تهران ، ولیعصر
021-987654

TikTok به کاربران این امکان را می‌دهد که فید For You را برای توصیه‌های تازه بازخوانی کنند

TikTok ویژگی جدیدی را معرفی کرد که به کاربران امکان می‌دهد در صورتی که احساس می‌کنند توصیه‌های فعلی دیگر به علایقشان مربوط نمی‌شود، فیدهای For You خود را به‌روزرسانی کنند. این بخشی از تلاش‌های مداوم این شرکت برای ارائه یک تجربه تماشای لذت‌بخش و در عین حال متعادل کردن اهداف ابراز خود و تنوع محتوا است.

TikTok راه‌های مختلفی برای کشف محتوای جدید ارائه می‌کند، از توصیه‌های شخصی‌شده در فید For You گرفته تا محتوای پرطرفدار در فید Explore. کاربران وقتی سازندگان را دنبال می‌کنند، محتوا را جستجو می‌کنند و با ویدیوها (پسندیدن‌ها، نظرات و نشانک‌ها) درگیر می‌شوند، توصیه‌هایی برای فید For You ایجاد می‌کنند.

چگونه Refresh تنوع محتوا را تشویق می کند

ویژگی به‌روزرسانی به کاربران امکان می‌دهد فیدهای For You خود را بازنشانی کنند، گویی به تازگی برای یک حساب جدید TikTok ثبت‌نام کرده‌اند و شروعی تازه در توصیه‌های محتوا دارند. TikTok بر اساس تعاملات جدید با سازندگان و ویدیوها، شروع به ارائه توصیه‌های محتوای جدید خواهد کرد.

این ویژگی هیچ تنظیماتی را که در تنظیمات برگزیده محتوای موجود دارید، مانند فیلترهای کلمات کلیدی خاص، محتوای محدود شده، و سازندگان پنهان پاک نمی‌کند.

TikTok امیدوار است این حرکت محتوای تکراری را کاهش دهد تا کاربران بتوانند به کشف چیزهای جدید ادامه دهند. این پلتفرم معمولاً از توصیه ویدیوهای متوالی توسط یک سازنده یا استفاده از صدای یکسان اجتناب می‌کند.

TikTok متعهد است با حذف محتوایی که دستورالعمل‌های انجمن را نقض می‌کند، به حداقل رساندن موضوعات مضر در توصیه‌ها، و فیلتر کردن مضامین بالغ برای مخاطبان جوان‌تر با استفاده از سطوح محتوا، سیستمی شبیه به رتبه بندی فیلم و تلویزیون.

علاوه بر این، TikTok محتوایی را محدود می‌کند که ممکن است از دستورالعمل‌های انجمن پیروی کند، اما در صورت مشاهده مکرر بر تجربه کاربر تأثیر منفی می‌گذارد، مانند ویدیوهایی با مضامین غمگینی، ورزش بیش از حد، رژیم‌های غذایی محدود، یا مطالب وسوسه‌انگیز جنسی.

در حالی که TikTok کاربران را تشویق می‌کند تا حتی در زمان‌های سخت خود را ابراز کنند، اما می‌خواهد از تبلیغ خودآزاری یا سایر محتوای مضر برای دیگران جلوگیری کند.

روش های اضافی برای بازنشانی توصیه های محتوای شما

کاربرانی که می‌خواهند توصیه‌های موجود در فید For You را به‌روزرسانی کنند، حتی بدون ویژگی تازه‌سازی جدید، همچنان می‌توانند این کار را انجام دهند. در تنظیمات حساب و حریم خصوصی، در نظر و سابقه تماشا، می‌توانید برخی یا همه ویدیوهایی را که تماشا کرده‌اید انتخاب و حذف کنید.

TikTok Will Allow Users To Refresh The For You Feed For Fresh Recommendationsعکس از TikTok، مارس ۲۰۲۳

این دو مزیت دارد: حساب شما را از سابقه تماشای ویدیو حذف می‌کند و ویدیو را در توصیه‌های آینده شما حذف نمی‌کند.

همچنین می توانید از تنظیمات برگزیده محتوای خود بازدید کرده و کلمات کلیدی و هشتگ های خاص را فیلتر کنید. با این کار ویدیوهای دارای آن کلمات کلیدی و هشتگ ها از فیدهای For You و Following شما حذف می شود.

برای ادامه شکل دادن به توصیه‌ها در فید برای شما، می‌توانید وقتی ویدیویی را می‌بینید که نمی‌خواهید دوباره ببینید، از گزینه «علاقه‌مند نیست» استفاده کنید. وقتی روی فلش اشتراک گذاری روی یک ویدیو ضربه می زنید، می توانید این گزینه را پیدا کنید.

TikTok Will Allow Users To Refresh The For You Feed For Fresh Recommendationsعکس از TikTok، مارس ۲۰۲۳

پیشرفت در محتوای آموزشی

ویژگی به‌روزرسانی جدید به دنبال اعلام اخیر TikTok در مورد فید STEM است. فید جدید اختصاص داده شده به ویدیوهای علوم، فناوری، مهندسی، و ریاضیات توسط اشخاص ثالث ارزیابی می شود تا مطمئن شود برای بچه ها ایمن است و شامل اطلاعات دقیق برای اهداف آموزشی است.

دویین، نسخه TikTok موجود در چین، قبلاً بر آموزشی تاکید می کند محتوا بیش از سرگرمی برای مخاطبان جوان‌تر برای تأثیر مثبت بر نسل بعدی.


تصویر ویژه: nikkimeel/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *