تهران ، ولیعصر
021-987654

اسنپ ​​چت هوش مصنوعی من را راه اندازی کرد: یک چت ربات جدید در رسانه های اجتماعی

Snapchat از اضافه شدن ویژگی جدیدی به نام My AI خبر داد. هوش مصنوعی من یک ربات چت مبتنی بر ChatGPT OpenAI است که می تواند با کاربران اسنپ چت تعامل داشته باشد.

Snapchat به Meta، Spotify، می پیوندد YouTube و سایرین در رقابت برای تقویت شبکه‌های اجتماعی با هوش مصنوعی برای جذب کاربران بیشتر و درگیر نگه داشتن آنها با شبکه‌هایشان طولانی‌تر.

نحوه دسترسی به هوش مصنوعی من در اسنپ چت

Snapchat ربات چت جدید خود را به عنوان یک ربات راه اندازی کرد ویژگی آزمایشی برای مشترکین Snapchat+ در ایالات متحده.

Snapchat+ به کاربران اجازه می دهد تجربه منحصر به فرد و آزمایشی داشته باشند و ابتدا ویژگی های پیش از انتشار را منتشر کنید. ماهیانه ۳.۹۹ دلار است و در چندین کشور از جمله ایالات متحده، کانادا و بریتانیا در دسترس است.

این باعث می شود هزینه کمتری نسبت به سرمایه گذاری در ChatGPT Pro با ۲۰ دلار ماهانه داشته باشید.

علاوه بر اولین دسترسی به هوش مصنوعی من، Snapchat+ به کاربران یک نشان انحصاری، پاسخ‌های داستان اولویت‌دار، انقضای داستان سفارشی از یک ساعت تا یک هفته و تقویت‌های داستانی ارائه می‌کند که داستان شما را بر دیگران برتری می‌دهد تا افراد بیشتری آن را ببینند.

هوش مصنوعی من را به عنوان دوست اضافه کنید

برای ارتباط با هوش مصنوعی من، از نمایه در Snapchat دیدن کنید و اضافه کنید به عنوان یک دوست.

Snapchat My AIعکس از اسنپ چت، مارس ۲۰۲۳

وقتی آن را به عنوان دوست اضافه کردید، می‌توانید چت را شروع کنید.

هوش مصنوعی من در مقابل. ChatGPT

طبق Snapchat پشتیبانی، هوش مصنوعی من یک کمک شخصی دوستانه برای کاربران Snapchat خواهد بود که در برنامه Snapchat قابل دسترسی هستند.

کاربران می‌توانند از ربات چت پاسخ سؤالات بی‌اهمیت، ایده‌های سفر، دستور العمل‌ها، هدایایی برای یک شخص خاص، شعر و موارد دیگر را بپرسند.

هوش مصنوعی من تجربه‌ای را ارائه می‌دهد که به نظر می‌رسد درگیر شدن با Snapchat دیگری همراه با نمایه، آواتار و استفاده از شکلک‌های مرتبط در پاسخ‌ها است.

Snapchat My AI chat exampleعکس از Snapchat، مارس ۲۰۲۳

Snapchat به کاربران هشدار می دهد که در مراحل اولیه، هوش مصنوعی من ممکن است “توهم” کند و پاسخ های نادرستی ارائه دهد. ممکن است چند مورد را در نمونه‌های آینده ببینید.

کاربران تشویق می‌شوند قبل از اینکه این ویژگی برای همه کاربران Snapchat عرضه شود، درباره هر گونه چیز عجیب و غریبی که کشف می‌کنند، بازخورد خود را به Snapchat ارسال کنند.

همانند ChatGPT، به کاربران اسنپ چت نیز توصیه می‌شود که اطلاعات محرمانه یا حساس را در اختیار هوش مصنوعی من قرار ندهند. تعاملات با ربات چت ممکن است برای کمک به بهبود تجربه چت تجزیه و تحلیل شود.

Snapchat Launches My AI: A New Social Media Chatbotعکس از Snapchat، مارس ۲۰۲۳

چگونه بازاریابان و سازندگان محتوا می توانند از هوش مصنوعی من استفاده کنند

کسب و کارها می توانند از هوش مصنوعی من به روش های مختلف برای تعامل بهتر با مشتریان در اسنپ چت استفاده کنند. در اینجا چند مثال برای شروع وجود دارد!

یک بیوگرافی کامل بنویسید

مطمئن نیستید چگونه یک بیوگرافی عالی برای نمایه عمومی Snapchat خود بنویسید؟ از هوش مصنوعی من بخواهید تا بر اساس مشتریانی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید و آنچه می خواهید آنها بخرند، چند ایده به شما بدهد.

Snapchat Launches My AI: A New Social Media Chatbotعکس از Snapchat، مارس ۲۰۲۳

روی پاسخ‌ها ضربه بزنید و نگه دارید تا آنها را کپی کنید، آنها را در گپ ذخیره کنید، یا درباره آنها بازخورد ارسال کنید.

Snapchat Launches My AI: A New Social Media Chatbotعکس از Snapchat، مارس ۲۰۲۳

یک ایده برای داستان پیشنهاد دهید

اگر نمی دانید چه چیزی را در Snapchat پست کنید، از هوش مصنوعی من بپرسید تا پیشنهاداتی را ارائه دهد. می‌توانید به هوش مصنوعی من بگویید که یک ایده داستانی می‌خواهید که مشتری هدف شما را برای تبلیغ محصول یا خدمات شما جذاب کند.

Snapchat Launches My AI: A New Social Media Chatbotعکس از Snapchat، مارس ۲۰۲۳

تعامل را آسان تر کنید

وقتی شخصی در پاسخ به داستان‌های عمومی شما از شما سؤالی می‌پرسد، می‌توانید از هوش مصنوعی من برای ارائه ایده‌های پاسخ به شما استفاده کنید تا بیننده داستان شما لبخند بزند.

Snapchat Launches My AI: A New Social Media Chatbotعکس از Snapchat، مارس ۲۰۲۳

اینفلوئنسرهای طاقچه را پیدا کنید

اگر می‌خواهید اینفلوئنسر مارکتینگ را کاوش کنید، از هوش مصنوعی من بپرسید که اینفلوئنسرهای برتر اسنپ چت در جایگاه شما چه کسانی هستند.

Snapchat Launches My AI: A New Social Media Chatbotعکس از Snapchat، مارس ۲۰۲۳

در ترکیب با پاسخ‌های داستان اولویت‌دار Snapchat+، می‌توانید با بهترین تأثیرگذاران برای محصول یا خدمات خود ارتباط برقرار کنید و به‌طور بالقوه در را به روی فرصت‌های بازاریابی جدید باز کنید.

چگونه سؤالات چت هوش مصنوعی خود را پاک کنیم

اگر می خواهید تاریخچه چت خود را پاک کنید، به تنظیمات Snapchat خود بروید و در بخش کنترل حریم خصوصی گزینه پاک کردن داده ها را جستجو کنید. روی Clear My AI Chat Queries ضربه بزنید و تأیید کنید که می‌خواهید داده‌های My AI خود را حذف کنید.

Snapchat Launches My AI: A New Social Media Chatbotعکس از Snapchat، مارس ۲۰۲۳

تصویر ویژه: DenPhotos/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *