تهران ، ولیعصر
021-987654

هاوس پارتی چیست؟ این برای چیست؟ برنامه ضروری در حبس

Houseparty چیست؟ این برای چیست؟ برنامه ضروری در حبس

اگر برنامه ای وجود دارد که در حین حبس توسط Covid-19 (خارج از دسته برنامه های تناسب اندام) هوسی مهمانی است .

بله، برنامه مفید. شما به راحتی او را از روی تصویر او تشخیص خواهید داد. اپلیکیشنی که مدتی است در بازار موجود بوده است اما تا چند هفته اخیر محبوبیت خود را نداشته است. فیس‌بوک حتی در آن زمان می‌خواست آن را خریداری کند اما در نهایت شرکت بازی‌های ویدیویی بود Epic Games چه کسی به آن دست یافت. و اکنون ما از آن تشکر می کنیم.

Houseparty چیست؟

بیایید به بحث در مورد اینکه آیا این یک شبکه اجتماعی است یا یک برنامه، پایان دهیم، این هر دو است. این که یک برنامه خصوصی است به این معنی نیست که یک شبکه اجتماعی نیست. در واقع آنها خود را: شبکه اجتماعی چهره به چهره

می نامند

مشخصه آن یک برنامه تماس ویدیویی با امکانات اضافی است. بیایید به همه برنامه هایی که در آنها تماس ویدیویی برقرار می کنیم فکر کنیم: تیم ها، پاتوق ها، اسکایپ، واتساپ و غیره. هیچ چیز جدیدی نیست، همه کم و بیش یکسان، با تفاوت های کوچک بین آنها.

اما، Houseparty، همانطور که از نامش پیداست، هدف دیگری نیز دارد: تفریح. این برنامه برنامه‌ای نیست که برای دورکاری در زمان‌های حبس استفاده می‌کنیم، بلکه برنامه‌ای است که برای تماس‌های ویدیویی با دوستان استفاده می‌کنیم. خوب، و با غریبه ها. شما دوستان خود را دعوت می کنید، دوستان شما دوستان دیگر را دعوت می کنند. و قبل از اینکه متوجه شوید، اتاقی پر از افراد دارید که آماده گذراندن یک سری بازی‌هایی مانند Pictionari، طراحی کلاسیک، Trivial یا Who’s Who هستند. این ارزش پیشنهادی Houseparty است. و او آن را طلب می کند.

در مواقع بحرانی اوقات فراغت، این نوع برنامه‌ها یا شبکه‌ها در کاتالوگ ما ضروری هستند.

Houseparty را از کجا دانلود کنیم؟

می‌توانید آن را در iOS و Android و همچنین نسخه برای Chrome و نسخه برای Mac.

برای گذراندن اوقات خوش آماده شوید.

پاسخ بگذارید لغو پاسخ

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *