تهران ، ولیعصر
021-987654

WP Engine شرکت پشت ACF، WP Migrate & Better Search and Replace را خریداری می کند

شرکت میزبانی وب مدیریت شده وردپرس WP Engine اعلام کرد که Delicious Brains را خریداری می کند، شرکتی که پشت پنج افزونه محبوبی قرار دارد که میلیون ها کاربر در سراسر جهان به آن اعتماد دارند.

این اکتساب شامل افزونه هایی می شود که در جامعه توسعه وردپرس بسیار محبوب هستند، عبارتند از:

  • فیلدهای سفارشی پیشرفته (ACF)،
  • WP مهاجرت،
  • جستجو و جایگزینی بهتر،
  • WP Offload SES
  • WP Offload Media

چه معنایی کسب برای پلاگین های مغزی خوشمزه دارد

شاید مهمترین نگرانی مشتریان افزونه ها تغییرات باشد. WP Engine اطمینان می دهد که هیچ تغییر قابل توجهی رخ نخواهد داد و به حمایت از توسعه و بهبود آنها ادامه خواهد داد.

همه پنج افزونه Delicious Brains به روز رسانی می شوند و با نسخه های بعدی وردپرس سازگار می شوند. تیم های توسعه نیز به همان صورت باقی خواهند ماند و افزونه ها همچنان در مخازن فعلی وردپرس در دسترس خواهند بود.

اعلام آنها بیان کرد که این خرید با روحیه تعهد آنها به منبع باز انجام شده است. WP Engine همچنین اعلام کرد که مجوزهای مادام العمر را برای محصولات مورد احترام قرار می دهد.

WP Engine حقایق زیر را با Search Engine Journal به اشتراک گذاشت:

“افزونه ها رایگان و در مخزن خواهند ماند و ما مجوزهای مادام العمر را برای نسخه های حرفه ای ارج می نهیم.

ما کارمندان Delicious Brains را استخدام می کنیم و آنها به کار بر روی افزونه ها ادامه می دهند.

همانطور که با ابزارهای دیگری مانند Genesis و Local داریم، WP Engine همچنین قصد دارد با ارائه فرصت‌های معنادار برای ادامه همکاری و نگهداری و توسعه مداوم ACF، WP Migrate و موارد دیگر، پشتیبانی را برای مشارکت‌کنندگان و جامعه گسترده‌تر وردپرس گسترش دهد. ابزارهای سازنده که در حال به دست آوردن هستند.

در ابتدا، ما بر روی یکپارچه سازی و دنبال کردن نقشه های راه فعلی از طریق آن یکپارچه سازی متمرکز خواهیم بود. هدف ما این است که همیشه WP Engine را ارزش بیشتری برای مشتریان ارائه دهیم، اما هنوز برای به اشتراک گذاشتن جزئیات دقیق در مورد آن خیلی زود است.”

موتور WP و CMS هدلس

WP Engine همچنین به اشتراک گذاشت که متعهد به نوآوری و سرمایه‌گذاری در تبدیل WP Engine به یک رهبر برای ساخت و مدل‌سازی محتوا برای سایت‌های وردپرس بدون سر است، که هم‌افزایی بین ACF و مدل‌ساز محتوای Atlas (ACM) آنها را برجسته می‌کند.

آنها با مجله موتور جستجو به اشتراک گذاشتند:

“ترکیب ACF و ACM استاندارد بلامنازع مدل‌سازی محتوا را برای وردپرس بدون سر ایجاد می‌کند و موقعیت وردپرس را به عنوان یک انتخاب برتر برای معماری‌های CMS بدون هد تثبیت می‌کند.”

خلاصه

افزونه‌های Delicious Brains، مشتریان آن و جامعه وردپرس می‌خواهند از این خرید سود ببرند، و این کسب را به یک برد-برد-برد برای همه افراد درگیر تبدیل می‌کند.


نقل قول

اعلامیه رسمی را بخوانید

WP Engine افزونه‌های محبوب وردپرس Delicious Brains از جمله فیلدهای سفارشی پیشرفته مورد علاقه توسعه‌دهنده را بدست می‌آورد

توضیحات مشتریان مغزهای خوشمزه را بخوانید

What WP Engine’s Acquisition of Delicious محصولات Brains Means For You

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *