تهران ، ولیعصر
021-987654

توییتر اعلان هایی را برای عبارات جستجو منتشر می کند

تویتر در حال کار بر روی ویژگی جدیدی مشاهده شده است که به کاربران امکان می‌دهد در اعلان‌های فشار برای عبارات جستجوی خاص مشترک شوند.

هنگامی که کاربران در یک عبارت جستجو مشترک می‌شوند، هنگام انتشار توییت‌های جدید با آن کلمه یا عبارت، هشدار دریافت می‌کنند.

این ویژگی در نسخه پیش‌انتشاری برنامه تلفن همراه توییتر توسط توسعه‌دهنده اندروید دیلان روسل کشف شد:

به نام «جستجوی اشتراک»، این افزودنی به Twitter در حال آماده سازی برای نسخه بعدی برنامه تلفن همراه است.

به نظر می‌رسد که این ویژگی مستقیماً از TweetDeck گرفته شده است. با توجه به اینکه آخرین برنامه TweetDeck در ماه آینده بسته می شود، خوشحالیم که یکی از بهترین ویژگی های برنامه را در جای دیگری به صورت زنده مشاهده کنید.

جستجوی اشتراک برای استفاده به اندازه کافی ساده به نظر می رسد. توییت روسل روند دو مرحله‌ای برای تنظیم اعلان‌ها را نشان می‌دهد.

یک کلمه یا عبارت را در نوار جستجو وارد کنید و روی نماد زنگ در سمت راست ضربه بزنید. سپس توییتر پیامی را نشان می دهد که به شما اطلاع می دهد مشترک هستید.

راسل خاطرنشان می‌کند که هنوز هیچ اعلانی دریافت نکرده است، بنابراین مشخص نیست که اعلان‌ها هنگام راه‌اندازی این ویژگی چگونه خواهند بود

همچنین مشخص نیست که هشدارها با چه دفعاتی ارسال می‌شوند.

از یک طرف، این می تواند راهی مفید برای پیگیری مواردی مانند ذکر نام تجاری باشد. می‌توانید در توییت‌هایی که حاوی نام شرکتتان هستند مشترک شوید و حتی زمانی که دیگران از شما @ نام نمی‌برند، مطلع شوید.

از سوی دیگر، بسته به نحوه ارسال اعلان‌ها، اگر در اصطلاحی مشترک شوید که ده‌ها بار در دقیقه توییت می‌شود، این می‌تواند یک کابوس سرزده باشد.

آیا توییتر کاربران را در مورد هر توییت یا فقط توییت‌های برترین اطلاع می‌دهد؟

شاید توییتر گزینه سفارشی‌سازی اعلان‌ها را ارائه دهد تا بتوانید فرکانس مورد نظر خود را تنظیم کنید.

برای اینکه مطمئن شویم باید منتظر بمانیم تا این ویژگی منتشر شود. در حال حاضر در Twitter Alpha در دسترس است، که معمولاً برای توسعه دهندگان توصیه می شود.

این به‌روزرسانی در آینده به‌طور گسترده‌تر در دسترس خواهد بود، که می‌تواند به‌روزرسانی بعدی یا چند نسخه بعدی باشد.


تصویر ویژه: Sandy Herta/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *