تهران ، ولیعصر
021-987654

اینتراکشن در توییتر یعنی چی؟

اینتراکشن در توییتر یعنی چی؟

توییتر یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و پر طرف دار است که به دلیل وجود اصطلاحات خاص در آن، کمی پیچیده تر از سایر شبکه های اجتماعی است. اگر بخواهید فعالیت مطلوب و درستی در این شبکۀ اجتماعی داشته باشید، لازم است که معنای اصطلاحات رایج در توییتر را بدانید.

یکی از اصطلاح هایی که در توییتر بسیار استفاده می شود، اینتراکشن (Interaction) است. در ادامۀ این بلاگ پست همه چیز را دربارۀ اینتراکشن و کاربرد آن برای شما توضیح داده ایم.

اینتراکشن در توییتر به چه معناست؟

اگر Interaction را در دیکشنری آنلاین خود سرچ کنید، با واژه ای به نام تعامل رو به رو می شوید که معنای لغتی آن است. اینتراکشن در توییتر به معنی داشتن هرگونه ارتباط با افراد مختلف است که می تواند شامل کارهایی مثل لایک، ریتوییت، منشن و… باشد. تمامی فعالیت هایی که ما به عنوان یک کاربر در توییتر انجام می دهیم اهمیت دارد و یک اینتراکشن محسوب می شود.

در اینتراکشن نیاز نیست که حتماً طرف مقابل خود را بشناسید یا با او ارتباط دوطرفه داشته باشید؛ به همین دلیل می توان در سطح وسیعی با افراد، تعامل یا اینتراکشن داشت. اصطلاح اینتراکشن شباهت ظاهری بسیاری با مفهوم دایرۀ اینتراکشن دارد، ولی کاربرد و معنای آن ها با هم بسیار متفاوت است. جالب است که استفاده از این اصطلاح محدود به توییتر نبوده و در تمام شبکه های اجتماعی کاربرد دارد.

اینتراکشن توییتر چه کاربردی دارد؟

اگر قصد شما از فعالیت در توییتر برند سازی از خودتان یا تبلیغ کسب و کارتان باشد، اینتراکشن یکی از موضوعات مهمی است که باید به آن توجه کنید. هرچقدر میزان اینتراکشن افراد با شما بیشتر باشد، کاربران بیشتری از وجود شما باخبر شده و خدمات یا محصولات شما را می شناسند. همچنین، اگر افراد زیادی با شما اینتراکشن داشته باشند، اعتبار بیشتری در توییتر به دست خواهید آورد که این اعتبار و اطمینان، سود بسیاری را درپی دارد.

وجود اینتراکشن باعث می شود که افراد در تولید محتوای خود دقت بیشتری کرده و مطالب مفید تری را منتشر کنند؛ چون اگر محتوای بدی از صفحۀ توییتر شما منتشر شود، افراد بسیاری به سبب اینتراکشن آن را مشاهده کرده و اعتماد خود را از دست می دهند.

چطور اینتراکشن توییتر خود را افزایش دهیم؟

افزایش اینتراکشن در توییتر تا حد زیادی به خلاقیت شما در تولید محتوا بستگی دارد. راه های دیگری نیز برای افزایش اینتراکشن وجود دارد که عبارت اند از:

  • شناسایی افراد حرفه ای: یکی از راه های افزایش اینتراکشن در توییتر، پیداکردن افراد حرفه ای در حوزۀ کاری خود و ارتباط و تعامل با آن هاست. داشتن اینتراکشن با یک فرد مورد اطمینان، بهتر از داشتن ارتباط با تعداد زیادی از افراد عادی است.
  • ارتباط دوطرفه: احتمالاً ضرب المثل از هر دست بدهی از همان دست می گیری به گوش همۀ شما خورده است. این ضرب المثل به موضوع گفته شده بی ربط نیست؛ زیرا برای افزایش اینتراکشن لازم است ارتباط خوبی با سایر افراد داشته باشید. باید توییت های دیگران را لایک و ریتوییت کنید تا آن ها نیز برای شما این کار را انجام دهند.
  • هشتگ گذاری: یکی دیگر از راه های مهم افزایش اینتراکشن، اضافه کردن هشتگ های مرتبط به توییت هایتان است. انجام فعالیت هایی مثل شرکت در بحث های مختلف و نوشتن توییت دربارۀ موضوعات روز نیز تا حد زیادی روی افزایش اینتراکشن تأثیر می گذارند.

۳.۷ / ۵ ( ۳ امتیاز )

منبع : www.nima.today

اگر این مطلب براتون مفید بوده، می‌تونید من را هم خوشحال کنید!
من خیلی قهوه دوست دارم و موقع نوشتن هر مطلب بین ۱ تا ۵ لیوان می‌نوشم… یه جورایی انگیزه‌ی نوشتن بهم میده! پس اگر مطلب خوبی بوده برای کسایی که فکر می‌کنید این مطلب را دوست دارن بفرستید و اگر خیلی با مطلب حال کردین و می‌خواهید برای مطلب بعدی هم قهوه داشته باشم، می‌تونید(کاملا دلخواه) یه قهوه مهمونم کنید: دونیت قهوه برای امیر دانشی پور!

منبع(source)

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *