تهران ، ولیعصر
021-987654

به‌روزرسانی TikTok پخش زنده را به میزبان‌های بزرگسال محدود می‌کند

TikTok در اقدامی برای بهبود ایمنی کاربران زیر سن قانونی، عملکرد پخش زنده خود را به‌روزرسانی می‌کند تا میزبانی را به کاربران بالای ۱۸ سال محدود کند، طبق انتشار در وب سایت خود.

TikTok در نسخه می گوید:

«بنیاد TikTok بر پایه اعتماد و ایمنی جامعه بنا شده است. برای محافظت از کاربران و سازندگان خود و حمایت از رفاه آنها، ما دائماً تلاش می کنیم تا حفاظت هایی را که در محل خود قرار داده ایم، توسعه دهیم. امروز، ما در حال انجام تغییرات و بهبودهای بیشتری هستیم تا به جامعه خود کمک کنیم هنگام استفاده از Live بهترین تجربه ممکن را داشته باشند.”

این خط‌مشی که از ۲۳ نوامبر اجرایی می‌شود، حداقل سن را برای میزبانی پخش زنده از ۱۶ به ۱۸ سال افزایش می‌دهد. این به عنوان یک افزونه سطوح محتوا، که در نظر گرفته شده است برای محافظت از کاربران زیر سن قانونی در برابر تهدیدات استثمار جنسی.

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی TikTok آمده است:

«ما می‌خواهیم جامعه ما از فرصت‌هایی که Live می‌تواند به ارمغان بیاورد، بدون به خطر انداختن ایمنی، بهترین استفاده را ببرد. ما معتقدیم که این به‌روزرسانی‌های پیشرو در صنعت می‌توانند از اعضای جوان‌تر جامعه ما هنگام شروع و ایجاد حضور آنلاین خود محافظت بیشتری کنند.»

این به‌روزرسانی زمانی ارائه می‌شود که TikTok با جریمه‌های سنگین بریتانیا به دلیل ناکامی در حفاظت از حریم خصوصی کودکان. طبق بررسی‌ها، پلتفرم رسانه‌های اجتماعی می‌توانست داده‌های کودکان زیر ۱۳ سال را بدون رضایت مناسب والدین جمع‌آوری و پردازش کند.

در ایالات متحده، یک گروه دو حزبی متشکل از هشت دادستان کل تحقیقات خود را در مورد تأثیر اشتراک‌گذاری ویدیو بر کودکان. این تحقیقات که در نوامبر گذشته آغاز شد، در ابتدا فقط اینستاگرام را هدف قرار داد، اما از آن زمان به بعد به سایت رسانه های اجتماعی متعلق به چین گسترش یافته است.

ویژگی چند مهمان به میزبان اجازه می‌دهد تا سایر شرکت‌کنندگان را دعوت کند

به‌روزرسانی جدید همچنین به میزبان‌ها اجازه می‌دهد تا با شرکت‌کنندگان دیگر به صورت زنده پخش شوند. با استفاده از طرح‌بندی شبکه‌ای یا پانل، سازندگان محتوا اکنون می‌توانند حداکثر پنج کاربر دیگر را در جریان‌های زنده خود بگنجانند و به آنها امکان می‌دهد همزمان با مخاطبان جریان درگیر شوند.

پس از پخش زنده، سازندگان می‌توانند تنظیمات مختلفی را در پخش تغییر دهند، از جمله افزودن جلوه‌ها، فیلتر کردن نظرات، و افزودن ناظران. این ویژگی‌ها می‌تواند برای اینفلوئنسرهای حرفه‌ای که می‌خواهند پخش‌های خود را به نمایش‌های بزرگ‌تر ارتقا دهند و به هر پخش‌کننده اجازه می‌دهد دوستانی را به مکالمه اضافه کند، مفید باشد.

میزبان‌های زنده اکنون می‌توانند پخش‌های مخصوص بزرگسالان ایجاد کنند

در حالی که TikTok به ممنوعیت محتوای غیراخلاقی جنسی ادامه می‌دهد، همچنین گزینه‌ای ایجاد می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد پخش‌های مخصوص بزرگسالان را با زبان رنگارنگ و موضوعات بزرگسالان میزبانی کنند.

در نسخه، TikTok پیشنهاد کرد که می‌توان از آن برای کمدی با مضمون بزرگسالان یا بحث‌هایی درباره موضوعات حساس و تحریک‌کننده استفاده کرد.


تصویر ویژه: DDimaXX/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *