تهران ، ولیعصر
021-987654

پلت فرم جدید تجارت الکترونیک Web.com به SMB ها کمک می کند تا به میلیون ها خریدار بالقوه دست یابند

Web.com پلتفرم تجارت الکترونیک جدیدی را معرفی کرد که راهی را برای SMB ها برای آنلاین شدن و شروع فروش، مدیریت موجودی در چندین بازار، در راه حلی آسان برای ساخت و مدیریت آسان ارائه می دهد. که همچنین با SEO ساخته شده است.

از Web.com پرسیدم چه چیزی این پلتفرم را متفاوت کرده است.

آنها پاسخ دادند:

«صاحبان تجارت الکترونیکی که به راهی برای رشد و فروش آنلاین نیاز دارند، می‌توانند بدون هیچ مهارت فنی این کار را انجام دهند. و سریع این کار را انجام دهید.

تلاش برای کشف نحوه راه اندازی یک کسب و کار آنلاین (پیدا کردن نحوه dropship، مدیریت موجودی، اتصال همه این ابزارها) سخت و ترسناک است.

اما دیگر لازم نیست.

ما در حال تجربه دموکراتیک کردن محصولات، تجربه و تخصص مشتری هستیم.

در حالی که شرکت‌های کوچک و متوسط ​​همیشه چابک‌تر بوده‌اند، اما ابزار یا دانش لازم برای استفاده از این مزیت را نداشتند، اما این تغییر کرده است.

امروزه کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند در عرض چند ساعت از ایده به تجارت حرکت کنند.

صاحبان کسب‌وکارهای کوچک اکنون می‌توانند چابکی و چابکی خود را با ابزارهای دیجیتالی (مانند فروشگاه‌های آنلاین، مدیریت موجودی، سئو) مرتبط کنند تا زمینه بازی را در برابر کسب‌وکارهای بزرگ یا بیشتر کسب‌وکارهای تثبیت‌شده.

راه‌حل Web.com یک مکان منفرد را ارائه می‌کند که در آن SMB‌ها می‌توانند همه وظایف روزانه اجرای یک تجارت آنلاین را مدیریت کنند.

آنها می توانند به سرعت محصولات خود را برای فروش در وب سایت خود و در بازارهایی مانند Etsy فهرست کنند و به حدود ۸۰ میلیون خریدار بالقوه برسند و همه سفارشات مشتریان خود را در یک مکان مدیریت کنند.

SMBها همچنین می‌توانند انجام، به‌روزرسانی‌های فهرست محصول، ذخیره‌سازی مجدد، گزارش‌دهی و موارد دیگر را مدیریت کنند.

و با فناوری همگام‌سازی خودکار موجودی ۲۴ ساعته، تعداد محصولات آنها در همه جا که می‌فروشند به دقت نشان داده می‌شود.

بنابراین اساساً، همه اینها با هم ترکیب می‌شوند تا راه‌حلی با ساخت آسان و مدیریت آسان با عملیات حمل و نقل سریع و ساده و ظرفیت رشد همزمان با رشد کسب‌وکار مشتریان ما ایجاد کنیم.

پلتفرم تجارت الکترونیک Web.com

Web.com بخشی از Newfold Digital است، شرکتی که مالک برندهایی مانند Yoast، Network Solutions، HostGator و بسیاری از برندهای برتر دیگر است.

آنها محصول جدیدی را معرفی کردند که به کسب و کارهای کوچک اجازه می دهد نه تنها یک وب سایت جذاب بسازند، بلکه می توانند هر جنبه ای از فروش آنلاین را در پس زمینه مدیریت کنند.

استفاده از رابط سازنده وب سایت آسان است. از یک کلیک و رابط کاربری آشنا استفاده می کند که برای استفاده از طراحی بسیار شهودی است.

تصویر صفحه رابط سازنده وب سایت با کشیدن و رها کردن بصری

Intuitive website builder interface

بیشتر از یک سازنده وب سایت

راه‌حل جدید تجارت الکترونیک Web.com یک رابط پشتیبان ارائه می‌کند که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا همه جنبه‌های اجرای یک تجارت آنلاین، از جمله مدیریت موجودی موجودی، را مدیریت کنند.

این پلتفرم با شرکت‌های حمل‌ونقل بزرگ، روش‌های پرداخت و بسیاری از بازارها مانند Etsy، eBay، Amazon و حتی با شرکت‌های dropshipping یکپارچه می‌شود.

مدیریت موجودی

تمام موجودی یک شرکت تجارت الکترونیک در قسمت پشتی پلت فرم سازماندهی و مدیریت می شود.

یک کسب‌وکار می‌تواند مکان ذخیره‌سازی محصولات را، حتی بر اساس محل راهرو و سطل زباله، تعیین کند.

کسب و کار سطوح موجودی را در پلتفرم نگه می دارد که می تواند با اتصال به یک سیستم انبار یا تامین کننده از طریق سیستم مدیریت فید Web.com نیز خودکار شود.

پس از اتصال، مالک کسب‌وکار می‌تواند فرآیند انتقال فایل اطلاعات محصول را خودکار کند، این ویژگی در ردیف Premium تجارت الکترونیک موجود است.

یک ویژگی مفید این است که هنگامی که یک مورد در وب سایت شرکت یا ادغام بازار فروخته می شود، پلت فرم Web.com موجودی محصول را در تمام بازارهای متصل به روز می کند.

بنابراین اگر محصولی را در eBay بفروشید، موجودی در بازار Walmart به‌روزرسانی می‌شود.

سئو سایت ساخته شده است

یکی دیگر از ویژگی های مفید این است که SEO در محصول تعبیه شده است.

این پلتفرم چک‌های سلامت ماهانه را اجرا می‌کند که فهرستی از موارد اقدام را برای بهبود عملکرد وب‌سایت، مانند یافتن پیوندهای شکسته، نشان دادن متا تگ‌های تکراری، و گزارش سرعت صفحه ارائه می‌دهد.

لیست کارهای تعاملی SEO و قابلیت های داده های ساختاریافته نیز وجود دارد.

ادغام بازار

با تاکید بر اینکه این یک پلت فرم فروش تجارت الکترونیک است، قابلیتی است که فروش و موجودی را در چندین بازار مدیریت می کند.

برخی از بازارهایی که محصولات را می توان به فروش رساند عبارتند از:

Facebook Business، که به کسب‌وکارها امکان می‌دهد محصولات خود را در Facebook و Instagram بفروشند.

آنها همچنین می توانند محصولات خود را در Amazon، eBay، Walmart، و Etsy، Bonanza و Google فهرست و مدیریت کنند.

یکپارچه سازی حمل و نقل

این محصول با سازمان های حمل و نقل بزرگ مانند UPS، FedEx، DHL، Amazon Prime، Canada Post و بسیاری دیگر ادغام می شود.

مدیریت کل فروشگاه تجارت الکترونیک

پلتفرم Web.com راهی را برای کسب‌وکارها ارائه می‌کند تا بتوانند تقریباً هر حوزه‌ای از اجرای یک تجارت آنلاین را مدیریت کنند.

از جمله ویژگی ها:

مدیریت Dropshipping

تجار می‌توانند از طریق سیستم مدیریت فید Web.com به تأمین‌کنندگان متصل شوند تا به‌طور خودکار داده‌های محصول، داده‌های سفارش و ردیابی جزئیات را زمانی که تأمین‌کنندگان سفارشی را انجام می‌دهند، همگام‌سازی کنند.

سیستم فید خودکار به dropshipper ها اجازه می دهد تا با تامین کننده خود ارتباط برقرار کنند تا فرآیند انتقال داده را خودکار کنند.

Dropshippers می‌تواند به‌طور خودکار سفارش‌های جدید را به‌صورت بازه‌ای به تأمین‌کنندگان خود ارسال کند، همچنین داده‌های محصول، و جزئیات حمل و نقل و ردیابی را دریافت کند.

مدیریت سفارش خرید

از ایجاد سفارش‌های خرید، ایمیل به تامین‌کنندگان، و دریافت محصولات تا به‌روزرسانی در هر جایی که تاجر می‌فروشد

قابلیت‌های مدیریت موجودی پیشرفته

ردیابی چند موقعیت مکانی، SKUهای تامین‌کننده مختلف و شناسه‌های بازار برای یک محصول، بسته‌بندی محصول، ایجاد بارکد، انواع مختلف، و همگام‌سازی مقدار خودکار.

مدیریت حمل و نقل

پشتیبانی Web.com به حامل های اصلی مانند USPS، FedEx، و DHL متصل می شود، راهی برای چاپ برچسب های حمل و نقل و برگه های بسته بندی و سایر ویژگی های مفید ارائه می دهد.

یک راه حل جامع تجارت الکترونیک

پلتفرم تجارت الکترونیک Web.com به SMB ها امکان رقابت آنلاین با همان سطح اتوماسیون مشاغل بزرگتر اما با مزیت رقابتی چابک کسب و کار کوچکتر را ارائه می دهد.

پلتفرم جدید بیش از یک فروشگاه ساز، یک پلتفرم مدیریت تجارت الکترونیک سرتاسر است.

نقل قول

اعلامیه رسمی را بخوانید

Web.com محصول جدید تجارت الکترونیک را برای کمک به مشتریان در فروش آنلاین راه اندازی می کند

صفحه پلت فرم تجارت الکترونیک Web.com

تصویر ویژه: اسکرین شات ویدیوی Web.com با اجازه استفاده شده است

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *