، بهینه‌سازی و گزارش در مورد استراتژی‌های خاص است.

ادغام این قابلیت‌ها در جریان‌های کاری روزانه به متخصصان جستجو این امکان را می‌دهد که به سرعت به تغییرات در رتبه‌بندی موتورهای جستجو واکنش نشان دهند، خواه ناشی از محتوای رقیب یا روندهای بازار باشد.

شای هارل، مدیر عامل و بنیانگذار Rank Ranger، در یک پست وبلاگ گفت:

«ما از پیوستن به نیروها با Similarweb بسیار هیجان‌زده هستیم. Similarweb به سرعت به استانداردی برای شرکت‌ها تبدیل شده است تا رقابت وب و وب تلفن همراه خود را بسنجند. ما بر این باوریم که رویکرد ما برای رتبه‌بندی و نظارت بر جستجو، با قابلیت‌های تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی Similarweb و بهترین داده‌های ترافیکی کلاس خود کاملاً مکمل است.”

Rank Ranger به عنوان Rank Ranger، یک شرکت Similarweb به فعالیت خود ادامه خواهد داد.


منبع: وب مشابه

تصویر ویژه: Natee Meepian/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *