تهران ، ولیعصر
021-987654

یوتیوب از ویژگی TikTok استفاده می کند – به نظرات با یک ویدیو پاسخ دهید

YouTube در حال استفاده از ویژگی دیگری است که در TikTok محبوب شده است و پاسخ دادن به نظرات کاربران را با یک ویدیوی کوتاه امکان پذیر می کند.

در حال حاضر یک ویژگی آزمایشی، «برچسب‌های نظر» جدید YouTube برای شروع در دسترس سازندگان در iOS است.

اگر به دنبال گسترش کتابخانه محتوای YouTube Shorts خود هستید، پاسخ دادن به نظرات می‌تواند به حفظ یک برنامه منظم انتشار و در عین حال درگیر نگه داشتن مخاطبان شما کمک کند.

اگرچه استیکرهای نظر از عملکردهای مشابه در TikTok تقلید می کنند، اما از چند جهت قابل توجه نیستند. در اینجا چیزی است که باید درباره این افزودنی جدید به YouTube Shorts بدانید.

برچسب‌های نظر YouTube – در حال حاضر در مرحله آزمایش محدود

آزمایش برچسب‌های نظر YouTube در دسترس محدود است، زیرا در حال حاضر به یک دستگاه iOS نیاز دارد.

اگر به این ویژگی دسترسی دارید، هنگام پاسخ دادن به نظرات در مورد محتوای طولانی و کوتاه خود، گزینه ای برای ضبط ویدیو خواهید دید.

نظری که به آن پاسخ می‌دهید مانند یک برچسب روی پاسخ ویدیویی شما قرار می‌گیرد، به همین دلیل است که YouTube آنها را برچسب نظر می‌نامد.

آزمایش یوتیوب از نظر ویژگی‌ها محدود است، زیرا برچسب نظر به نویسنده اصلی پیوند نمی‌دهد. نام کانال نویسنده، آواتار و پیوندهای نظر واقعی برای بینندگان در دسترس نخواهد بود.

وقتی بینندگان ویدیویی را با برچسب نظر در فید Shorts خود می‌بینند، هیچ زمینه‌ای درباره اینکه چه کسی نظر گذاشته است یا روی چه ویدیویی نظر گذاشته است، ندارند.

YouTube “امیدوار است” این قابلیت را در آینده اضافه کند، اما به نظر یک اولویت نیست.

نسخه برچسب‌های نظر TikTok به نظر اصلی پیوند می‌خورد، که برای بینندگان مفید است و می‌تواند منجر به بازدید بیشتر ویدیو برای سازندگان شود.

شاید YouTube ارزش پیوند دادن به نظرات را ببیند و در آینده آن را در اولویت قرار دهد. این شرکت می‌گوید با پیشرفت توسعه، اطلاعات بیشتری در مورد برچسب‌های نظرات ارائه خواهد کرد.

منبع: Creator Insider


تصویر ویژه: Ascannio/Shutterstock

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *