تهران ، ولیعصر
021-987654

توییتر ۸۰ درصد از کارمندان پیمانکاری را بدون اطلاعیه رسمی اخراج کرد

گزارش هایی وجود دارد که تقریباً ۴۴۰۰ کارمند قراردادی از ۵۵۰۰ نفر توسط توییتر اخراج شده اند.

بعضی از کارمندان تا زمانی که در توییتر آن را نخواندند، هیچ اطلاعی نداشتند.

اولین گزارش توسط کیسی نیوتن، روزنامه‌نگار Platformer و میزبان پادکست NYTimes توییت شد.

او توییت کرد.

«در حال شنیدن این موضوع است که تعداد زیادی از پیمانکاران توییتر امروز بعدازظهر بدون اطلاع قبلی، چه در ایالات متحده و چه در خارج از کشور، اخراج شدند. به نظر می‌رسد عملکردهایی که تحت تأثیر قرار می‌گیرند شامل تعدیل محتوا، املاک و مستغلات، و بازاریابی هستند، از جمله»

یک دانشمند داده توییتر پاسخ داد که این اتفاق برای آنها افتاده است:

علاوه بر این، او توییت کرد که پیمانکاران هیچ اطلاعیه ای دریافت نکردند، مانند برخی از کارمندان عادی که فقط پس از اینکه متوجه شدند دسترسی به ایمیل های شرکت و کانال های Slack را از دست داده اند، متوجه شدند که اخراج شده اند.

کیسی یک به‌روزرسانی توییت کرد:

“پیمانکاران اصلاً مطلع نمی شوند، آنها فقط دسترسی به Slack و ایمیل را از دست می دهند. مدیران زمانی متوجه شدند که کارگرانشان از سیستم ناپدید شدند.

آنها از رهبران خود چیزی نشنیدند”

او را با دنبال کرد:

“یکی از مدیران به تازگی در Slack پست کرده است:” یکی از پیمانکاران من بدون اطلاع قبلی در میانه ایجاد تغییرات اساسی در گردش کار ایمنی کودکان ما غیرفعال شد”

در حال کار برای کسب اطلاعات بیشتر، برای سیگنال من به من ایمیل بزنید.”

یک پیمانکار اخراج شده به کیسی پیام داد تا رفتار ضعیف با پیمانکاران اخراج شده را تأیید کند.

کیسی یک اسکرین شات از پیام اخراج شده پست کرد پیمانکار توییتر:

«من پیمانکاری هستم که گزارش می‌کنید دقیق است. من تازه فهمیدم که با خواندن توییت‌های شما و سپس تلاش برای ورود به سیستم از طریق slack و ایمیل از کار اخراج شده‌ام و متوجه شدم که دیگر رفته‌ام.»

کیسی روز یکشنبه با یک توییت که تصویری از ابعاد اخراج‌ها را ارائه می‌کرد، ادامه داد، که نشان می‌دهد تقریباً ۸۰ درصد از نیروی کار پیمانکار اخراج شده‌اند.

“به روز رسانی: منابع شرکت به من می گویند که دیروز توییتر حدود ۴۴۰۰ نفر از ۵۵۰۰ کارمند قراردادی خود را حذف کرد، با کاهش هایی که انتظار می رود تاثیر قابل توجهی بر تعدیل محتوا و خدمات زیرساخت اصلی که سایت را راه اندازی و راه اندازی می کند، داشته باشد.

مردم داخل مات و مبهوت هستند.”

افراد خارج از توییتر نیز متحیر شدند، با کمی تعجب توییت‌ها از اینکه توییتر هنوز می‌تواند با تعداد زیادی کارمند و پیمانکار اخراج شده در هفته گذشته کار کند.

زمان اخراج به ویژه برای والدین شاغل بد است، به خصوص با نزدیک شدن به تعطیلات.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *