تهران ، ولیعصر
021-987654

کاربران اعتماد به نفس خود را از زنده ماندن توییتر از دست می دهند

خروج دسته جمعی کارگران عصر پنجشنبه برای بسیاری روشن کرد که توییتر در آستانه ناپدید شدن است و بسیاری را برانگیخت تا خداحافظی کنند و همچنین ده موضوع از یازده موضوع پرطرفدار را در اختیار گرفت. .

پس از هفته‌ها اخراج و استعفا، توییتر از قبل روی یک خدمه اسکلت کار می‌کرد.

این احساس که توییتر در حال نزدیک شدن به پایان است، با ضرب الاجل ماسک برای کارگران برای تعهد به خواسته های کاری “بسیار سخت” خود در ساعات طولانی و تعطیلات آخر هفته در دفتر تشدید شد.

گزارش‌های حکایتی از مهاجرت دسته جمعی کارگران منتشر شد.

کایلی رابیسون (@kyliebytes)، یک گزارشگر فناوری برای مجله Fortune توئیتی درباره این تصور غیررسمی حکایتی منتشر کرد که به نظر می‌رسد ۷۵ درصد از کارمندان تصمیم به استعفا و راه رفتن دارند. دور با یک چک اخراج سه ماهه.

«یک نکته روشن در توییت درباره خروج ۷۵ درصد از کارمندان توییتر – این صحبت‌هایی است که من درباره تصورات مردم در توییتر می‌شنوم. این بر اساس اطلاعات رسمی شرکت نیست.

به محض اینکه معلوم شد، این موضوع را با اطلاعات رسمی پیگیری خواهم کرد!»

الکس هیث (@alexeheath) از آستانه توئیت درباره گزارش های حکایتی مبنی بر استعفای کل تیم های زیرساختی.

«داستان به زودی با موارد بیشتر به‌روزرسانی می‌شود: می‌شنوم که چندین تیم مهندسی مادون «بحرانی» در توییتر کاملاً استعفا داده‌اند. یکی از مهندسان فعلی در مورد یکی از این گروه ها به من می گوید: “شما نمی توانید توییتر را بدون این تیم اجرا کنید.” همچنین، توییتر دسترسی نشان را به دفاتر خود قطع کرده است.”

هیت همچنین در توئیت دیگری به اشتراک گذاشت که بسیاری از کارمندان استعفا داده اند اعتقاد بر این است که توییتر در آستانه “شکستن” است.

“شنیدن از چندین کارمند مبنی بر اینکه احتمال شکست توییتر در آینده نزدیک بسیار زیاد است.”

زوی شیفر (@ZoeSchiffer) از سازمان خبری @platformer مرتبط در توئیت که توصیف وضعیت کارمندان این است که به نظر می رسد “خروج دسته جمعی” باشد.

ادراک اینکه توییتر رو به پایان است رشد می کند

این احساس که توییتر در آستانه پایان است، در عصر پنجشنبه و تا ساعات اولیه صبح محسوس بود زیرا بسیاری از کارمندان سابق توییتر و توییترها خداحافظی خود را با توییتر ارسال کردند.

اسکات هندیسون، بازاریاب جستجوی مستقر در پورتلند، اورگان (@shendison) توئیت شده:

«آیا امشب واقعاً می تواند پایان توییتر باشد؟ به نظر می رسد که بسیاری از افراد شادمان چنین امیدواری دارند.

اگر به مستادون می روید لطفاً به من سر بزنید – @shendison@c.im”

بسیاری از سراسر جهان برای خداحافظی به توییتر آمدند.

روزنامه نگار الیزابت اسپایر (@espiers) توئیت کرد:

“به عنوان کسی که در دوران اوج جغرافیایی، MySpace، blogspot، typepad، tumblr، و اکنون توییتر… خوب است.”

برخی توییت‌ها به طنز بیان می‌شوند

برخی توییت‌ها طنز ملایم یا تلخی را بیان می‌کردند.

به عنوان مثال، یک توییت اشاره کرد که تنها پشیمانی او این بود که مارک همیل، بازیگر محبوب جنگ ستارگان، هرگز او را در توییتر دنبال نکرد.

مارک همیل با فالو پاسخ داد.

جین مانچون وونگ، محقق امنیتی محبوب، با انعکاس حال و هوای طنز آمیز “پایان جهان” در آن شب، از او پرسید که آیا هیچ یک از دنبال کنندگانش او را دوست دارند یا خیر.

ردیاب گرایش‌های جستجو، Google Trends، نشان داد که بسیاری از افراد در جستجوی جایگزین توییتر هستند. جستجوهای Google برای Tumblr و Mastodon در روزهای گذشته افزایش یافته است.

Google Trends Tumblr

ظاهراً افراد زیادی از Tumblr استفاده می کردند که سرویس موقتاً از کار افتاد.

Tumblr پاسخی طنزآمیز به مخمصه موقت خود در توییتر منتشر کرد:

توییت‌هایی درباره پرطرفدار شدن توییتر در طول شب

توییت‌های پرطرفدار نشان‌دهنده نگرانی در مورد مدت زمانی است که توییتر در دسترس خواهد بود، شاید همانطور که بسیاری از مردم در مورد مهاجرت دسته جمعی کارمندان خوانده‌اند.

ده مورد از یازده موضوع پرطرفدار در مورد Twitter بود:

۱·#RIPTwitter
پرطرفدار با #TwitterDown

2·Elon
پرطرفدار در توییتر HQ

3·Tumblr
پرطرفدار با MySpace، Vine

4· ماستودون
۲۲۲ هزار توییت

۵· اختلاف
۱.۰۲ میلیون توییت

۶· از توییتر
۵۴۳ هزار توییت

۷· قبل از توییتر
۶۸۲ هزار توییت

۸· اینستا
۲۸۲ هزار توییت

۹· Space Karen
27.2 هزار توییت

۱۱· #TwitterIsOverParty

موضوع پرطرفدار کارن فضایی اشاره‌ای به طرحی است که دیروز عصر در کنار مقر توییتر قرار داشت که مجموعه‌ای از نام‌های سرگرم‌کننده را برای ایلان ماسک به تصویر می‌کشید، با کارن فضایی مقدار زیادی از شادی در میان کاربران توییتر.

آیا این پایان توییتر است؟

با توجه به اینکه تیم‌های زیرساخت توییتر گزارش می‌شود که در سطح استخوانی یا کمتر کار می‌کنند، جای تعجب نیست که بسیاری از مردم احساس کنند توییتر به پایان رسیده است.

آزمایش انعطاف‌پذیری توییتر با شروع محبوب‌ترین رویداد ورزشی در جهان، جام جهانی، که حجم زیادی از فعالیت‌ها را برای پلتفرم به ارمغان می‌آورد، این آخر هفته برگزار می‌شود.

بخش ترسناک این است که گفته می‌شود کارکنان این آخر هفته بیرون از ساختمان قفل می‌شوند.

این احساس که یک رویداد تاریخی در حرکت آهسته اتفاق می افتد اجتناب ناپذیر بود. موضوعات پرطرفدار تحت سلطه توییت‌های مربوط به نابودی توییتر بودند.

اینکه بسیاری از مردم تصمیم به خداحافظی گرفتند، این تصور را افزایش داد که  توییتر در حال نابودی است یا حداقل در حال شکستن است.

اگرچه موضوعات پرطرفدار نشان می‌دهند که توییتر در راه خروج است، ممکن است تا دوشنبه و در طول هفته آینده، زیرا جام جهانی باعث افزایش ترافیک به توییتر می‌شود، ایده بهتری درباره مدت زمان طولانی‌تری زنده بماند.

تصویر ویژه توسط Shutterstock/ivan_kislitsin

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *