تهران ، ولیعصر
021-987654

توییتر شروع به آزمایش دکمه ویرایش می کند

تویتر در حال آزمایش داخلی یک ویژگی ویرایش است که به کاربران امکان می دهد تا ۳۰ دقیقه پس از انتشار توییت ها را تغییر دهند، شرکت رسانه اجتماعی در یک توییت اعلام شد.

این شرکت در یک پست وبلاگی گفت: “برای انجام کارهایی مانند رفع اشتباهات تایپی، اضافه کردن برچسب های از دست رفته و موارد دیگر، مدت زمان کوتاهی را در نظر بگیرید.”

یک ویژگی که برای مدتی در لیست آرزوهای کاربران قرار دارد، توییت‌های ویرایش‌شده از فیس‌بوک پیروی می‌کنند و نماد، مهر زمانی و برچسبی را نشان می‌دهند که نشان می‌دهد توییت‌های اصلی اصلاح شده‌اند.

توییتر در این پست وبلاگ گفت: «ما امیدواریم که با در دسترس بودن ویرایش توییت، توییت‌ها راحت‌تر و کمتر استرس‌زا شوند. “شما باید بتوانید به گونه ای در مکالمه شرکت کنید که برای شما منطقی باشد، و ما به کار روی روش هایی ادامه خواهیم داد که انجام آن را بدون دردسر می کند.”

ویژگی ویرایش در ابتدا فقط برای مشترکین آبی توییتر در دسترس خواهد بود

در حال حاضر در حال انجام آزمایش داخلی برای شناسایی و حل مشکلات احتمالی، توییتر قصد دارد دسترسی ویرایش توییت را به مشترکین Twitter Blue گسترش دهد. 

کاربران اشتراک ماهانه غیررایگان انتخاب، به عنوان بخشی از اشتراک و آزمایش مداوم خود، دسترسی زودهنگام به این ویژگی دریافت خواهند کرد. 

توییتر در پست وبلاگ گفت: «این آزمایش ابتدا در یک کشور بومی سازی می شود و با یادگیری و مشاهده نحوه استفاده افراد از ویرایش توییت گسترش می یابد. “ما همچنین به نحوه تأثیر این ویژگی بر نحوه خواندن، نوشتن و تعامل مردم با توییت‌ها توجه زیادی خواهیم داشت.”

نگرانی در مورد سوء استفاده

یکی از دلایلی که توییتر در توسعه ویژگی ویرایش بسیار کند بوده است، نگرانی در مورد سوء استفاده است. برای مثال، افراد می‌توانند یک توییت ویروسی را ویرایش کنند تا حاوی هرزنامه، اطلاعات نادرست یا آزار و اذیت باشد، پس از اینکه هزاران بار به اشتراک گذاشته شده است.

تویتر امیدوار است که بازه زمانی ویرایش ۳۰ دقیقه‌ای آن و گنجاندن تاریخچه نسخه از سوء استفاده به این شیوه جلوگیری کند و “به محافظت از یکپارچگی مکالمه و ایجاد یک رکورد در دسترس عموم از آنچه گفته شد کمک کند.”

ویژگی ویرایش به حفظ شتاب ارسال کمک می کند

متخصصان و شخصیت‌های رسانه‌های اجتماعی می‌توانند از ویژگی ویرایش برای تصحیح اشتباهات تایپی و اضافه کردن هشتگ به توییت‌های منتشر شده (و احتمالاً پسندیده و اشتراک‌گذاری شده) بدون حذف و ارسال مجدد استفاده کنند.


تصویر ویژه: Net Vector/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *