تهران ، ولیعصر
021-987654

بینش‌های تبلیغات ویدیویی و اقتصادی سازندگان برتر از IAB NewFronts

IAB NewFronts که به‌عنوان «بزرگ‌ترین بازار محتوای دیجیتال جهان» نام‌گذاری شده است، روز دوشنبه با رویدادهای حضوری در شهر نیویورک و به طور مجازی در IAB.com آغاز به کار کرد.

موضوع یکپارچه مجموعه رویدادهای امسال برای خریداران رسانه، “Stream On” است، که نشان دهنده روندهای دوگانه ای است که صنعت را هدایت می کند: هم مصرف کنندگان و هم برندها به پخش ویدئو متمایل هستند.

در اینجا سه ​​غذای برتر از روز اول IAB NewFronts 2022 آمده است.

Stream Onتصویر از YouTube، می ۲۰۲۲

۱. تنظیم دستور کار: مهار اقتصاد خالق

تارا والپرت لوی، معاون رئیس جمهور آمریکا در YouTube، و مایکل کاسان، مدیر اجرایی MediaLink، دستور کار IAB NewFronts 2022 را برای بحث در مورد “استفاده از اقتصاد خالق” تنظیم کردند.

در طول بحثی که در اسکله ۵۷ گوگل برگزار شد، والپرت لوی اعلام کرد که ستاره زیبایی جکی آینا و هنرمند آرایشگر پت مک گراث رهبری یک رویداد خرید زنده در ۳ می با اقلامی الهام گرفته از سریال نتفلیکس بریجرتون.

سپس، YouTube در ۴ می با پارامونت همکاری می‌کند تا پخش زنده اولین دنباله فیلم جدید Top Gun: Maverick را به صورت مستقیم پخش کند.

اکنون، فیل در اتاق که تعداد کمی از مطبوعات تجاری صنعت هنوز آن را تصدیق نکرده اند این است:

 • YouTube به اقتصاد کمک می کند و در سال ۲۰۲۰ ۲۰.۵ میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی ایالات متحده تولید می کند.
 • YouTube در حال ایجاد اشتغال است و ۳۹۴۰۰۰ شغل معادل تمام وقت در ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ اضافه می کند.
 • YouTube در حال رشد کسب‌وکارهای کوچک است، که باعث شد ۸۰٪ از SMB‌های دارای کانال YouTube موافقت کنند که YouTube در کمک به آنها برای رشد پایگاه مشتریانشان نقش داشته است.

یک گفتگوی قهوه ساز با حضور: کالین روزنبلوم و سمیر چادری، دو فیلمساز مستقر در لس آنجلس. کیسی هو، یک مربی معتبر پیلاتس و تناسب اندام که کانال “blogilates” او در YouTube 6.4 میلیون مشترک دارد. و کالینز کی، که ویدیوهای کمدی خنده دار را در کانال YouTube با ۲۳.۷ میلیون پست می کند. مشترکین.

NewFronts StreamOn eventتصویر از YouTube، مه ۲۰۲۲

آنها در مورد تکامل خود از “YouTubers” و اینفلوئنسرها به سازندگان و کارآفرینان صحبت کردند. این پانل از YouTube برای پرداخت بیش از ۳۰ میلیارد دلار بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ – به طور متوسط ​​سالانه ۷.۵ میلیارد دلار به YouTube دعوت کرد.

در سال ۲۰۲۱، YouTube 28.8 میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی داشت.

با توجه به اینکه حدود ۵۵ درصد از آن به سازندگان می‌رسد، این بدان معناست که YouTube در سال گذشته بیش از ۱۵ میلیارد دلار به سازندگان پرداخت کرده است که بخش بزرگی از بودجه کلی برای اقتصاد سازندگان است.

سایر پلتفرم‌های ویدیوی اجتماعی تنها صدها میلیون دلار برای حمایت از تأثیرگذاران و سازندگان سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

یا همانطور که کلید گفت،

«تقسیم سرعتی که YouTube به ما می دهد چیزی است که به ما امکان می دهد این مشاغل را ایجاد کنیم. و به‌عنوان یک خالق، بسیار ناامیدکننده است زیرا می‌شنوم که هر پلتفرمی می‌گوید: «اوه، بله، ما از سازندگان خود حمایت می‌کنیم. ما از سازندگان خود عقب هستیم.» اما هیچ کس به جز YouTube پول خود را در دهانش نمی گذارد.

اکنون، YouTube به طور معمول Brandcast سالانه خود را در طول IAB NewFronts برگزار می‌کند، اما این شرکت با انتقال آن رویداد به مصادف شدن با Upfronts، بازار سالانه تبلیغات تلویزیونی، سنت امسال را زیر پا گذاشته است.

این بدان معناست که ما باید تا ۱۷ مه صبر کنیم تا بفهمیم سوزان وویچیکی، مدیرعامل YouTube چه خواهد گفت.

اما، جیم لودربک، GM VidCon، پیش بینی می کند ارائه او تاکید خواهد کرد که “Big Red به همان اندازه که یک پلتفرم ویدئویی آنلاین است یک شرکت تلویزیونی است.”

۲. IAB Insights: گزارش هزینه تبلیغات ویدیویی ۲۰۲۲

روز دوشنبه، اریک جان، معاون مرکز رسانه IAB، یافته‌های گزارش امسال «هزینه تبلیغات ویدیویی و چشم‌انداز ۲۰۲۲» را به اشتراک گذاشت.

هزینه‌های تبلیغات ویدئویی دیجیتال در سال ۲۰۲۱ ۴۹ درصد افزایش یافت و انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۲ با ۲۶ درصد افزایش به ۴۹.۲ میلیارد دلار برسد.

هزینه تبلیغات تلویزیون متصل (CTV) با ۵۷ درصد افزایش در سال ۲۰۲۱ به ۱۵.۲ میلیارد دلار رسید و انتظار می‌رود با رشد ۳۹ درصدی در سال ۲۰۲۲ به ۲۱.۲ میلیارد دلار برسد.

اگرچه ۷۶ درصد از خریداران ویدیو در حال حاضر CTV را به عنوان «باید خرید» در بودجه برنامه ریزی رسانه خود برچسب گذاری می کنند، در حال حاضر تنها ۱۸ درصد از کل دلار تبلیغات ویدیویی خود را به CTV اختصاص می دهند که کمتر از ۳۶ درصد است. مجموع زمان صرف شده با تلویزیون خطی و CTV در سال ۲۰۲۲.

جان گفت: “اکنون زمان آن است که مارک ها و خریداران توجه مصرف کننده را دنبال کنند.”

NewFronts StreamOn Annual Ad Spend Share reportImage from NewFront، مه ۲۰۲۲

گزارش یافت شد:

 • CTV خریداران را قادر می‌سازد تا از انواع مختلفی از داده‌هایی که در خریدهای تلویزیونی خطی موجود نیستند استفاده کنند، از جمله داده‌های برند شخص اول، داده‌های مکان، و داده‌های خرید.
 • ۵۷٪ از خریداران ویدیویی که به عنوان KPI خود فروش بیشتری داشتند، احساس کردند که CTV موثرتر از تلویزیون خطی است. اما حتی ۴۶٪ از خریداران ویدیو با بهبود درک نام تجاری به عنوان KPI خود گفتند که CTV موثرتر است.
 • ۵۹٪ از خریداران ویدیو گفتند که “بسیار واضح” است که تبلیغات CTV آنها در کجا اجرا می شود در مقایسه با تنها ۵۰٪ که این را برای ویدیوهای اجتماعی و ۴۳٪ برای سایر ویدیوهای دیجیتال گفتند.

اما، خریداران ویدیو می‌گویند که هنوز با چالش‌هایی روبرو هستند:

 • ۴۸٪ گفتند که اندازه گیری افزایش دسترسی در پلتفرم ها/ناشران یک مشکل است.
 • ۴۳% گفتند مدیریت فرکانس در پلتفرم‌ها/ناشران یک مشکل است.
 • ۳۵٪ گفتند تکه تکه شدن همچنان پاشنه آشیل مسیرهای عرضه برنامه‌ای است.

خریداران ویدیو در حال آماده شدن برای یک بازار خطی تلویزیون/CTV هستند و تعداد بی‌شماری از تاکتیک‌های خلاقانه و هدف‌دار را برای رسیدگی به فرصت‌ها و چالش‌های CTV به کار می‌برند.

اما جان مشاهده کرد، “برای استفاده از یک قیاس بیسبال، ما هنوز در مرحله اول هستیم.”

۳. پیشنهاد قرار دادن محصول مجازی جدید از آمازون

عصر دوشنبه، امی پولر، که نه تنها یک بازیگر برنده جایزه امی است، بلکه کارگردان لوسی و دسی در پرایم ویدیو و تهیه کننده اجرایی در هارلم است، میزبان رویداد آمازون در مرکز لینکلن بود.

>

هشت مدیر از Freevee، Amazon Ads، Twitch، Prime Video، Amazon Music و Amazon Studios به او پیوستند تا از نمایش‌های جدید، محصولات تبلیغاتی و راه‌هایی برای جذب مشتریان پرده برداری کنند.

Amy Poehler hosting Amazon's 2022 NewFrontتصویر از NewFront، می ۲۰۲۲ /span>

برترین نکته از انبوهی از اعلامیه های آمازون، ارائه یک محصول مجازی جدید بود که برندها را در محتوای اصلی Prime Video و Freevee در مراحل پس از تولید و در طول پنج شنبه شب فوتبال قرار می دهد، که به طور انحصاری در Prime Video این پاییز پخش می شود.

اگر قبلاً نام Freevee را نشنیده اید، نگران نباشید. تا هفته گذشته به عنوان تلویزیون IMDb شناخته می شد.

در اخبار دیگر، آمازون همچنین Streaming TV Media Planner را اعلام کرد، که به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا دسترسی افزایشی پخش تلویزیونی خود را از طریق تبلیغات آمازون ببینند و آن را با دسترسی خطی مقایسه کنند.

اینها فقط سه مورد برتر از روز اول IAB NewFronts 2022 بودند.

در طی سه روز آینده، خریداران رسانه از متا، TikTok، اسنپ ​​چت و توئیتر.

من نکات برجسته آن رویدادها را در اواخر این هفته به اشتراک خواهم گذاشت.

منابع بیشتر:

 • راهنمای کامل مبتدی برای تبلیغات ویدیویی YouTube 
 • چگونه تبلیغات ویدئویی دیجیتال در دهه آینده چیره خواهد شد
 • رسانه های اجتماعی بازاریابی: راهنمای کامل استراتژی


تصویر ویژه: AlessandroBiascioli/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *