تهران ، ولیعصر
021-987654

ابزارهایی برای نظارت بر هشتگ

ابزارهای نظارت بر هشتگ

از آنجایی که نظارت بر هشتگ مشابه یا پیچیده‌تر از ایجاد آن است، امروز بهترین سایت‌ها را برای نظارت بر هشتگ‌های کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی برای شما آورده‌ایم.

هشتگ‌ها ابزاری کلیدی برای دیدن بیشتر است، دسترسی خود را افزایش دهید و کمپین های موفقی ایجاد کنید.

انتخاب هشتگ شامل انتخاب تصادفی چند کلمه نیست، بلکه انتخاب استراتژیک کلمات با توجه به کمپین شما برای دستیابی به اهداف نهایی است.

ایجاد هشتگ آسان نیست و نظارت بر آن آسان نیست، به همین دلیل است که ما مجموعه ای از ابزارهایی را انتخاب کرده ایم که به شما در نظارت بر هشتگ چه در توییتر و چه در اینستاگرام کمک می کند.

Tagdef

با Tagdef ویروس‌ترین هشتگ‌هارا شناسایی می‌کنید و به شما کمک می‌کند معنی آن را بدانید. همه آنها. کلمات را در کادر جستجو تایپ کنید و تمام نتایج مربوط به آن هشتگ ظاهر می شود.

بایگانی توییت

با بایگانی توییت می‌توانید میزان دسترسی یک هشتگ را در یک بازه زمانی خاص، در قالب مشاهده کنید. از نمودارهای بسیار بصری شما این گزینه را خواهید داشت که داده ها را برای خود، در قالب .csv یا pdf بارگیری کنید.

هشت ردیابی

Hashtracking به شما جداول، نمودارها، توییت‌ها و بازتوییت‌ها، دسترسی یا برداشت‌هایی از هشتگی مورد نظرتان را می‌دهد. این یکی از کامل ترین ابزارها برای تجزیه و تحلیل هشتگ است. شما می توانید اطلاعات مربوط به پست های اینستاگرام یا ریتوییت ها و منشن های خود را در توییتر ببینید، تعداد کاربرانی که از هشتگ استفاده کرده اند یا آنها را با هم مقایسه کنید.

Hashtags.org

در Hashtag.org انواع تجزیه و تحلیل درباره هشتگ های پر استفاده در ۲۴ ساعت گذشته را مشاهده خواهید کرد. علاوه بر ارائه محبوب‌ترین هشتگ‌ها، می‌توانید ببینید چه نوع کاربرانی از آنها استفاده می‌کنند.

Hashtagify

در نسخه رایگان Hashtagify می‌توانید هشتگ‌های مرتبط را تجزیه و تحلیل کنید، ۶ کاربر تأثیرگذار، تغییرات استفاده از آن هشتگ و لیستی از آخرین توییت ها یا محبوب ترین پست هایی که از آن استفاده شده است. این ابزار فقط در توییتر قابل استفاده است.

TweetReach (Union Metrics)

با TweetReach داده‌هایی در مورد میزان دسترسی ۵۰ توییت اخیری که از هشتگ شما استفاده شده است دریافت خواهید کرد. نسخه رایگان در حالت پولی، می‌توانید اکانت‌های اینستاگرام، توییتر، فیس‌بوک و تامبلر خود را به صورت بلادرنگ کنترل کنید.

Ritetag

Ritetag به شما کمک می‌کند بهترین هشتگ‌ها را برای توییت‌های خود انتخاب کنید و کدام یک از آنها ویروسی‌ترین هستند. ، این ابزار به شما امکان می دهد پسوند RiteTag را به مرورگر خود اضافه کنید تا توییت های خود را زمان بندی کنید یا بهترین هشتگ را انتخاب کنید. ساده و سریع.

Tweet Binder

اصطلاح مورد نظر خود را در موتور جستجوی Tweet Binder وارد کنید تا ۲۰۰۰ توییت آخر را در اختیار شما قرار دهد. از آن هشتگ ، سایر هشتگ های مرتبط و آمار مفید برای نظارت استفاده کرده اند.

Tweet-Tag

Tweet-Tag توییت‌های قدیمی (حداکثر ۱۵۰۰ توییت) و همه توییت‌هایی را که دوباره اتفاق می‌افتند واکشی می‌کند تا تاریخ و زمان مشخص شده.اگر مرورگر خود را باز نگه دارید، با نظارت خود، تکامل را در زمان واقعی مشاهده خواهید کرد. ابزار بسیار مفید برای توییتر.

برچسب

برچسب به شما امکان می‌دهد تمام مکالماتی را که در اطراف هشتگ شما ایجاد می‌شوند در فیس‌بوک و توییتر مشاهده کنید. زمانی که ما بودجه زیادی برای کمپین های خود نداریم، میزان دسترسی را اندازه گیری می کند.

Brand24

Brand24 ابزاری است که به شما امکان جستجو، دنبال کردن و نظارت بر هشتگ ها را می دهد. این به شما کمک می کند. اینفلوئنسرهای جدید پیدا کنید، میزان دسترسی همه شبکه های اجتماعی خود را اندازه گیری کنید و به طور خودکار تعداد پست ها را برای یک هشتگ خاص بشمارید.

نقشه های روند

اگر ابزاری آسان و ساده برای دیدن هشتگ‌ها در زمان واقعی می‌خواهید، این نقشه‌های روند است. عملکرد اصلی این ابزار جغرافیایی هشتگ ها و موضوعات پرطرفدار در زمان واقعی در قالب یک نقشه جهانی است. می تواند کمک بزرگی برای ارزیابی تقاضا برای هشتگ ها با توجه به منطقه و یا در صورت تمایل شما باشد. در حال انجام نوعی استودیوی بازاریابی هستند.

پاسخ بگذارید لغو پاسخ
حتما بخوانید : بالای ۴۰ تب
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *