تهران ، ولیعصر
021-987654

اسنپ ​​چت روی دسکتاپ برای اعضای ممتاز راه اندازی می شود

Snapchat اکنون برای اولین بار در مرورگرهای دسکتاپ به عنوان یک ویژگی جایزه برای مشترکین Snapchat+ در دسترس است.

Snaphchat+ که در ژوئن راه‌اندازی شد، یک پیشنهاد پولی است که به افراد امکان می‌دهد از برنامه بیشتر بهره ببرند، مانند دسترسی اولیه به ویژگی‌های آزمایشی.

Snapchat برای وب یکی از اولین آزمایش‌ها و احتمالاً جذاب‌ترین پیشنهاد تاکنون است.

Snapchat برای وب چیست؟

Snapchat مبتنی بر وب بسیاری از ویژگی های کلیدی برنامه تلفن همراه را با یک رابط کاربری برای رایانه های رومیزی ارائه می دهد.

کاربران می‌توانند از وب‌کم و میکروفون برای شرکت در چت‌های ویدیویی در رایانه خود به جای نگه داشتن تلفن استفاده کنند.

پیام‌رسانی نیز در دسترس است و راه دیگری برای ارتباط با اتصالات Snapchat در اختیار افراد قرار می‌دهد.

لنزها هنوز در دسترس نیستند، اما Snapchat می گوید به زودی آنها را اضافه خواهد کرد.

آنچه در Snapchat برای وب وجود ندارد، توانایی ایجاد و آپلود محتوا در داستان اصلی شما است. فقط به پیام‌رسانی محدود می‌شود.

چگونه می توانم از Snapchat برای وب استفاده کنم؟

برای استفاده از Snapchat برای وب، ابتدا باید مشترک Snapchat+ شوید که در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا و نیوزیلند موجود است.

هزینه ماهانه بسته به کشور متفاوت است، اگرچه یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه به مشترکین اولین بار ارائه می شود.

پس از اشتراک، می‌توانید با مراجعه به در مرورگر کروم دسک‌تاپ خود به Snapchat برای وب دسترسی پیدا کنید. web.snapchat.com و با حساب خود وارد شوید.

چرا Snapchat را به دسکتاپ بیاوریم؟

Snapchat طولانی‌ترین فاصله در میان برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی است که نداشتن مشابه دسکتاپ است.

تجربه دسک‌تاپ برای کاربران معمولی وجود ندارد، که وقتی برنامه‌های موبایل محور مانند اینستاگرام و TikTok نسخه‌های دسکتاپ دارند، غیرمعمول است.

در حالی که ممکن است برخی از کاربران تقاضای استفاده از Snapchat در دسکتاپ را داشته باشند، دلیل عرضه آن در حال حاضر به احتمال زیاد به درآمد بستگی دارد.

Snapchat تحت فشار شدید برای افزایش درآمد است. پس از اطلاع به سهامداران اسنپ به اهداف درآمدی خود دست نمی‌یابد، قیمت سهام این شرکت در ماه می ۴۳ درصد کاهش یافت.

از آن زمان، شاهد راه‌اندازی Snapchat+ بوده‌ایم و تقریباً مطمئناً شاهد راه‌اندازی ویژگی‌های بیشتری برای فروش اشتراک خواهیم بود.

مزایای داشتن محل آزمایش برای ویژگی‌های جدید فقط کسب درآمد اضافی نیست. این یک راه عالی برای جمع‌آوری داده‌ها در مورد ویژگی‌هایی است که ارزش سرمایه‌گذاری را دارند.

اگر اسنپ چت برای وب مورد توجه مشترکین قرار گیرد، در نهایت می تواند برای همه کاربران عرضه شود. از سوی دیگر، ممکن است ثابت بماند و شرکت بداند که منابع را به جای دیگری هدایت کند.

اگر کاربران به اندازه کافی در مورد این ویژگی ها برای خرید اشتراک هیجان زده باشند، پس از تماس بعدی Snapchat، ایده بهتری خواهیم داشت.


منبع: اتاق خبر اسنپ چت
تصویر ویژه: عکس صفحه از newsroom.snap .com، ۱۸ ژوئیه ۲۰۲۲.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *