تهران ، ولیعصر
021-987654

WordPress Jetpack اکنون به عنوان شش افزونه در دسترس است

Automattic اعلام کرد که Jetpack که توسط بیش از ۵ میلیون کاربر استفاده می شود، اکنون به عنوان شش افزونه جداگانه در دسترس است.

این به کاربران امکان می‌دهد بدون نصب کل مجموعه محصولات، ویژگی‌هایی را که می‌خواهند انتخاب کنند.

Jetpack By Automattic

Automattic جنبه انتفاعی وردپرس است. اگرچه آنها انتفاعی هستند، اکثر پروژه های آن تحت مجوز عمومی عمومی در دسترس هستند.

Jetpack یک ابزار همه کاره وردپرس است که به طور یکپارچه با هم کار می کند تا امنیت، پشتیبان گیری، بهبود عملکرد و سایر عملکردها را به سایت وردپرس بیاورد.

مزیت Jetpack این است که یک ناشر می تواند چندین عملکرد ضروری داشته باشد بدون اینکه نگران این باشد که شش پلاگین مختلف ممکن است به خوبی با هم کار کنند یا نکنند. هرکسی که از افزونه حافظه پنهان افزایش عملکرد استفاده کرده باشد، می‌داند که تداخل افزونه‌ها چقدر می‌تواند حساس شود.

اما نقطه قوت Jetpack نیز به عنوان نقطه ضعف آن در نظر گرفته شده است زیرا همه به یک پلاگین همه کاره نیاز ندارند.

داشبورد مدیریت اجتماعی Jetpack

Jetpack Social WordPress Plugin Admin Dashboard

Jetpack به عنوان شش پلاگین موجود است

Automattic اعلام کرد که Jetpack اکنون در شش پلاگین مختلف برای کسانی که می خواهند ویژگی ها را انتخاب و انتخاب کنند در دسترس است.

Automattic نقص رویکرد همه کاره را در اعلامیه خود تصدیق کرد:

«بسیاری از توسعه‌دهندگان و صاحبان سایت برای استفاده از مؤلفه‌های خاص Jetpack به عنوان بخشی از «پشته فناوری» پلاگین‌های سفارشی خود، انعطاف‌پذیری را درخواست کردند. ما گوش دادیم.

جیمز گریرسون، مدیر عامل Jetpack می‌گوید: «جامعه وردپرس مشتاق این است که بتواند دقیقاً آنچه را که روی سایت‌هایشان نصب شده است کنترل کند. پلاگین‌های جدید Jetpack این انعطاف‌پذیری را فراهم می‌کنند و همچنین تجربه کلی وردپرس را افزایش می‌دهند.»

جزئیات افزونه

برخی از افزونه‌ها کاملاً جدید هستند، در حالی که تعدادی دیگر بین یک تا دو سال در دسترس هستند.

  • چهار مورد از افزونه های جدید رایگان هستند: Jetpack Protect، Boost، Social و CRM کاملا رایگان هستند.
  • دو مورد از افزونه ها به پرداخت نیاز دارند: پشتیبان گیری Jetpack و جستجوی Jetpack به یک طرح پولی نیاز دارند.

شش افزونه وردپرس عبارتند از:

پشتیبان گیری Jetpack
این افزونه در اکتبر ۲۰۲۱ به نقطه عطف نسخه ۱.۰ رسید. واقعاً یک افزونه کاملاً جدید نیست. این یک افزونه پشتیبان‌گیری وب‌سایت است که از تم‌ها، افزونه‌ها و پایگاه داده، از جمله داده‌های مشتریان WooCommerce پشتیبان‌گیری می‌کند. این افزونه به کاربران این امکان را می دهد که سایت را به هر حالت قبلی بازگردانند، حتی اگر وب سایت آفلاین باشد.

جت پک پروتکت
امنیت وب سایت را با اسکن پلاگین ها و تم ها به صورت روزانه برای شناسایی و ارائه هشدار در صورت وجود آسیب پذیری فراهم می کند. این افزونه از کتابخانه آسیب‌پذیری WPScan استفاده می‌کند که حاوی لیست دقیقی از آسیب‌پذیری‌های وردپرس است.

Jetpack Boost
این افزونه در آوریل ۲۰۲۱ به نقطه عطف نسخه ۱.۰ رسید، بنابراین واقعاً جدید نیست. این افزونه با تولید CSS حیاتی (فقط CSS مورد نیاز را بارگیری می کند)، عملکرد وب سایت را بهبود می بخشد، جاوا اسکریپت غیر ضروری را به تعویق می اندازد، ماژول بارگیری تنبل که فقط تصاویری را بارگیری می کند که کاربران می توانند ببینند.

Jetpack Social
مرکز مدیریت اشتراک‌گذاری اجتماعی و زمان‌بندی که امکان مدیریت همه کانال‌های اجتماعی را از یک مکان فراهم می‌کند.

جستجوی جت پک
ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند پیش‌بینی خودکار، تصحیح خودکار املا، نتایج فوری، نمایه‌سازی هم‌زمان و سایر ویژگی‌های پیشرفته را ارائه می‌دهد.

Jetpack CRM
این افزونه به عنوان جدا شده از Jetpack اصلی اعلام شد، اما از سال ۲۰۲۰ ارائه شده است. به مدیریت مشتریان با پورتال مدیریت، صورتحساب، سیستم صورتحساب و موارد دیگر کمک می کند

Jetpack Original All-in-One

نسخه اصلی Jetpack در حال حاضر به همان صورت باقی خواهد ماند. در این اطلاعیه آمده است که در نهایت در آینده، برخی از عملکردهایی که به پلاگین‌های منفرد تقسیم می‌شوند، از Jetpack حذف خواهند شد، اما اطمینان داده شده است که افزودن مجدد آنها به آن بدون مشکل خواهد بود.

نقل قول

اعلامیه رسمی خودکار را بخوانید

جت پک خود را بسازید ، اکنون با افزونه های جداگانه

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *